Arcadia دبیرستان تیم های فوتبال’ جستجوی طولانی برای سر مربی پس از اندرو Policky استعفا داد و در ماه نوامبر در نهایت به پایان رسید با استخدام Antyone سیمز بود که دستیار مربی در پاسادنا کالج فصل گذشته.

آپاچی’ انتظار طولانی ناشی از امید به یک موقعیت تدریس را با سر مربیگری اما هنگامی که مدارس تعطیل شد و دو و میدانی به حالت تعلیق در ماه مارس به دلیل COVID-19 گیر نگرانی های اصلی تبدیل شد انتقال به آموزش از راه دور, بنابراین اگر چه هیچ موقعیت تدریس برای سیمز در لحظه ای که او امیدوار است برای دریافت یک شغل در مدرسه و در حال کار بر روی او مدرک کارشناسی ارشد و امیدوار است که یک موقعیت تدریس باز خواهد شد تا در برخی از نقطه.

Arcadia بالا است به نام Antyone سیمز به عنوان بعدی خود را مربی فوتبال. (حسن نیت ارائه میدهد عکس).

“آنها برخی از مواضع در پردیس که من برای استفاده از, اما مطمئن شوید که زمانی که من به پایان رسید گرفتن مدرک من خواهد شد در یک موقعیت بهتر قادر به تدریس” سیمز گفت. “اما من خوشحال هستم که چگونه این کار می کرد چون من آشنایی با اقیانوس آرام, لیگ برتر و هیجان زده برای شروع است.”

چگونه Sims زخم در Arcadia نیست یک شگفتی بزرگ است.

او استخدام شد را بر خود و مادر آلما و رویای کار در جان میور در سال 2015 و وجود یو پی اس و فراز زندگی به عنوان او به پایان رسید با یک 22-19 کلی رکورد در چهار سال که شامل تنها حذفی ظاهر در سال 2016 که منجر به یک بخش 9 دور اول حذفی از دست دادن.

Muir را دیرین مدیر ورزشی Milica Protic چپ فصل گذشته برای تبدیل شدن به مدیر ورزشی در Arcadia و سیمز اجازه رفتن به جای زئیر Calvin که در زمان ایرانی به CIF-SS Division 11 نیمه نهایی این فصل است.

بنابراین با Protic در Arcadia وجود دارد یک سطح راحتی بین هر دو مشغول به کار برای هر یک از دیگر در Muir و هنگامی که سیمز ارائه شد و موقعیت او شک و تردید بود اما در نهایت بر این باور بود که تصمیم درست را.

نمی توان آن را یک کار آسان است. Arcadia لذت می برد برخی از خوب سال تحت Policky رسیدن به بخش 8 نهایی در سال 2018 است. اما تیم ملی فارغ التحصیل شد و بسیاری از آن را در هسته برخی از بازیکنان منتقل و آپاچی بودند 4-6 سال گذشته و در حال حاضر نیاز به یک بازسازی و اگر این امید به توان رقابتی در اقیانوس آرام در لیگ در هر زمان به زودی.

“این یک چالش متفاوت و این دلیل دیگری است که من می خواستم به قبول این موقعیت را در یک چالش” سیمز گفت. “هنگامی که من برای اولین بار در زمان بیش از Muir آن را در یک بازسازی فاز و ما در حال انجام برخی از چیزهای خوب شد و شروع به نوبه خود گوشه.”

وجود دارد برخی از احساسات مخلوط چگونه در سیمز’ تصدی به پایان رسید در Muir که آن هم بخشی از دلیل او خوشحالم که او را در اقیانوس آرام در لیگ و یک فرصت برای رقابت در برابر آنها.

“به عنوان یک رقیب من نا امید شده بود که کسی احساس من انجام یک کار خوب به اندازه کافی برای ادامه کار” سیمز گفت. “من تا به حال کمی از احساس تلخ در ابتدا, اما پس از آن من تا به حال به درک چرا من در مربیگری, بازی, برای کمک به بچه ها. که آیا آنها درست یا غلط برای اجازه دادن به من به تنها زمان خواهد گفت اما من منتقل شد و من به دنبال به جلو به چالش من در حال حاضر.”

سیمز اذعان می کند آن را یک چالش بر خلاف هر گونه دیگر است. او استخدام شده زمانی که مدارس تعطیل هستند باقی مانده از سال و او نمی تواند راه اندازی و چهره به چهره جلسات با بازیکنان به دلیل همه گیر و نمی داند که او می تواند در این زمینه برای شروع و یا زمانی که و یا اگر فصل شروع خواهد شد.

“این بی سابقه است که برای مطمئن” سیمز گفت. “من هرگز یک قسمت از هر چیزی مانند این که یک مربی جدید آن را می سازد آن را حتی بیشتر عجیب و غریب است. اما تمرکز اصلی من در حال ساخت کادر مربیگری و همه ما را در همان صفحه. ما یک ترکیب خوب از جدید مربیان و برخی از سال گذشته و ما فقط باید به آماده شدن برای روز ما چراغ سبز دریافت کنید و ما می تواند به کار برود.

“همانطور که برای تیم من امیدوارم که برای تنظیم زوم جلسه این هفته فقط به معرفی خودم به آنها بگویید که چه من و ببینید چه چیزی سوالات آنها برای من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو