تصمیم دادگاه در LGBTQ حمایت های گذشته نقطه عطفی در برکلی محققان می گویند

برای اولین بار دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که یک همجنسگرا به مردم محافظت در محل کار توسط فدرال حقوق مدنی ،

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399
a man waves a rainbow flag in front of the supreme court building

برای اولین بار دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که یک همجنسگرا به مردم محافظت در محل کار توسط فدرال حقوق مدنی ، (عکس توسط Ted Eytan از طریق فلیکر)

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه حکم داد که فدرال قانون ضد تبعیض محافظت گی, همجنسگرا مردم از کار و اشتغال, تبعیض برای اولین بار گسترش حمایت های تجاوز به مردم در هر دولت است.

"ما به رختخواب رفت دیروز در یک کشور که در آن کسی می تواند اخراج از کار خود را در 28 متحده به دلیل گرایش جنسی یا هویت جنسیتی گفت:" بیلی Curtis, مدیر, برابری جنسیتی, مرکز منابع در UC برکلی توپی از جامعه و آموزش و پرورش برای کارکنان و دانشجویان و اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان. "امروز پس از چند دهه از اعتراضات و دادخواهی ما در حال حاضر حفاظت شده در تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا."

حکم دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به یک نقطه عطفی در تاریخ حقوق مدنی آمریکا. عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 منع تبعیض "به خاطر فیلم" و توسط یک 6-3 رای قضات گفت: برای اولین بار است که "جنسیت" شامل گرایش های جنسی.

UC برکلی به رسمیت شناخته شده است در سراسر کشور به عنوان یک مرکز حقوقی, سیاست و فرهنگی دانش در جامعه حقوق. چندین دانشمندان ارائه شده ارزیابی های خود را از روز دوشنبه تصمیم گیری است.

اروین Chemerinsky ایالات متحده قانون اساسی محقق و برکلی قانون دین

دادگاه عالی تصمیم برگزاری است که قانون فدرال منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی یک پیروزی بزرگ برای حقوق مدنی. عنوان هفتم از سال 1964 حقوق مدنی به قانون منع تبعیض بر اساس نژاد و جنسیت و یا مذهب. دادگاه به درستی برگزار می شود که تبعیض علیه گی, همجنسگرا افراد تبعیض "به خاطر رابطه جنسی." دو مرد که از کار اخراج شدند به خاطر همجنسگرا بودن را نگه داشته اند شغل خود را اگر آنها زن بودند. Aimee استیونس یک نما را نگه داشته و کار خود را اگر او مرد بودند.

قضات انجام آنچه آنها قرار گرفتند: آنها به دنبال به زبان ساده عنوان VII. این مهم را در محل کار در سراسر کشور است. علاوه بر این روشن شدن مفهوم این تصمیم این است که تمام قوانین فدرال که منع تبعیض جنسی نیز منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی. این است که دیر شده و واقعا مهم خواهد برای بسیاری از مردم در سراسر کشور است.

(بخوانید Chemerinsky را, op-eds, در حکم در لس آنجلس تایمز و بلومبرگ قانون.)

Kellie A. kirk mcguire, موسس مرکز برای عدالت جنسیتی و رهبری (EGAL) برکلی هاس

در مناطق که در آن شده است وجود دارد قابل تبعیض علیه تجاوز جمعیت افراد دچار کاهش در خود احساس امنيت روانی و افزایش استرس که هر دو را به طور قابل توجهی منفی پیامدهای بهداشتی. در نزدیکی این نتایج در از دست دادن احساس تعلق و نه تنها منفی بر فرد بلکه بهره وری خود را و توانایی برای موفقیت در شغل خود.

ما لازم نیست بیشتر موانع به موفقیت غیر غالب جمعیت. ما نیاز به پرداختن به این موانع و کار به آنها را حذف کنید.

جوانا ماریا رودریگز استاد و رئیس گروه مطالعات قومی

در حالی که این تصمیم در نظر گرفته شده است که شامل حمایت از همجنسگرایان و کارکنان و فعالان باید به انتظار قانونی و حقوقی به چالش می کشد به این گسترش حمایت به خصوص به عنوان آنها مربوط به نما جمعیت.

این متن بزرگتر برای این تصمیم نیاز به شامل تمام راه هایی که نهادهای دولتی — زندانها و مراکز بازداشت و مدارس و مراکز ارشد پناهگاه بی خانمان — به طور معمول در برابر تبعیض نما و جنس غیر منطبق با مردم در راه است که همیشه تکثير نژاد.

این اثر که تبعیض شامل جسمی و روحی خشونت و آسیب برساند. ادبیات علمی در این روشن است: در اغلب موارد اولیه عاملان که خشونت پلیس و اجرای قانون و عدالت کیفری پرسنل.

این تصمیم آمده است چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که اجازه تبعیض علیه نما مردم به دنبال توجه پزشکی صادر شده در سالگرد پالس, کلوپ شبانه, قتل عام یک اعلامیه از ظلم و ستم توسط دولت نسبت به اطلاعرسانی در وسط یک بیماری همه گیر.

بیلی Curtis, مدیر, UC Berkeley, برابری جنسیتی, مرکز منابع

ما به رختخواب رفت دیروز در یک کشور که در آن کسی می تواند اخراج از کار خود را در 28 متحده به دلیل گرایش جنسی یا هویت جنسیتی. امروز پس از چند دهه از اعتراضات و دادخواهی ما در حال حاضر حفاظت شده در تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا.

این جشن تلخ و شیرین به عنوان خبر می آید تنها سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد مراقبت های بهداشتی حمایت برای تجاوز جمعیت در حالی که در وسط یک بیماری همه گیر. این پیروزی همچنین در جریان تظاهرات علیه ادامه کشتار مردم سیاه و سفید در دست اجرای قانون و یک بیماری همه گیر از قتل مردم تغییر جنسیت — 27 در سال 2019 — بسیاری از آنها را فراجنسیتی سیاه. دو نفر از آنها دومینیک "Rem'mie" Fells و اولاد رياح میلتون کشته شدند فقط در هفته گذشته.

در حالی که ما جشن می گیرند این تفسیر عنوان VII ما هنوز هم زندگی می کنند با تصمیم دیوان عالی کشور در هفت سال پیش است که طی آن وارد کلید رای گیری حقوق, مقررات, که اثرات عجیب و غریب, ترانس, سیاه, بومی, مردم از رنگ (QTBIPOC) جوامع است. LGBTQ مردم در 29 متحده هنوز هم عدم حفاظت از تبعیض در مسکن و محل اقامت. تجاوز جنسی را می توان انکار کرد که توانایی اتخاذ شده توسط سازمان های مختلف.

ما امروز جشن. فردا ما بازگشت به کار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن