نمایش آتش بازی با وجود تحمل overreaching شهرستان لا حکم

لس آنجلس را مبنی بر نمایش آتش بازی در طول ماه ژوئیه چهارم تعطیلات آخر هفته به طور گسترده ای نادیده گرفته شده ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

لس آنجلس را مبنی بر نمایش آتش بازی در طول ماه ژوئیه چهارم تعطیلات آخر هفته به طور گسترده ای نادیده گرفته شده است. این است که چیز خوبی است یا چیز بدی است ؟

بدون شک L. A. County وزارت بهداشت صادر شده است که این سیاه سفارش در ژوئن 29 مورد آن را به عنوان بد است. قدرت قدردانی نافرمانی.

بنابراین در این شهرستان بود به خصوص شدید در آن تند و زننده درمان شهرستان لان کاستر که در آن شهردار R. رکس parris در تصمیم به رفتن پیش با شهر آتش بازی نشان می دهد.

Parris در گفت: شهرستان گرفته بود تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفظ امن عمومی از گسترش coronavirus. شرکت کنندگان آموزش داده شد به ماندن در وسایل نقلیه خود را و یا به پوشیدن ماسک اگر ایستاده در خارج.

"ما کاملا می دانم که پوشیدن ماسک خود را, خود را بشویید دست صورت خود را لمس نمی و هیچ کس نیاز دارد به مرگ" parris در گفت و هیچ کس نیاز به تعطیل امریکا است."

که به اندازه کافی خوب نیست برای این شهرستان که قرار مطبوعاتی بعد از آزادی مطبوعات ابراز غم و اندوه و پشیمانی همراه با گریم سفارشات که همه چهارم جولای جشن برگزار می شود بی سر و صدا در خانه.

وزارت بهداشت دستور بسته شدن تمام سواحل عمومی piers, عمومی, ساحل, پارکینگ و مسیرهای دوچرخه از ظهر در جولای 3 تا 5 صبح در تاریخ 6 ژوئیه.

"فاصله فیزیکی نیست اختیاری پوشیدن صورت را پوشش نمی اختیاری صرف زمان تنها با کسانی که با شما زندگی نمی اختیاری — این الزامات در سلامت افسر منظور گفت:" شهرستان سلامت مدیر باربارا فرر که نه یک پزشک.

سفارش دیگر در تاریخ 1 ژوئیه ممنوع داخلی در شخص ناهار خوری در رستوران و سالن موزه ها و سالن های کودکان, موزه ها و داخلی عملیات در باغ وحش ها و آکواریوم. و لطفا هیچ wagering: cardrooms و ماهواره شرط بندی امکانات نیز دستور داده شد بسته شده است.

شهرستان ممنوعیت نمایش آتش بازی باعث لنکستر برای اولین بار فشفشه فروشنده به بیرون نشان می دهد با استناد به این شهرستان را تهدید به لغو این شرکت مجوز.

اما لنکستر شورای شهر رای دادند در یک جلسه اضطراری به حرکت رو به جلو با نمایش آتش بازی اجازه می دهد شهردار به صدور مجوز و امضای قرارداد با یکی دیگر از آتش بازی فروشنده. Parris در نوشت در این شهر Facebook صفحه "شهر در نظر گرفته شده تمام خطرات و احساس اعتماد به نفس در توانایی ما با خیال راحت به میزبان نشان می دهد, نشان می دهد ما ساکنان شایسته پس از یک سال از ادامه چالش است."

هر کس می خواهد به امن. وجود دارد یک سوال جدی در مورد اینکه آیا بخش بهداشت عمومی سفارش ساخت همه امن تر و یا ساخت هر بیمار در انواع مختلف از راه های دیگر.

در روز سه شنبه سابق بالا مشاور به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نوشت: یک مقاله برای CalMatters به توضیح دهد که چرا او استعفا داد و در ماه آوریل از کار او نظارت بر توسعه کسب و کار و دولت با سرعت بالا راه آهن پروژه.

لنی Mendonca گفت: او بوده است مبتلا به افسردگی و اضطراب است.

"حد اغلب افراد دچار این بیماری با شرم و بدون پشتیبانی. به کشور ما و پنجه نرم کردن با بیکاری گسترده گسترده اقتصادی قطعیت ادامه coronavirus و مداوم دعوا به صورت نژادی و عدالت اجتماعی آن هرگز فوری تر برای کسب و کار و اقتصادی رهبران به حرکت فراتر از platitudes در سلامت روان," او نوشت.

Mendonca ذکر یک بنیاد خانواده کایزر, گزارش که نزدیک به نیمی از بزرگسالان در سراسر کشور گفت: "نگرانی و استرس مربوط به کروناویروس همه گیر شد و صدمه زدن به سلامت روان خود را." نگرانی در مورد خودکشی او گفت: در حال افزایش است.

به حدی که سلامت روانی وخیم تر شده است به عنوان یک نتیجه از استرس coronavirus این مهم است به انجام هر کاری که با خیال راحت ممکن است به مردم یک روانی مهلت از استرس است. این به این معنی تفریح و سرگرمی, سرگرمی, الهام بخش و همدم انسان است که ضروری است به احساسی خوب بودن در هر سنی است.

پس از آن بود که یک چیز خوب یا بد چیزی است که مردم به مبارزه طلبیده باربارا فرر را به ماندن در خانه بدون مهمان در تاریخ چهارم جولای تعطیلات آخر هفته ؟ آن را یک چیز خوب یا بدی که افرادی که محروم بودند این فرصت را برای دیدن عموم تولید حرفه ای آتش بازی نشان می دهد جشن روز استقلال با آتش بازی های غیر قانونی در خانه ؟

بخش عمومی وزارت بهداشت است overreaching در آن محدود سفارشات و واکنش اجتناب ناپذیر است و سالم و واقعا آمریکایی است.

موجی از خشم است که همواره مردم را به شورش در برابر دستورات آنها باور دارند که غیر ضروری هستند و ناعادلانه اتفاق می افتد به چیزی که ما در جشن چهارم جولای. به همین دلیل آن را یک روز به آتش بازی.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن