کار سخت تر و دقیق تر به بازگشایی کالیفرنیا

روشن نیست که رهبران دولت می دانست که در اوایل ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اولین اعلام وضعیت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 مرداد 1399

روشن نیست که رهبران دولت می دانست که در اوایل ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اولین اعلام وضعیت اضطراری به دلیل مرگبار coronavirus و به زودی پس از قفل کردن دولت چگونه شدید مالی عواقب ناشی از این تصمیم خواهد بود.

آنها می دانند در حال حاضر.

دولت ایران متهم شده اند به شدت آسیب دیده توسط بی سابقه بان کی مون در عامل "غیر ضروری" کسب و کار به عنوان تعریف شده توسط یک همیشه در حال تکامل لیست دولت مقررات و قوانین و مقررات. دولت بودجه تصویب شده توسط نمایندگان مجلس و امضا شده توسط Newsom است که ورزش در wishfulness ساخته شده در این امید که دولت فدرال خواهد شد و با عجله در را با کمک های مالی برای حمایت از دولت در این سبک که به آن عادت کرده است. که به مراتب از یک چیز مطمئن است.

در حال حاضر برخی از قانونگذاران دموکرات هستند پیشنهاد 100 میلیارد دلار دولت در امور اقتصادی. جزئیات باقی می ماند گریزان اما محور این طرح شامل قرض گرفتن در برابر آینده درآمدهای مالیاتی به پرداخت امروز هزینه با توجه به قانون گذاران که پیشرو در تلاش است.

مجلس بودجه رئیس Phil Ting, D-سان فرانسیسکو گفت: دولت می تواند از فروش کوپن و یا کوپن است که مالیات دهندگان می تواند با استفاده از بعد از آن به پرداخت مالیات خود را و یا می تواند فروش به مالیات دهندگان دیگر. "بدیهی است که ما می باید به حقه بازی است که با درآمد آینده نیاز دارد," او اعتراف کرد.

سناتور. باب Hertzberg, D-وان Nuys پیشنهاد کرد که مالیات دهندگان خواهد بود قادر به پیش پرداخت مالیات خود را برای سال 2024 که به دولت "سه سال در باند فرودگاه به عقب بر گردیم روی پای ما." که اذعان کرد که دولت در حال حاضر در بخش دیگری از آن تشریح شاید صحبت کردن.

"محرک" طرح خواستار تسریع صرف پول در حال حاضر از تایید کلی تعهد اوراق قرضه و همچنین به عنوان قرض گرفتن در برابر درآمد در آینده انتظار می رود از cap-and-trade برنامه و در سال 2017 افزایش مالیات سوخت.

خزانه دار فیونا کارشناسی ارشد گفت: آن را بیش از حد به زودی برای گفتن چقدر می تواند مطرح شود با اجرای مالیات-کوپن ایده هر چند او در ستایش این طرح به طور کلی به عنوان "خارج از جعبه" تفکر. گاز-مالیات بر درآمد خواهد بود از جعبه قفل که به نظر می رسد خاص.

این طرح پس از ملاقات فوری با شک و تردید از رهبر یک اتحادیه است که نشان دهنده دولت کارگران است. باب Schoonover رئیس جمهور SEIU کالیفرنیا و SEIU محلی 721 آن را به نام "حیله," در انتقاد از ایده قرض گرفتن "از نسل های آینده بدون خواستار آن است که امروز میلیاردرهای و قدرتمند شرکت های گام به گام و کمک می کند."

چرا انتخاب می کنید ؟ قانونگذاران ممکن است تصمیم به غارت نسل های آینده در حالی که همچنین افزایش نرخ مالیات بر مالیات دهندگان که در حال حاضر کمک بزرگترین سهم از درآمد صندوق به طور کلی.

مجلس لایحه 1253 اصلاح شد در این هفته به یکی دیگر از افزایش مالیات به دولت را بالا بگیر. این لایحه اضافه کردن به دولت را بالا حاشیه نرخ مالیات بر درآمد در حال حاضر بالاترین در ایالات متحده در 13.3 درصد است. AB 1253 تحمیل 1 درصد surtax مشمول مالیات بر درآمد بالای 1 میلیون دلار 3 درصد افزایش مالیات بالاتر از $3 میلیون و 3.5 درصد افزایش در درآمد بالاتر از 5 میلیون دلار. این امر می تواند عطف به ماسبق به Jan. 1, 2020, و آن را بدون غروب تاریخ.

این افزایش مالیات بود خواستار کالیفرنیا انجمن معلمان که در پاسخ به قانون پیشنهادی توسط شکایت که آن را تنها یک گام در آنچه آنها به نام "مسیر درست است."

هیچ ترکیبی از استقراض و افزایش مالیات است که می تواند پر کردن سوراخ سمت چپ با بستن کالیفرنیا اقتصاد است. قانونگذاران نیاز به کار سخت تر و خلاقانه تر به بازگشایی دولت در امن و به شیوه ای سریع و مایل به قطع دولت مخارج دولت به عنوان لازم است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن