گروه های حقوق بشر و قانونگذاران ضربه در برابر دلار هنگ کنگ بازداشت فعالان دموکراسی

هنگ کنگ بازداشت 14 دموکراسی فعالان شارژ آنها را با انجام غیر قانونی مجمع در طول anti-استرداد لایحه تظاهرات که

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 اردیبهشت 1399

هنگ کنگ بازداشت 14 دموکراسی فعالان شارژ آنها را با انجام غیر قانونی مجمع در طول anti-استرداد لایحه تظاهرات که لرزاند این شهرستان در سال گذشته است. قانونگذاران ایالات متحده و کشورهای دیگر و همچنین چندین گروه های حقوق بشر را محکوم کرده اند حرکت می کند و هشدار داد که این نوید سبک چینی آزار و اذیت در داخل هنگ کنگ.

دستگیری

در میان 14 فعالان 9 از آنها بودند سابق قانونگذاران. این شامل 72 ساله مارگارت Ng و 81 سال سن مارتین لی که تاسیس حزب دموکرات است. جیمی لای یک 71-سال انتشار, سرمایه دار خیلی مهم بود نیز در میان دستگیر شد. دموکراتیک قانونگذار کلودیا Mo به نام تصمیم به معرفی "یک حلقه از ترور در هنگ کنگ است." او متهم اجرایی کری لام از تلاش برای به سکوت محلی مخالف است.

کسانی که دستگیر شده اند متهم به سازماندهی و شرکت در "غیر قانونی مجامع" در ماه اوت و اکتبر سال گذشته است. برخی نیز با سیلی اضافی به اتهام انتشار "غیر مجاز جلسات." 14 افراد انتظار می رود که به نظر می رسد در دادگاه ماه آینده. لام بال-ho پلیس سرپرست هنگ کنگ نشان داد که بازداشت های بیشتر می تواند در راه است. این بزرگترین تا کنون سرکوب در هنگ کنگ به معترضان.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با انتقاد از تصمیم پکن و هنگ کنگ دولت اشاره کرد که خود را در عمل نقض تعهدات از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک. در یک توییت اعلام کرد که سیاسی اجرای قانون بود و در برابر آرمان های آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز. بارونس ناتالی بنت و Alistair کارمایکل MP, شرکت, صندلی, انگلستان All-Party Parliamentary Group در هنگ کنگ گفت که بازداشت شدند آهنین مستقر توسط حزب کمونیست چین برای سرکوب جنبش دموکراسی خواهی در هنگ کنگ است.

China might be using the cover of coronavirus to arrest the democracy activists. (Image: Screenshot / YouTube)

چین ممکن است با استفاده از پوشش CCP coronavirus به دستگیری فعالان دموکراسی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

حزب کمونیست چین می بیند جنبش های دموکراتیک به عنوان یک حمله در برابر ایدئولوژی و ترس است که اگر Hongkongers بود به موفقیت در گرفتن مطالبات خود را از پذیرفته شده از طریق تظاهرات مخالفان دولت ممکن است فوران در سراسر سرزمین اصلی است. به این ترتیب تنها راه برای پکن را در کنترل باقی می ماند در سرزمین اصلی است برای سرکوب هر گونه ایده دموکراسی و یا آزادی های فردی در هنگ کنگ caricaturing چنین ارزش به عنوان یک تهاجم خارجی متحد و چین است.

ممکن است که این رژیم ممکن است تصمیم به عمل در برابر معترضان در حال حاضر با این فرض که جهان خواهد بود بنابراین مشغول مبارزه با CCP coronavirus متوجه آنچه اتفاق می افتد در هنگ کنگ است. هرچند به نظر می رسد چنین طرح هایی شکست خورده اند پس از انتقاد علیه پکن نصب شده است تا کنون پس از دستگیری. "در چین چشم این یک فرصت برای زدن کارت و به دفاع از آن روایت... اگر کشورهای خارجی به نوبه خود چشم و موفق به مهار [چین قدرت] آنها نیز رنج می برند" جانی لاو, veteran چین ماهان گفت: به نگهبان.

تقسیمات جدید دولت

چین نیز برنامه ریزی به جای چهار مقامات ارشد از هنگ کنگ دولت. این تغییرات اعلام خواهد شد بسیار به زودی. آلوین یونگ, مدنی, حزب, مجلس هشدار داد که تجدید سازمان اداری نیست یکی معمولی و که در آن در نظر گرفته شده است به یک نمایش قدرت از سوی پکن. تنگ Jingyuan آمریکا مبتنی بر چین مفسر با اشاره به این که چین با استفاده از همه گیر دوره برای اعمال نفوذ بیشتر در هنگ کنگ و که ما می بینیم بیشتر چنین اقداماتی از طرف چینی بسیار به زودی.

China is planning to replace four senior officials in the Hong Kong administration. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

چین در حال برنامه ریزی برای جایگزینی چهار مقامات ارشد در هنگ کنگ دولت. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در ضمن قانون شورای استرالیا خواسته است هنگ کنگ دولت برای آزادی این زندانی فعالان اطمینان میدهد که این شورا همچنان به دفاع از Hongkongers " حق تظاهرات مسالمت آمیز و آزادی بیان. گلوریا علم جمهور از کانادا-دلار هنگ کنگ لینک درخواست دولت کانادا را به یک قوی تر ایستادن روی این مسئله است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

COVID-19: چگونه پکن در تلاش است به تغییر داستان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب