بدن John Lewis وارد DC به دروغ در دولت در کنگره

توسط بیل بارو و اندرو تیلورواشنگتن — بدن از اواخر Rep. John Lewis وارد واشنگتن به دروغ در دولت به عنوان نمایند

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 مرداد 1399

توسط بیل بارو و اندرو تیلور

واشنگتن — بدن از اواخر Rep. John Lewis وارد واشنگتن به دروغ در دولت به عنوان نمایندگان مجلس با جمع آوری به پرداخت خراج به دولت گرجستان مجلس و نماد جنبش حقوق مدنی.

مجلس نانسی پلوسی در رأس یک هیئت پنج شنبه به پایگاه مشترک اندروز در مریلند به خوش آمد می گوید لوئیس پرچم-بخور تابوت. یک کاروان حامل بدن متوقف شد در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا به عنوان آن بادها از طریق واشنگتن در راه خود را به کنگره که در آن او خواهد بود که برای اولین بار, سیاه, مجلس به دروغ در دولت در برجک.

پلوسی و دیگران را به شرکت در یک مراسم خصوصی در گنبد قبل از لوئیس بدن است نقل مکان کرد به قدم در کاپیتول سمت شرق برای مشاهده عمومی غیر معمول توالی مورد نیاز به دلیل COVID-19 همه گیر بسته شده است کاپیتول ، در داخل برجک و, خارج از منزل, نشانه استقبال بازدید کنندگان با یک یادآوری است که ماسک مورد نیاز خواهد بود.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که به خدمت در کنگره در کنار لوئیس است که انتظار می رود به دیدار کاپیتول به پرداخت می شود. این جفت ارز شد دوستان خود را بیش از دو دهه در کاپیتول هیل با هم و بایدن را در دو دوره به عنوان معاون رئیس جمهور به, باراک اوباما, ملت, اولین رئیس جمهور سیاه که اهدا لوئیس مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2011.

قابل توجه غایب این مراسم بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که علنا jousted با لوئیس. لوئیس یک بار به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامشروع رئیس جمهور و chided او برای تحریک نژادی و اختلاف. مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با انفجار لوئیس آتلانتا کنگره منطقه به عنوان "جنایت آلوده است."

فقط پیش از مراسم روز دوشنبه به تصویب مجلس لایحه ای را برای ایجاد یک جدید فدرال کمیسیون به بررسی شرایط است که تاثیر می گذارد سیاه مردان و پسران است.

چند تن از اعضای کنگره سیاه حزبی از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Cedric ریچموند از لوئیزیانا Bennie تامپسون از می سی سی پی و کارن باس کالیفرنیا دیده شد ورزشی "خوب مشکل" ماسک صورت اشاره ای به یکی از لوئیس مورد علاقه قطعه از مشاوره.

"نمی گم شدن در دریایی از ناامیدی. توان امیدوار بود, خوش بینانه," لوییس توییتی در سال 2018 است. "ما مبارزه است مبارزه یک روز یک هفته یک ماه یا یک سال این مبارزه از یک عمر. هرگز ترس به ایجاد برخی از سر و صدا و خوب مشکل لازم است مشکل است."

در مراسم تجلیل از روز شنبه شد و آخرین در یک سری از اذکار برای 80 سال آلاباما بومی کمک کرد که منجر دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی در اوج دوران حقوق مدنی.

پسر sharecroppers لوئیس در میان اصلی آزادی سواران گروهی از فعالان جوان که سوار تجاری مسافری اتوبوس و سفر از طریق تفکیک Jim Crow جنوبی. آنها حمله و ضرب و شتم در بسیاری از توقف در طول راه هر دو شهروندان و مقامات. لوئیس جوانترین و آخرین زندگی از سخنرانان برجسته برای ماه مارس در واشنگتن در سال 1963 که در آن کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده "من یک رویا دارم" speec در مراحل یادبود لینکلن.

در شهر سلما در ایالت آلاباما در 7 مارس 1965 لوئیس دچار ضرب و شتم در دست یک ایالت آلاباما سپاهی که شد یکی از لحظات زندگی خود را. او در سر از صدها نفر از حقوق مدنی معترضان که اقدام به راهپیمایی از کمربند سیاه و سفید شهرستان به آلاباما کنگره به تقاضای دسترسی به غرفه رای گیری.

راهپیمایان اتمام سفر هفته بعد تحت حفاظت مقامات فدرال اما پس از آن -- آلاباما رژیم صهیونیستی است. George C. والاس صریح segregationist در زمان حاضر به دیدار با تاکید هنگامی که آنها وارد در کنگره. رئیس جمهور لیندون جانسون امضا قانون حق رای سال 1965 در اوت. 6 سال.

لوئیس صحبت از کسانی که انتقادی ماه برای بقیه عمر خود را به عنوان او دفاع و پشتیبانی حق رای به عنوان پایه و اساس دموکراسی و بازگشت او به سلما چند بار برای مراسم بزرگداشت در ادموند Pettus پل که در آن باتون-دارای حق اعمال ماموران بود بار لوئیس و راهپیمایان.

"رای ارزشمند است. آن است که تقریبا مقدس او گفت:" دوباره و دوباره. "این است که قدرتمند ترین خشونت ابزار ما در یک دموکراسی است."

لوئیس عبور از ادموند Pettus پل برای آخرین بار یکشنبه در یک اسب کشیده حمل و نقل قبل از یک خودرو نعش کش حمل و نقل او را به آلاباما کنگره که در آن او غیر روحانی در سکون تبدیل شدن به یکی از شهروندان چند که نبود فرماندار سابق به چنین افتخاری. او در همراهی با دولت آلاباما سربازان این بار با افسران در صفوف خود و خود تابوت ایستاده بود پایین سالن از اتاق که در آن والاس بود peered از پنجره خود را در رای گیری حقوق از رسیدن او حاضر به ملاقات.

لوییس در حال حاضر به حال یک مراسم تشییع جنازه در شهر تروی, Alabama. او را مجبور خصوصی تشییع جنازه پنج شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که شاه یک بار منجر شده است.

بارو گزارش از Birmingham Alabama. آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick کمک به این گزارش از واشنگتن ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن