کمک های اولیه برای سگ: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان یک مالک حیوان خانگی

دوستداران سگ همه احساس می کنید که حیوانات خانگی خود را در حال یک منبع بزرگ از آرامش و شادی در زندگی خود را, بن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

دوستداران سگ همه احساس می کنید که حیوانات خانگی خود را در حال یک منبع بزرگ از آرامش و شادی در زندگی خود را, بنابراین مهم است که به مراقبت از آنها را به درستی به خصوص در زمان نیاز. دامپزشک شما آنچه شما نیاز به ایجاد یک کیت کمک های اولیه و نگه داشتن آن دستی را به نگه داشتن آن به دور از بچه ها. به یاد داشته باشید, و همچنین به آرامش در مواقع اضطراری است. سگ خود را در پاسخ به رفتار و نگه داشتن آنها را آرام بسیار حائز اهمیت است.

بیماری

علائم بیماری در سگ خود را در حال از دست دادن اشتها و ناراحتی معده و مو که می افتد در توده. همچنین چشم است که اشک آبریزش بینی سرفه و عطسه کرم ها و کرم تخم در مدفوع و متناسب با رنگ پریدگی از لثه و تب است. استفراغ است که همیشه نشانه ای از بیماری. در واقع استفراغ است غریزی می آید و از شکار خود را روز هنگامی که بدنش بود ساده ترین راه برای آوردن غذا به نوزادان خود.

احیا

اگر سگ شما نیست تنفس شروع احیا بلافاصله و کسی به تلفن دامپزشک. بررسی کنید که هیچ چیز مانع معابر هوا حذف و بررسی کنید که زبان نیست پشت فر. قرار دادن دست خود را در اطراف دهان سگ به نگه داشتن آن بسته شده و ضربه ای به بینی خود را. صبر کنید برای یک ثانیه و دوباره. نمی دهد حتی اگر آن را طول می کشد یک ساعت.

احساس می کنم برای یک ضربان قلب. قلب واقع شده است 2 تا 3 اینچ بالاتر از سگ آرنج زیر سمت چپ قفسه سینه. قرار دادن سگ در سمت راست آن. جلو زبان خود و بررسی موانع. با فشار کف دست خود را با شست در کنار یکدیگر در دنده. فشار پایین بصورتی پایدار و محکم و انتشار به سرعت یک بار در هر 5 ثانیه. حفظ پایداری نشان تا زمانی که شما نتیجه را دریافت کنید.

(Image: Screenshot / YouTube)

قرار دادن سگ در سمت راست آن به انجام ماساژ قفسه سینه. (تصویر: Screenshot / YouTube)

خونریزی

را درمان نشده bandaging مواد و محل غیر-چسب پانسمان بر روی زخم. پراکسید هیدروژن و سه پماد آنتی بیوتیک خوب کار خواهد کرد. قرار دادن یک لایه از پنبه و پشم و با پوشش پنبه باند. چوب آن را به خز با فولاد نوار. با اتصال این منطقه به طور کامل با نوار چسب چسب یا نوار. هنگامی که پانسمان اندام پنجه باید گنجانده شود و یا آنها ممکن است متورم.

اگر سگ نمی تواند راه رفتن وجود دارد ممکن است جراحات داخلی. خونریزی می تواند رخ دهد از چشم و بینی و گوش, مهبل یا مقعد. انتخاب حیوانات با قرار دادن یک دست در جلوی قفسه سینه و دیگر تحت hindquarters یا تدبیر برانکارد با یک پتو برای سگ های بزرگتر. برای سگ هایی که نمی توانند پیاده روی استفاده از یک تخته فشاری و اسلاید بیمار بر روی آن را به آرامی. پوشش با یک پتو کمک خواهد کرد که با شوک و کاهش از دست دادن حرارت بدن. و سپس رفتن به دامپزشک.

مسمومیت

سموم به سرعت کار می کنند. اسپاسم معده و استفراغ و یا آهسته شدن ضربان قلب در حال علائم معمول است. (نرمال ضربان قلب برای سگ های کوچک حدود 160 ضربه در دقیقه و برای سگ های بزرگتر آن 70 bpm.) تنگی نفس فلج و دانش آموزان از دیگر علائم است. سگ به طور تصادفی ممکن است مصرف سم موش از آب آلوده است. اگر شما مشکوک به مسمومیت از weedkiller پیدا کردن بسته بندی محصول و آن را با شما را هنگامی که شما تلفن دامپزشک. در مورد حیوانات داشتن جویده سمی علف های هرز, شناسایی گیاه است. اگر سگ نیست آغوشش استفراق کند همچنان کودکش است و هنوز هم آگاهانه اداره آب هر 10-20 دقیقه و یا مخلوطی از سرد, چای قوی. یک فرم خوب از پروتئین کبدی است. اداره یک قاشق مربا خوری به طور متناوب. هیچ آب و یا مواد غذایی اگر حیوان استفراغ یا ناخودآگاه. رفتن به دامپزشک.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر سگ نیست آغوشش استفراق کند همچنان کودکش است و هنوز هم آگاهانه اداره آب هر 10-20 دقیقه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

صدمات چشم

اگر چشم بیرون زده اعمال کمپرس سرد. و یا رها کردن روغن زیتون به چشم سوکت. محل پانسمان تمیز بیش از چشم و فشار آن را به آرامی به داخل سوکت. اگر چشم است حلق آویز کردن از سوکت خیس کردن پانسمان در روغن زیتون و قرار دادن در اطراف چشم و کراوات به آرامی. رفتن به دامپزشک. برای مواد شیمیایی و خیط و پیت کردن با آب بارها و بارها. شما می توانید با استفاده از یک قطره چشم بطری پر از آب را به آن را خیط و پیت کردن. برای مار تف در چشم آب کار می کند بهترین.

توجه داشته باشید که یک سگ در شوک یا درد ممکن است نیش می زنند. بنابراین با احتیاط و در صورت لزوم اتصال خود را با یک کراوات یا شال و یا استفاده از پوزه قبل از اقدام به هر نوع درمان است. به یاد داشته باشید برای همیشه حفظ شماره تلفن دامپزشک خود را نزدیک در دست.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چه در یک کاسه ؟ سنتی, سوپ و بهبود محيط


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب