زندگی ارشد: زندگی در دست های خود را (و استراتژی های دیگر) برای سلامت روان

توسط David W. Hart, Ph. D.مشارکت نویسنده ممکن است سلامت روان آگاهی و یاد می گیرد بسیار بیشتر معنی در سال 2020

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 اردیبهشت 1399

توسط David W. Hart, Ph. D.

مشارکت نویسنده

ممکن است سلامت روان آگاهی و یاد می گیرد بسیار بیشتر معنی در سال 2020 است.

این COVID-19 همه گیر تبدیل شده و دنیای ما وارونه و همه ما تعجب اگر چه در نظر ما عادی دو ماه پیش تا کنون خواهد بود همان. چگونه ما سفر معاشرت عبادت و کار ما brave new world? با شنیدن پیش بینی های کارشناسان بهداشت عمومی در سطح ملی و محلی ما جدید ایجاد کنید طبیعی است که آینه جدی واقعیتهای ویرانی coronavirus. هنوز راه پیش رو این است که به احتمال زیاد دلهره آور است. یادگیری یا سدوف زمانی جهت یادگیری استراتژی برای مقابله با استرس مربوط به تغییر و عدم اطمینان ضروری است در ما اساسا تغییر واقعیت است.

David W. Hart, Ph. D.

اول, اجازه دهید دولت آشکار است. زندگی را از طریق هر بیماری همه گیر است پس از سانحه (توجه سرمایه T). اخبار پر دلخراش داستان از درد از دست دادن و ویرانی. شاهد این میزان در سراسر جهان تراژدی ترجمه شده توسط مغز را بیشتر بدوی به عنوان مناطق خطر شدید. به طور معمول بالاتر سفارش قشر پیش پیشانی می تواند شامل ما پاسخ به درک خطر — اما اثرات مرگبار از رمان coronavirus است و نه فقط ادراک. ما در خطر است. از این رو ما ممکن است احساس ضعف بیش از حد هوشیار می ترسم نگران فرسوده و یا فقط ساده گیر – فکر می کنم گوزن در چراغهای جلو. مهم نیست که چگونه ما احساس, احساسات, به احتمال زیاد مناسب است. این زمان به ضرب و شتم خود را برای آنچه که شما باید احساس یا باید انجام شود. آلبرت الیس یکی از پدران بنیانگذار رفتاری روانشناسی معروف حمایت برای همه ما برای جلوگیری از "shoulding" بیش از همه به خودمان. شاید که مشاوره خوب برای این روز و سن.

سازگاری به تغییر است و بخشی جدایی ناپذیر از پر رونق در سراسر طول عمر. رنج می برند از نوعی یک تضمین بخشی از زندگی است. سوال این است که چگونه به مقابله با آن است. در منی متن, انسان در جستجوی معنادکتر ویکتور فرانکل که جان سالم به در هولوکاست تبدیل به یکی از 20th Century بزرگ در ذهن, روانشناسی اظهار داشت: "زمانی که ما دیگر قادر به تغییر وضعیت ما در حال به چالش کشیده خودمان را تغییر دهیم." شاید که کمی دیگر از مشاوره تاریخی است که مربوط به امروز است.

پس چگونه ما سازگار کردن یا تغییر خودمان را برای دیدار با چالش های روانی از امروز ؟ در اینجا یک لیست از پیشنهادات است که ممکن است برای شما مفید در روزهای آینده و هفته و ماه:

اجتناب از قرار گرفتن در معرض – این است که حق. شما نیاز به خاموش کردن اخبار 24 ساعته چرخه. قرار گرفتن در معرض مداوم به فاجعه خواهد خود را حفظ سیستم عصبی مرکزی مبارزه یا پرواز پاسخ که نیاز به انرژی اضافی برای جلوگیری از در طول روز احتمال ترک شما احساس خسته نگران و افسرده. سعی کنید به خواندن روزنامه و یا دادن خودتان محدود از زمان به رها کردن در اخبار چرخه و سپس به سرعت بازگشت به زندگی است که درست در مقابل شما.

پیدا کردن یاران – هنگامی که در میان یک بحران کودکان دستور برای پیدا کردن یاران به راهنمای آنها را به ایمنی. این اصل می تواند برای ما مفید امروز. دنبال کردن چه کار می کند در جامعه ما – قهرمانان ارائه خدمات ضروری; داوطلبان ارائه ساعت های بی شماری از زمان برای حمایت از آسیب پذیر ترین در میان ما; اقتصادی شبکه های ایمنی است که باید تثبیت میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر کشور; و علمی و پژوهشی جامعه کار روز و شب ما را امن نگه دارید و پیدا کردن یک درمان قابل قبول برای ویروس. نگاه برای این افراد آنها را ببینید و واقعا احساس خوب خود را اعمال. شما به احتمال زیاد احساس ایمنی و اطمینان در قلب خود را بیش از حد.

زندگی در دستان شما – من به تازگی در سراسر یک مدیتیشن زیبا خوانده در یک کتاب خوانده شده را علامت Nepo. در آن او سهام است که برای زندگی در دست ما humbles ذهن ما را به پذیرش چیزی غیر از خود است. نگاهی که در یک لحظه. گاهی اوقات به منظور از بین بردن ذهن ما ما مجبور به ترک ذهن ما است. بهترین راه برای ترک نگرانی ما پشت به تغییر مسیر توجه ما را به ساختمان ایجاد و سنجش از طریق دست ما است. فروید توصیف این فرایند به عنوان تصعید. پیدا کردن یک فعالیت برای ساخت, ساخت, درست کردن دوختن را مهندس و یا به سادگی لمس است.

Counterprogramming – به تعادل بد, اخبار, لذت حواس با شادی و مثبت. بازی موسیقی مورد علاقه خود را رایت یک شمع معطر اضافه کردن گل به محیط زیست خود را آماده وعده های غذایی مورد علاقه خود را (در حالی که تعادل تغذیه البته) تماشای یک سریال کمدی یا معمول را کنار بگذارند و هم به آنچه باعث می شود شما شاد.

آنچه را محاکمه و درست – قدردانی اعمال تصادفی از مهربانی تمرکز حواس, ارتباط اجتماعی و حرکت فیزیکی در حال تمام شواهد مبتنی بر استراتژی برای کشت مثبت. نوشتن آنچه شما سپاسگزار برای هر روز و به اشتراک گذاری لیست خود را با دیگران است. پیدا کردن راه هایی برای نوع. این ممکن است به عنوان ساده به عنوان در حال حرکت در پیاده رو به 6 پا از فاصله اجتماعی در حالی که راه رفتن با همسایگان خود. حفظ ارتباط اجتماعی از طریق تلفن از طریق ویدئو کنفرانس برنامه های کاربردی و یا با پیوستن به کشورهای همسایه برای یک گردهمایی در حیاط پیوستن به فاصله اجتماعی پروتکل البته همه قطعات باقی مانده هست. هیچ راه بهتری برای حفظ خلق و خوی از شرکت در یک ورزش یا حرکت معمول است.

من احتمالا می تواند نوشتن یک پایان نامه در اینجا اما به جای من از شما دعوت به پیوستن به من برای وبینار رایگان در این موضوع بسیار است که من تسهیل در روز شنبه, مارس 28 از ظهر به 1:30بعد از ظهر.

اگر شما مراقبت از یک دوست با زوال عقل و علاقه مند به یادگیری هدفمند تعامل فعالیت برای کمک به پر کردن روز خود را جنوب خلیج زوال عقل, آموزش و پرورش کنسرسیوم میزبانی یک کارگاه در چهار شنبه, مه 20 از 10 صبح تا 11:30am می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای ثبت نام در این کارگاه با ایمیل من در dhart@abc-seniors.com

در نهایت شهرهای ساحل سلامت منطقه است میزبانی چندین کارگاه آموزشی در طول دوره ممکن است اجتماعی و عاطفی سلامتی از جمله موضوعات قدردانی هدف مهربانی و شجاعت است. لطفا www.bchd.org برای اطلاعات بیشتر.

دیوید هارت, Ph. D., مدیر خدمات بالینی در همیشه بهترین مراقبت ارشد خدمات در تورانس و یک عضو هیات علمی در گروه مشاوره در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون. هارت موسس صندلی و عضو جنوب خلیج زوال عقل, آموزش و پرورش کنسرسیوم تخصص در کار با افراد مسن مبتلا به دمانس و خانواده خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر به alwaysbestcaresouthbay.com و یا تماس با او را در dhart@abc-seniors.com یا در (310) 792-8666.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن