کهکشان آغاز می شود داوطلبانه تمرینات فردی در شأن و سلامت ورزشی پارک

برای اولین بار از ماه مارس کهکشان قادر به شرکت در جلسات آموزشی دوشنبه در خارج رشته در شأن و سلامت ورزشی پارک.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

برای اولین بار از ماه مارس کهکشان قادر به شرکت در جلسات آموزشی دوشنبه در خارج رشته در شأن و سلامت ورزشی پارک.

لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل 12 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و به دنبال آن است که با آموزش های توقف.

در اوایل این ماه MLS مجاز به صورت داوطلبانه فرد در تمرینات تیم امکانات.

"تمرین رفت واقعا خوب" هافبک علی چوپانی گفت: LAGalaxy.com. "این واقعا هیجان انگیز به عقب بر گردیم روی چمن و حواس من به عقب در این زمینه است. واقعا خوب بود برای دیدن هم تیمی های من حتی از دور دشوار بود اما من آماده برای بازگشت به آن است.

"این زمان به نوع پرواز برای من. من سعی کنید به نگه داشتن یک حالت ذهنی خوب من سعی می کنم به نگه داشتن عادات سالم و یک روال و فقط برای دریافت و دیدن بچه ها از آن شده است واقعا خوب است."

هر باشگاه تا به حال به ارائه یک طرح به لیگ ترسیم چگونه تیم را پیاده سازی ایمنی و بهداشت پروتکل های.

با استفاده از خارج از زمینه های کهکشان را قادر به تقسیم این زمینه به حداکثر چهار ربع در هر زمینه است. بازیکنان در حال و نه در تماس با هر یک از دیگر.

Cristian Pavon شرکت در یک جلسه آموزشی در زمینه های مجاور به کرامت بهداشت ورزشی پارک در کرسن سیتی در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از پل-مایکل اوچوا/حسن نیت ارائه میدهد از لس آنجلس گلکسی)

بخشی از کهکشان طرح شامل: محدود کردن امکانات آموزشی دسترسی ضروری به کارکنان تنها پاکسازی و ضد عفونی قصد دارد برای تمام تجهیزات آموزشی درجه حرارت چک برای بازیکنان به عنوان آنها در حال ورود سرسام آور بازیکن, ورود دست شستن و ضد عفونی کننده ایستگاه برای بازیکنان هر دو قبل و بعد از تمرینات خود را.

"عالی بود برگشت و قطار در زمین فوتبال دوباره" ساشا Kljestan گفت: LAGalaxy.com. "تمرینات من شده اند در خانه, در خیابان, در یک پارک محلی به طوری که در یک زمینه به یک تمرین خوب عالی بود. آن را خوب است برای قرار دادن در دنده. این احساس که ما در حال نزدیک شدن به فصل در حال حاضر, بنابراین من دیدن نور در انتهای تونل."

فعلی MLS فصل متوقف شد بعد از دو هفته اول.

به گزارش واشنگتن پست, استیون Goff اظهار داشت: لیگ پیشنهاد کرده است یک تابستان بازگشت در اورلاندو در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی با تمام 26 تیم شرکت کننده در بازی ها از طریق جولای. بر اساس این گزارش تیم می رسند در ماه ژوئن و بازی را از طریق یک مسابقات (مرحله گروهی و دور حذفی).

این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده برای اکتبر به پایان رسید. 4 بنابراین از لحاظ فنی وجود دارد می تواند یک شانس برای تیم به بازگشت به مربوطه صفحه اصلی استادیوم.

در حال حاضر, حداقل, کهکشان است مصرف آن را یک گام در یک زمان.

MLS تمدید آن توقف در گروه های کوچک و آموزش تیم تا ژوئن 1.

"امیدوارم ما را وادار به کار کردن به زودی به عنوان یک گروه که با من بودن, امیدوار, اما خواهیم دید که چگونه همه چیز و ما آن را روز به روز" Lletget گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب