دیدگاه های مختلف از CCP شیوع ویروس

هر چند ما ممکن است تمایل به فکر می کنم تا جهانی همه گیر چیزی است که ما به عنوان یک گونه مواجه می شوند بسیاری ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 اردیبهشت 1399

هر چند ما ممکن است تمایل به فکر می کنم تا جهانی همه گیر چیزی است که ما به عنوان یک گونه مواجه می شوند بسیاری از بار قبل. از طریق این دوره از تاریخ جهان مواجه شده است و خشم بسیار عفونی و تقریبا تمام تمدن ها شده اند از بین برود. به همین دلیل زمان CCP ویروس وضعیت به نظر می رسد بی سابقه ای است که سرعت آن در سراسر جهان برسد. در حالی که قبل از آن مردم تمایل به زندگی در جوامع جدا امروز جهانگردان عاشق و پرتکاپو شهرستانها ارائه کرده اند سناریوی کامل برای یک ویروس به گسترش به سرعت و به طور گسترده.

همه گیر عامل ترس

"اروپا بیماری منجر به کشته شدن حدود 20 میلیون نفر 90-95 درصد از پیش کلمبیایی جمعیت آمریکا. میکروب نیست اسلحه و یا فولاد را فتح جهان جدید" با توجه به TheHill.com

این که آیا آن را "مرگ سیاه" که نابود تقریبا نیمی از جمعیت اروپا در اواخر 1340s اسپانیایی آنفولانزا که به کشته شدن بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان یا سارس شیوع اخیرا به عنوان آنجا که ما دچار ضرر و زیان های به یاد ماندنی آن کمک کرده است و ما در درک و بهبود درونی مکانیک دولت و فشار رو به جلو تحقیقات پزشکی.

در طول مراحل اولیه یک بیماری همه گیر از احتکار کالاهای ضروری شایع است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در یک بیماری همه گیر مانند یکی از ما در حال حاضر رو به تاثیر اجتماعی از ترس ناشی از این ویروس می تواند به مراتب بیشتر از پزشکی تاثیر ویروس خود را. این است که اساسا ذاتی با کیفیت معمولا مشاهده شده در تقریبا در هر جهانی بیماری های عفونی وضعیت در گذشته است. فن آوری های پیشرفته و دانش جمع آوری شده در طول سال به ما کمک خواهد کرد مهار و غلبه بر این بیماری اما از ترس همان باقی می ماند. جالب است توجه داشته باشید که چگونه جوامع مختلف در سراسر جهان در پاسخ به این ترس است.

زمانی که رهبری شمارش

در آن طول می کشد رهبری قوی برای تقویت جامعه و آنها را به یک جمعی فضای ذهنی که در آن آنها می تواند مقابله با این ترس به طور موثر و رفتار به شیوه ای مثبت برای غلبه بر وضعیت همه گیر. شایع ترین روند منفی است که از طریق یک جامعه در طول مراحل اولیه یک بیماری همه گیر شامل احتکار و یا دستکاری کالاهای ضروری برای سود شخصی یا حرص و آز و گسترش اطلاعات غلط و یا به طور مداوم کم اهمیت جلوه دادن تهدید.

رهبری موثر dispels ترس از طریق متمرکز و دقیق اطلاعات ارائه شده در به طور منظم فرکانس. شیوه ای که در این پل ارتباطی ایجاد شده است همراه با اقدامات پشتوانه آن را تعیین می کند تا حد زیادی, چگونه یک جامعه به آن پاسخ خواهد داد. شفقت و حکمت و قدرت منتقل و در این ارتباط منعکس خواهد شد در نهایت تعامل بین اعضای جامعه آنها را قادر به حفظ وضعیت تحت کنترل است.

قدرت فضیلت

در حالی که چنین وضعیت اضطراری می تواند آشکار تاریک بشریت آن را نیز به ارمغان می آورد به نور قهرمانانه طرف بشریت است. در هر بحران پزشکی شما خواهد شد بسیاری از مرگ و نابودی اقتصادی خراب و خود محور رفتار است. در همان زمان آن است که در این زمان است که شما می توانید شاهد نمونه درخشان از اعمال قهرمانانه انجام می شود با افراد الهام بخش دیگر مردم به یکدیگر کمک کردن و کشش خود را از ترس و ناامیدی.

به کمک یک دیگر کلیدی برای زنده ماندن طاعون کشنده. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در Newyorker.comمورخ فرانک اسنودن می گوید: "واقعا خوب است و پزشکان بدون مرز در بحران ابولا و راه های که در آن آنها قرار داده و زندگی خود و آینده خود را آگاهانه به طور مستقیم بر روی خط برای هیچ از خود علاقه ای ندارند و هیچ پاداش و اما صرفا به این دلیل که آنها متعهد به دفاع از زندگی و سلامت از ضعیف ترین مردم در جهان است."

وجود دارد یک باستان چینی داستان که میریزد نور در این مفاهیم است. داستان در مورد یک مورد احترام امپریالیستی آشپز که پس از بازنشستگی از دربار بازگشت به زادگاه خود و باز یک میخانه. به زودی یک طاعون را شکست, کشتار مردم به سرعت. ثروتمند امپراتوری آشپز در ابتدا باقی مانده محافظت در عمارت خود را, اما زمانی که او متوجه شد که او نیز آلوده شده توسط مرگبار طاعون او تجربه اخلاقی تغییر و تصمیم به استفاده از منابع خود را برای کمک به نیازمندان است.

او به استخدام مردان برای کمک به او را به ارمغان بیاورد شهر خود بازگشت به زندگی و الهام بخش دیگر غنی از اعضای جامعه برای کمک به جوامع خود. در طول زمان رئیس جان سالم به در برد طاعون و از طریق خدمات خود را به این شهر را شفا داد و او به دست یک بیداری معنوی است. پیش بینی نتیجه اخلاقی این داستان این است که جامد موجب طلایی درمان برای هر مشکل.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

گروه های حقوق بشر و قانونگذاران ضربه در برابر دلار هنگ کنگ بازداشت فعالان دموکراسی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب