سنبله در شناخته شده COVID-19 موارد نیست حکم دیگری خاموش کردن

تعداد تایید coronavirus موارد فزاینده در مناطق در سراسر کشور و کالیفرنیا است که یکی از نقاط.به عنوان رستوران,

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

تعداد تایید coronavirus موارد فزاینده در مناطق در سراسر کشور و کالیفرنیا است که یکی از نقاط.

به عنوان رستوران, خرده فروشی, فروشگاه, خدمات شخصی مغازه ها به تدریج باز کردن عناوین مانند "کالیفرنیا بازدید بزرگترین هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد و در عین حال" ممکن است وادار به کسب و کار به افکار دوم.

خوشبختانه فرماندار Newsom آغاز شده است به دنبال علم است. هدف از "مسطح منحنی" در نظر گرفته شده بود به بیمارستان ها به اندازه کافی زمان برای آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش بیماران. قطعا کالیفرنیا به دست آورده است که هدف. با وجود افزایش در موارد Covid-19 بیماران مبتلا به پر کردن تنها 8 درصد از دسترس تخت بیمارستان. این روند در تست داده ها نشان می دهد که در اوایل 14 درصد از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بودند اما همانطور که بیشتر مردم (از جمله بدون علامت) در حال آزمایش این درصد دارای ماند بین هشت و نه درصد از اوایل ماه ژوئن است.

این ویروس نیز بسیار کمتر کشنده تر از آنچه قبلا تصور. با توجه به تجدید نظر CDC تخمین coronavirus مرگ و مير است 0.4 درصد است که بطور قابل توجهی کمتر از 3.4 درصد مرگ و میر است که در ابتدا گزارش شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. دوباره به عنوان تست را افزایش می دهد میزان مرگ و میر کاهش می یابد. این ویروس است که مصرف آن عوارض در کسانی که بیش از سن 65 به خصوص کسانی که در نهادی تنظیمات حسابداری به صورت 80 درصد از کالیفرنیا Covid-19 مرگ و میر. اگر شما زیر سن 35 سال در کالیفرنیا و قرارداد این ویروس احتمال مرگ کمتر از یک نفر از یک هزار و یک خطر است که نباید جرقه هیستری.

همه ما دیده می شود اثرات اقتصادی از مستند. دولت نرخ بیکاری تا چهار برابر شده و از فوریه و بیش از پنج میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری. اما وجود دارد بیشتر به این مستند از تاثیر در کیف پول ما. یک بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی در اواخر ماه مارس متوجه شد که 39 درصد از بزرگسالان "احساس می کنید که نگرانی و استرس مربوط به" COVID-19 تا به حال تاثیر منفی بر سلامت روان و حدود نیمی معوق به دنبال مراقبت های پزشکی.

برخی از 80,000 تشخیص از پنج سرطان شايع ممکن است از دست رفته و یا با تاخیر در اوایل ماه ژوئن به دلیل اختلال در مراقبت های بهداشتی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. CDC همچنین نسبت به COVID-19 تا 39 درصد اضافه مرگ و میر ناشی از تاخیر در درمان نارسایی کلیه, دیابت, بیماری قلبی, بیماری آلزایمر و زوال عقل, به نام چند.

خوشبختانه رهبران دولت صورت نمی باینری انتخاب بین بازگشایی و بهداشت عمومی; کالیفرنیا می توانید بهترین از هر دو جهان. روشن است که آمریکایی ها مسن تر و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی هستند بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. این گروه را می توانید در ادامه به محتاط تر و محافظت شده در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا با زندگی خود را.

ما تبدیل شده اند عادت کرده اند به انتقال اطلاعات از رهبران ما. ما باید اصرار رژیم صهیونیستی است. Newsom به ادامه بازگشایی روند. افزایش شناخته شده coronavirus موارد هیچ دلیلی برای معکوس ،

دکتر Marilyn M. سینگلتون, MD, JD هیئت مدیره گواهی متخصص بیهوشی و عضو انجمن آمریکایی پزشکان و جراحان (AAPS) و یک شریک از کار سازندگان شبکه پایه و اساس است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن