اولین کالیفرنیا پارک اهداف پست-COVID-19 بازگشایی تاریخ

Legoland شد اولین کالیفرنیا پارک به هدف قرار دادن یک پست-COVID-19 بازگشایی تاریخ به عنوان دولت حرکت می کند و نزدیک به اجازه می دهد پناهجویان هیجان از هر سن و سال برای یک بار دیگر صعود روی سرسره آب اسلاید و kiddie سواری در این تابستان.

Legoland California تعیین کرده است یک هدف بازگشایی تاریخ 1 ژوئیه پس از تمدید coronavirus بسته شدن حفرههای kiddie پارک.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 دولت می گوید

Legoland و سی ورلد برنامه ریزی شده بود به دیدار جمعه, مارس 27 با San Diego County مقامات بهداشت به بررسی COVID-19 سلامت و ایمنی برنامه های توسعه یافته توسط پارک.

سی ورلد سن دیگو مانند دیگر عمده پارک در کالیفرنیا هنوز پیشنهاد تاریخ بازگشایی. دیزنی لند, Universal Studios Knott را بری, مزرعه, Six Flags Magic Mountain و دیگر کالیفرنیا پارک شده اند توقیف از اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: Legoland California به ارمغان می آورد فیلم لگو جهان برای زندگی با مضمون جدید زمین در سال 2020

Legoland و دیگر کالیفرنیا پارک در حال حاضر بسته شده COVID-19 همه گیر می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد است. یک شرکت تاریخ نشده است برای زمانی که کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی شده است.

بازگشایی برنامه های متفاوت توسط شهرستان در سراسر کشور و مشروط به ادامه کاهش COVID-19 موارد و مرگ و میر همراه با عوامل دیگر.

کالیفرنیا پارک برنامه ریزی برای پیاده سازی دستورالعمل های اساسی که در حال حاضر آشنا به عنوان بخشی از “طبیعی” در COVID-19 عصر: اجتماعی, فاصله, افزایش مایع, تماس, پرداخت, کاهش می یابد, جاذبه ظرفیت و آموزش کارکنان.

همچنین نگاه کنید: زمانی که دیزنی لند بازگشایی مرکز شهر دیزنی?

پارک در فلوریدا در حال حاضر شروع تنظیم پست-COVID-19 بازگشایی خرما.

Legoland Florida, برنامه ای برای بازگشایی در جمعه, ژوئن 1. Universal Orlando برنامه ریزی شده است برای بازگشایی در تاریخ 5 ژوئن. SeaWorld Orlando مجموعه ژوئن 11 بازگشایی تاریخ. والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر انتظار برای بازگشایی پادشاهی سحر و جادو و حیوانات دیزنی پادشاهی در جولای 11 و Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود در ژوئیه 15.

همچنین نگاه کنید به: چه چیزی می تواند دیزنی جهان را بازگشایی طرح مفهومی برای دیزنی لند?

در اوایل ماه مه سان دیگو گردشگری سازمان گذاشته بهداشت و ایمنی طرح برای زمانی که منطقه پارک بازگشایی پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

7-صفحه San Diego, جاذبه بازگشایی بهداشت و ایمنی طرح شامل مایع استراتژی و پروتکل های سی ورلد سن دیگو, Legoland California, San Diego Zoo, San Diego Zoo Safari Park and U. S. S. میدوی موزه.

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد و Legoland رول پست-coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی پارک سن دیگو

Legoland California هدف بازگشایی تاریخ اعلام می آید پس از 10 هفته از coronavirus تعطیلی.

اکثر کالیفرنیا پارک مجموعه آزمایشی, آوریل 1 تاریخ بازگشایی زمانی که آنها به طور ناگهانی بسته شده و در اواسط ماه مارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر. کسانی که تاریخ بودند تحت فشار قرار دادند به مارس و در نهایت به “نامحدود” و “تا اطلاع ثانوی” به عنوان coronavirus تعطیلی کشیده از ماه به ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>