مریم تهمت کتاب ارائه می دهد داغدار تصویر از رئیس جمهور

توسط لری NEUMEISTER و جیل COLVINنیویورک — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده ارائه می دهد داغدار تصو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

توسط لری NEUMEISTER و جیل COLVIN

نیویورک — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده ارائه می دهد داغدار تصویر از عموی خود را در یک کتاب جدید به دست آمده توسط آسوشیتدپرس روز شنبه که اعتبار یک "طوفان کامل از فجایع" برای افشای رئیس جمهور در بدترین حالت خود.

Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس می نویسد که این بیماری همه گیر کوروناویروس امکان از یک رکود اقتصادی و تعمیق اجتماعی تقسیم کرده اند آورده "بدترین اثر" دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیماری که کمتر مشهود است که این کشور تا به حال یک اقتصاد پایدار و عدم جدی بحران.

این عوامل همراه با "دونالد امادگی برای تقسیم بندی و عدم اطمینان در مورد آینده کشور ما را به ایجاد یک طوفان کامل از فجایع که هیچ کس کمتر مجهز از عموی من به مدیریت" او می نویسد: در "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی, چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ،

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از تهمت برادر فرد جونیور که پس از مبارزه با اعتیاد به الکل در 42.

در این کتاب مریم تهمت باعث می شود چند آیات از جمله ادعا که رئیس جمهور پرداخت می شود یک دوست به امتحانات — یک آزمون استاندارد به طور گسترده ای استفاده می شود برای پذیرش کالج در جای خود. او می نویسد که او خواهر Maryanne شده بود انجام مشق شب خود را برای او, اما او نمی تواند خود را تست. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است که معدل که او را دور از کلاس بالا خواهد بود "فرضا تلاش های خود را برای دریافت پذیرش" به مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا که به او منتقل شده و پس از دو سال در دانشگاه فوردهام در برانکس.

"به پرچین شرط خود او داوطلب خدمت سربازی جو شاپیرو هوشمند بچه با شهرت خوبی امتحان خود را به امتحانات برای او. که بسیار آسان تر به جلو و در روز قبل از عکس IDs و پرونده کامپیوتری. دونالد که هرگز فاقد وجوه پرداخت می شود دوستان خود را به خوبی."

و او می نویسد: در ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی برای به دست آوردن حمایت از مسیحیان برجسته و سفید پروتستان های انجیلی و گفت: "تنها زمانی دونالد به کلیسا رفت زمانی بود که دوربین ها وجود دارد. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند. او هیچ اصول است. هیچ کدام!"

مریم تهمت آثار زیادی از او به درد مرگ پدر خود که فوت کرد زمانی که او 16 ساله بود و پدر بزرگ او فرد میل شدید او به عنوان توصیف آن به دوختن بخش در خانواده است.

"جو بخش پدربزرگم ایجاد شده در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده است که آب در آن دونالد همیشه swum و بخش همچنان به نفع او در هزینه از هر کس دیگری. آن را با پوشیدن کشور را فقط به عنوان آن را پدرم در حال تغییر ما حتی آن را به عنوان برگ دونالد بدون تغییر," او نوشت. "آن را تضعیف توانایی ما به نوع یا باور در بخشش مفاهیمی است که تا به حال هیچ معنی برای او."

تهمت که به ندرت می پذیرد پشیمانی گفت واشنگتن پست در سال گذشته که او پشیمان نبود سعی کردم به فشار خود را برای پیوستن به کسب و کار خانوادگی — چیزی فرد که به مدت طولانی می خواستم به یک خلبان تا به حال هیچ علاقه ای به انجام.

"این فقط نه چیزی. . . . من فکر می کنم این اشتباه است که ما ساخته شده بود و ما فرض شده است که همه آن را دوست دارم. خواهد بود که بزرگترین اشتباه است. . . . وجود دارد نوع دو فشار قرار داده و او را" مغلوب ساختن پیشی جستن مقاله گفت.

تهمت نیز اشاره کرد برادر خود را مبارزه با الکل به عنوان یکی از دلایل او نمی نوشند.

ناشر Simon & Schuster روز دوشنبه اعلام کرد که آنها می تواند چاپ و نشر کتاب دو هفته زود در 14 ژوئیه با استناد به "فوق العاده ای بهره است." تجدید نظر در تاریخ پس از نیویورک دادگاه استیناف پاک راه را برای این کتاب نشریه پس از یک چالش قانونی.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور برادر کوچکتر بود شکایت کرد مریم تهمت برای جلوگیری از انتشار یک کتاب و استدلال حقوقی مقالات که مریم تهمت بود موضوع را به 20 ساله توافق بین اعضای خانواده است که هیچ کس را منتشر و حساب های مربوط به هسته ای اعضای خانواده بدون تصویب خود را.

یک قاضی در هفته گذشته در جای خود باقی مانده یک محدودیت است که مسدود مریم تهمت و هر عامل او از توزیع کتاب اما دادگاه روشن ساخته نبود با توجه به Simon & Schuster برای تحت پوشش را رعایت کنند.

در این کتاب مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را دایی اش را اجرا برای ریاست جمهوری به طور جدی هنگامی که او برای اولین بار زد.

""او یک دلقک,' عمه من ماریان گفت: در طول یک از ما به طور منظم ناهار در زمان. "این هرگز اتفاق می افتد.'"

"من توافق" مریم تهمت نوشت.

او گفت که او کاهش یافته است دعوت به حضور عمو انتخابات-حزب شب در شهر نیویورک چهار سال پیش متقاعد شده او "نمی خواهد بود قادر به مهار من سرخوشی زمانی که کلینتون پیروزی اعلام شد."

به جای آن او در بر داشت خودش را سرگردان در اطراف خانه او چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را پیروزی اعلام شد, ترس رای دهندگان "را انتخاب کرده بود برای تبدیل این کشور به یک کلان نسخه از malignantly ناکارآمد خانواده است."

او می نویسد که چالش های فعلی را تضعیف رئیس جمهور معمول ابزار برای محافظت از خود را از سرزنش.

"توانایی های خود را برای کنترل شرایط نامطلوب با دروغ گفتن و نخ ریسی و obfuscating کاهش یافته است, به نقطه ای از ناتوانی جنسی در میان مصیبت ما در حال حاضر رو به" او می نویسد.

"خود فاحش و مسلما عمدی نادرست از زمان فاجعه منجر شده است به یک سطح مقاومت مواجه و موشکافی است که او هرگز قبل از تجربه افزایش خود طلبی و نیاز به خرده انتقام او به عنوان مانع حیاتی بودجه تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش که دلار مالیات خود را پرداخت کرده اند برای از ایالات که فرمانداران نمی بوسه الاغ خود را به اندازه کافی" مری تهمت نوشت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: از این کتاب: "این مسخره پوچ اتهامات که به هیچ وجه تحمل در حقیقت. من هنوز برای دیدن کتاب, اما آن است که یک کتاب از دروغ."

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز که "وجود دارد بیش از حد بسیاری از کتاب ها وجود دارد که هرگز واقعیت بررسی می شود" و اضافه کرد: "من معتقدم که موضوعات خانوادگی باید در خانواده مهم است."

__

Colvin گزارش از واشنگتن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن