چین را بررسی تلسکوپ با توجه به ساخته شده توسط 2022

دانشمندان چینی در حال ساخت قدرتمند ترین در جهان widefield بررسی تلسکوپ از آن کلاس در نیمکره شمالی در نزدیکی "م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

دانشمندان چینی در حال ساخت قدرتمند ترین در جهان widefield بررسی تلسکوپ از آن کلاس در نیمکره شمالی در نزدیکی "مریخ اردوگاه" در استان چینگهای. ساخت این تلسکوپ با توجه به پایان خواهد رسید تا سال 2022 و آن را شروع نقشه برداری از آسمان شب در سراسر 2023. دانشمندان امید آن پانوراما منجر به جدید فصل اکتشافات مانند پیدا کردن ضعف اجرام آسمانی و یا مطالعه چگونگی ساختار کهکشان تغییرات در طول زمان. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر فضای باقی مانده برای اطمینان از ایمنی فضاپیما در آینده اکتشافات.

در آوریل 16, دانشگاه علم و فناوری چین امضا توافق نامه همکاری با Haixi مغول و ریاست خودمختار تبت در استان چینگهای. آنها برنامه ریزی برای ساخت تلسکوپ در بالای Saishiteng کوه در نزدیکی شهر Lenghu در استان مشهور بودن چین "مریخ کمپ" با توجه به آن به طرز مرموزی فرسایش چشم انداز صحرا که شباهت نزدیکی سطح سیاره سرخ.

The instrument is called the Wide Field Survey Telescope, or WFST, and has an estimated cost of 200 million yuan ($28 million). (Image: Chinese Academy of Sciences)

این ابزار به نام گسترده ای در زمینه بررسی تلسکوپ یا WFST و برآورد هزینه 200 میلیون یوان ($28 میلیون نفر). (تصویر: آکادمی علوم چین)

این ابزار به نام گسترده ای در زمینه بررسی تلسکوپ یا WFST و برآورد هزینه 200 میلیون یوان ($28 میلیون نفر). آن را دارای 2.5 متر در قطر تلسکوپ نوری و 750 میلیون پیکسل 1.5 تن متریک دوربین ساخت آن را قادر به widefield بررسی تلسکوپ از آن کلاس شمالی از خط استوا است.

ژنگ Xianzhong یک محقق در بنفش رصدخانه کوه از آکادمی چینی علوم يكي از موسسات در پشت این پروژه گفت: در یک سخنرانی در سال گذشته که این تلسکوپ می تواند بررسی شمالی تمام آسمان یک بار در هر سه شب و جمع آوری حدود 400 ترابایت از اطلاعات تصویر سالانه بیش از 6 سال دوره بهره برداری.

 Two telescopes at the site of the Saishiteng mountain observatory. (Image: Xinhua)


دو تلسکوپ در محل Saishiteng رصدخانه کوه. (تصویر: فردا نیوز)

این بررسی سرعت است در تاریخ همتراز با بزرگ همديد بررسی تلسکوپ در حال حاضر ساخته شده در شیلی است که در جهان گل سرسبد گسترده ای در زمینه تلسکوپ در 8.4 متر قطر مجهز به 3.2 میلیارد پیکسل دوربین و استفاده می شود برای بررسی جنوبی آسمان است. ژنگ گفت:

ناسا همچنین دارای یک میدان گسترده ای بررسی تلسکوپ در خط لوله, البته در فضایی به جای زمین بر اساس نام گسترده ای در زمینه نظر سنجی مادون قرمز تلسکوپ. این سنگین 3.2 میلیارد دلار پروژه مواجه شده است و تکرار تهدید به لغو فعلی ایالات متحده دولت و سرنوشت آن بلاتکلیف باقی مانده است.

The "Mars Camp" is located in Lenghu town, NW China's Qinghai Province, where the landscape resembles Mars. It has 68 sleeping capsules and makes you feel like you are on the red planet. Photo: Li Hao/Global Times)

این 'مریخ اردوگاه' واقع در Lenghu شهر شمال غربی چین در استان چینگهای که در آن چشم انداز شبیه به مریخ است. آن را تا 68 خواب کپسول و باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما بر روی سیاره سرخ. (تصویر: Li Hao / جهانی بار)

ایالات متحده در حال حاضر Sloan Digital Sky Survey در نیومکزیکو است که همچنین با استفاده از 2.5 متر زاویه تلسکوپ اما نمی توان آن را بررسی کل شمالی آسمان است. مسیحی آماده یک مدرس نجوم در تاوسن دانشگاه در ایالات متحده گفت: اکثر تلسکوپ مطالعه جهان با تمرکز بر روی یک منطقه نسبتا کوچک از آسمان به مدت چند ساعت در یک زمان. ژنگ گفت:

بزرگ تلسکوپ نیز به شدت گران و دشوار ساخت. بنابراین مهندسین ساختمان جمع و جور تر و مقرون به صرفه تلسکوپ که می توانید تصاویر را از جهان با عرض بیشتر و عمق تر از قبل. گسترده ای در زمینه بررسی تلسکوپ رسیدن به این هدف با نور قوی بین چند آینه قبل از گرفتن آنها را در یک لوله ،

با توجه به اینکه چگونه بسیاری از بررسی تلسکوپ شمالی از خط استوا در حال خوشه در آمریکا و ژاپن و جزایر قناری به WFST جغرافیایی مختصات می تواند مکمل که از آن خارجی همسالان اجازه می دهد نظارت مستمر از شمال آسمان شب اگر کار با هم.

ارائه شده توسط: آکادمی علوم چین [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

چین استفاده از توییتر به گسترش CCP Coronavirus تبلیغات در ایتالیا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن