اسب مسابقه: شیر سیم ضرب مجروح در حالی که پیروزی در لوس آلامیتوس

لوس آلامیتوس (CNS) – یک اسب مسابقه که جان سالم به در برد ویرانگر 2017 یاس بنفش آتش که به کشته شدن 46 اسب در Sa

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

لوس آلامیتوس (CNS) – یک اسب مسابقه که جان سالم به در برد ویرانگر 2017 یاس بنفش آتش که به کشته شدن 46 اسب در San Luis Rey Downs کردهاند از صدمات او رنج می برد در حالی که برنده شدن در یک مسابقه در لوس آلامیتوس دوره مسابقه در اوایل این ماه.

ضربه بزنید تا سیم که به ثمر رساند $11,800 در پول جایزه در یک quarterhorse نژاد در مارس 9 با اسب دوانی مائورو Donoe در پشت او بود معدوم آهنگ گوینده مایکل Wrona تایید اواخر روز شنبه.

تصویری از مسابقه را نشان می دهد ضربه بزنید سیم ظاهر می شود به آسیب راست خود را جلو پای چند متری قبل از خط پایان.پاسخ به یک کاربر توییتر که پرسید اگر شیر سیم شده بود معدوم, Wrona توییتی "متاسفانه او بود."

شیر سیم نیست ذکر شده در کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره ممکن است گزارش از مرگ و میر در لوس آلامیتوس.

"این اسب حمل می شود به لوس آلامیتوس به مسابقه از San Luis Rey Downs مرکز آموزش" مایک دله اطلاعات عمومی و افسر برای CHRB گفت: شهرستان, اخبار سرویس. "بعد از مسابقه این اسب روانه بازار شد از لوس آلامیتوس به یک کلینیک در نزدیکی San Luis Rey Downs برای درمان است."

تلاش برای رسیدن به, San Luis Rey Downs — یک اسب در مرکز آموزش در Bonsall در کالیفرنیا شد موفق. تلاش برای رسیدن به لوس آلامیتوس مقامات نیز ناموفق است.

حداقل 14 اسب مرده اند در کیپرس آهنگ در مسابقه یا آموزش های مربوط به حوادث در طول این مسابقه آغاز شد که در اواخر ماه دسامبر.

با توجه به مسابقه شرکت داده Equibase صاحبان Allegra و جان ارنست تربیت شیر سیم در کالیفرنیا و اسب آموزش دیده بود توسط Daniel Dunham.

شاه بلوط gelding به دنیا آمد و در سال 2016 برنده مبلغ 100,000 فارغ التحصیلی سهام نژاد در دل مار با تجربه باشگاه در سال 2018 است.

او همچنین موفق به فرار از یاس بنفش آتش که از طریق تسهیلات در دسامبر. 7, 2017.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب