LA County جدید کروناویروس موارد بالا 2,000 برای 4th مستقیم بعد

تعداد coronavirus موارد صدر 2,000 برای چهارمین مستقیم بعد در لس آنجلس در شنبه, جولای 18, به عنوان در حال حاضر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 تیر 1399

تعداد coronavirus موارد صدر 2,000 برای چهارمین مستقیم بعد در لس آنجلس در شنبه, جولای 18, به عنوان در حال حاضر هفته افزایش این بیماری را گسترش حاضر به همانگونه مقامات بهداشت عمومی گفت.

یک روز پس از بیش از گریم نقطه عطف 4000 مرگ و میر در میان مرگبارترین کالیفرنیا شهرستان و در میان بدترین در کشور LA County وزارت بهداشت اعلام کرد 37 جدید COVID-19 مربوط به مرگ و میر در شنبه آوردن مجموع به 4,084.

پس از همه گیر شروع شد و به شهرستان ارسال شده است 153,041 موارد مثبت COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

"برای خانواده های که در حال تجربه عمیق غم از دست دادن عزیزان به COVID-19 ما غمگین با شما و شما را در افکار من گفت:" مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر, در بیانیه ای. "ما همچنان به دیدن مربوط به اطلاعات از جمله اطلاعات است که به ما نشان می دهد که افراد جوان در حال کمک به افزایش گسترش COVID-19."

بهداشت عمومی وارد 2,188 مردم در بیمارستان بستری شنبه 28 درصد از این بیماران درمان در بخش مراقبت های واحد و 18 درصد در هواکش.

شهرستان خط روند همچنان ادامه دارد به تأمل بیشتر افراد بین سنین 18 و 40 نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بیش از 11,000 کودکان و نوجوانان شده اند آلوده این شهرستان بیانیه ای گفت:.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده در آمار و ارقام برای Beacn و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. از 4 بعد از ظهر نه شهرستان ارسال شده است شماره های جدید در روز شنبه.

در میان مردم است که مرگ و میر گزارش شده شنبه:

  • 25 شدند مسن تر از 65;
  • نه شدند بین سنین 41 و 65; و
  • دو تن از آنان 18 و 40.

سی و یک نفر که گذشت گزارش اساسی شرایط بهداشتی.

مقامات همچنان به اصرار به ماندن در خانه و جلوگیری از غیر ضروری عمومی تماس با ما — به خصوص در تعطیلات آخر هفته که ویژه زرق و برق دار, رو به آفتاب, آسمان-skied آب و هوا.

این شهرستان بیانیه ای خواست ساکنان برای جلوگیری از "سه Cs":

  • مکان های شلوغ;
  • فضاهای محدود و
  • تماس نزدیک با مردم که زندگی می کنند در خارج از خانه خود را.

"اگر چه این یکی دیگر از زیبا آخر هفته در لس آنجلس, من اصرار ما ساکنان به پوشیدن چهره خود را پوشانده اند و دور از جمعیت و مردم در آنها زندگی نمی کنند با" فرر را در بیانیه ای گفت:. "فرماندار روشن ساخته است که تا زمانی که ما کاهش نرخ انتقال COVID-19 در شهرستان لا آن است که بیش از حد خطرناک برای مدارس ما به دوباره باز کردن برای فرد در کلاس درس. بیایید به عقب بر گردیم به کار با هم به سرعت گسترش یافته و همچنان ما در سفر بهبودی."

با فقط یک ماه قبل از کلاس بود مجموعه ای برای شروع در بسیاری از موارد در سراسر شهرستان ارائه ترکیبی گزینه — قسمت فاصله در شخص آموزش — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که K-12 دانشگاه در لس آنجلس و 31 سایر استان ها در حال حاضر در دولت در نظارت بر لیست بسته باقی می ماند در پاییز. Orange San Diego, ونتورا و ریورساید شهرستان نیز در این لیست است.

برای مناطق به بازگشایی دانشگاه ها خود را در شهرستان باید نظارت لیست برای حداقل دو هفته. و هنگامی که دانشگاه را بازگشایی می توان آنها را بسته و دوباره با ادامه شیوع جزئیات که در املای فرماندار اعلام. مدارس اندود شده تا روز جمعه به تایید آنها را مطابق با دستورالعمل.

در شنبه LA قلمرو مذهبی اسقف اعظم اعلام کرد که خود را کاتولیک مدارس در سراسر لس آنجلس ونتورا و سانتا باربارا شهرستان باز خواهد شد سال تحصیلی با آموزش از راه دور میان دولت جدید مورد نیاز بیش از حد.

"هر چند ما بازگشت به عزیزمان دانشگاه ها به تعویق خواهد افتاد در حال حاضر ما خواهد شد بازگشت" پل Escala, مدیر ارشد و سرپرست مدارس کاتولیک برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم نوشت: در نامه ای به مدرسه خانواده مربیان و شبان. "تا آن زمان مدارس ما باز خواهد شد و در فاصله جامعه ما را یک بار دیگر به مناسبت افزایش یابد."

قلمرو مذهبی اسقف اعظم بیانیه ستایش کارکنان در مدارس محدود به اقدامات انجام شده برای آماده شدن برای ترم پاییز. "ما بسیار افتخار از تلاش های باور نکردنی در برنامه ریزی برای هر دو فرد و از راه دور در حالی که به طور همزمان با تمرکز بر ساخت دانشگاه امن برای دانش آموزان و کارکنان," او گفت:. "هر چند ممکن است شرایط نمی توانیم ما این فرصت را به شروع سال تحصیلی در فرد آماده سازی ما تلاش خواهد پرداخت کردن زمانی که ما قادر به با خیال راحت بازگشت به دانشگاه."

دولت مدرسه بازگشایی پروتکل ها و دیگر شهرستان لا coronavirus اطلاعات ارسال شده در بهداشت عمومی وب سایت www.publichealth.lacounty.gov.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب