NCAA حرکت به خالص رتبه بندی با شروع 2020-2021 من بخش زنان بسکتبال فصل

شروع با 2020-2021 فصل NCAA بخش بسکتبال زنان کمیته استفاده خواهد کرد NCAA ابزار ارزشیابی (خالص) در جایگزینی رتب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

شروع با 2020-2021 فصل NCAA بخش بسکتبال زنان کمیته استفاده خواهد کرد NCAA ابزار ارزشیابی (خالص) در جایگزینی رتبه بندی شاخص درصد (RPI) به عنوان اصلی آن مرتب سازی ابزار برای بهتر ارزیابی تیم ها در انتخاب و بذر فرایند زنان بسکتبال NCAA Tournament.

"یک ابزار مانند این است که واقعا بر شما چگونه بازی بازی های بهره وری, اصول است. ... من فکر می کنم همه این چیزها در حال تلاش برای به نمایش گذاشتن محصول باور نکردنی است که ما داریم" UCLA بسکتبال زنان مربی کری نزدیک گفت.

در مه 4, کمیته اعلام کرد تصمیم خود را به جای RPI رتبه بندی که از آن استفاده کرده است از سال 1984 به مرتب کردن بر اساس آن postseason مسابقات بذر.

متفاوت از یک تیم RPI رتبه بندی که با تمرکز در درجه اول در پیروزی درصد و محاسبه شده است با یک روش ساده-به-دنبال فرمول خالص رتبه بندی پیچیده تر هستند به منظور دقت بیشتر تاکید بر بهره وری و کیفیت چگونه یک تیم بازی می کند.

یک تیم NET رتبه بندی شکسته است به دو اندازه گیری: تنظیم خالص بهره وری (بر اساس تقسیم بندی من مخالفان) و تیم ارزش شاخص. این ارزیابی تعیین شده توسط یک تیم مخالفان محل بازی (که آیا یک خانه, دور و یا خنثی سایت) چگونه کارآمد نقش هر دو تیم هجومی و دفاعی و نتایج بازی های. داده است و سپس محاسبه شده توسط یادگیری ماشین مدل برای تولید یک عددی رتبه بندی است.

"اعداد را کمک کرده اند و نه فقط ما بلکه Pac-12 دلیل آن نیست که چقدر ما برنده اما این راه که در آن ما برنده" نزدیک گفت.

با شروع در ماه دسامبر NCAA را برای عموم فراهم خالص رتبه بندی در طول فصل به صورت آنلاین در ncaa.com. رتبه بندی استفاده می شود برای تعیین و انتخاب بذر از 64-تیم های پایه در مسابقات NCAA.

هنگام ارزیابی و بذر تیم برای مسابقات NCAA کمیته ادامه خواهد داد به نگاه در انواع معیارهای اضافی علاوه بر این تیم NET رتبه بندی است. این شامل: بد ضرر و زیان مشترک مخالفان کنفرانس سوابق اوایل فصل رقابت در مقابل اواخر فصل رقابت های منطقه ای رتبه بندی قابل توجهی برنده قدرت از برنامه های رقابتی ضرر و زیان در دسترس بودن از استعداد و قدرت از کنفرانس.

در حالی که آن باقی می ماند فقط یک قطعه از یک گسترده ای برای ارزیابی مسابقات بذر خالص در رتبه بندی فکر هستند که اضافه شده برای کمک به تیم که خود را در حباب ساخت این مسابقات است.

"این خواهد بود دقیق تر ارزیابی از کیفیت این تیم به خاطر همه چیز است که گنجانیده شده" USC بسکتبال زنان مربی علامت Trakh گفت.

در بخش مردان بسکتبال کمیته شروع به استفاده از رتبه بندی خالص در فصل 2018-2019. خالص رتبه بندی متفاوت در بین مردان و زنان تیم به عنوان مردان رتبه بندی تنها با استفاده از داده های از بازی مردان و زنان رتبه بندی تنها با استفاده از داده های از بازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب