در روز (چهار ماه پیش) کلمات “کوزه و خشکشویی گزارش” یا “اولین روز بهار آموزش” امر باعث سراسیمگی از فعالیت برای طرفداران بیس بال.

خود را با شتاب تولدش کتاب و قلم. گوشی خود را آماده برای عکس. عبور از انگشتان دست خود را به امید یک بازیکن ممکن است شیر یا خط شما یک بازی بیس بال.

دیگر نه. نه در سال 2020 است. نه در میان یک بیماری همه گیر.

 • Los Angeles Angels تعیین شده hitter وظیفه Shohei Ohtani (17) زمین در طول یک عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels بازیکنان بیس بال گرم کردن در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. Cutouts از طرفداران قرار داده شد در این غرفه به دلیل طرفداران مجاز در این ورزشگاه با توجه به گسترش COVID-19. (AP Photo/اشلی Landis)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • فرشتگان در لس آنجلس تمرین در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels مدیر جو Maddon می ایستد در این زمینه با پوشیدن یک ماسک صورت در طول عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • زمینه خدمه خیس کردن زمین قبل از لس آنجلس فرشتگان تمرین بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • یک مجسمه از میکی موس می ایستد پشت نرده در مقابل فرشته ورزشگاه در آناهایم, کالیفرنیا روز جمعه 3 جولای سال 2020 است. یک تعداد انگشت شماری از طرفداران به ورزشگاه آمدند به لس آنجلس فرشتگان بازیکنان در بازگشت به زمین برای یک اردوگاه تابستانی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Los Angeles Angels تعیین شده hitter وظیفه Shohei Ohtani (17) جلب یک توپ را در طول یک عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels تعیین شده hitter وظیفه Shohei Ohtani (17) به نظر می رسد برای ولگرد توپ بیسبال در می ایستد در نزدیکی cutouts از طرفداران در طول تمرین در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels تعیین شده hitter وظیفه Shohei Ohtani (17) زمین در طول یک عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels مرکز fielder مایک ماهی قزل آلا (27) می ایستد در این زمینه با پوشیدن یک ماسک صورت در طول یک عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels بازیکنان گرم کردن در طول یک عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • Los Angeles Angels مرکز fielder مایک ماهی قزل آلا (27) می ایستد در این زمینه با پوشیدن یک ماسک صورت در طول یک عمل بیس بال در ورزشگاه فرشتگان در روز جمعه, جولای 3, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/اشلی Landis)

 • میوا و Hideshi Nishikawa نگاه در مقابل فرشته ورزشگاه در آناهایم, کالیفرنیا روز جمعه 3 جولای سال 2020 است. یک تعداد انگشت شماری از طرفداران به ورزشگاه آمدند به لس آنجلس فرشتگان بازیکنان در بازگشت به زمین برای یک اردوگاه تابستانی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در جمعه, جولای 3, فرشته, بازیکنان گزارش به “اردوگاه تابستانی” در فرشته ورزشگاه بود که سنگر به عنوان اگر برخی از رویداد بزرگ اتفاق می افتد. تنها تعداد انگشت شماری از طرفداران نشان داد. فرشتگان در حال برنامه ریزی برای شروع یک مختصر 60-بازی فصل در جولای 24.

اگر بیس بال اتفاق افتاد با هیچ کس در اطراف شاهد آن خواهد آن را از آن صدا ؟

کسانی که چند که تیره و تار گوش خود را به دیدن اگر آنها می تواند بشنود پاپ از یک fastball به یک میت. یا شاید کرک از خفاش.

نوچ.

آنها squinted از طریق موانع به صفحه اصلی ورود به چمن سبز. تنها توده سنگ به وضوح قابل مشاهده است. برخی از آنها راه می رفت تمام راه را در اطراف ورزشگاه به امید دیدن پرهای معاشقه با آگهی ها حلق آویز در قسمت سمت چپ غرفه. که کار نمی کند. هیچ نشانه ای از بیس بال.

که در آن شما رفته, Joe DiMaggio (یا مایک ماهی قزل آلا)? یک ملت تبدیل آن تنها چشم به شما.

در واقع ما می دانیم که در آن مایک ماهی قزل آلا بود. داخل ورزشگاه. همراه با Shohei Ohtani جو Maddon و بقیه فرشتگان.

“بسیار هیجان انگیز” گفت: میوا Nishikawa از پلکنتیا. او با شوهرش Hideshi راه رفتن در اطراف ورزشگاه. “من می خواهم به در آن وجود دارد. من می خواهم به آنها را ببینید.”

آنها تا به حال ساخته شده برنامه ای برای رفتن به آریزونا برای بهار آموزش در مارس اما coronavirus تغییر همه که.

Hideshi عینک فرشتگان یک پیراهن. او پیاده روی در اطراف ورزشگاه یک بار در هفته. چند هفته پیش او گفت که او به دنبال در تلفن همراه خود را زمانی که او متوجه یک مرد بزرگ, روش سوارکاری با گذشته روی یک دوچرخه است.

“این Ohtani او گفت:” در ژاپنی به یک خبرنگار با استفاده از همسر خود را به عنوان یک مترجم.

در جولای 3, او فکر کرد که او ممکن است یک نگاه اجمالی از برخی از فرشتگان دوباره.

“این ناامید کننده است,” او گفت:.

پدر و پسر اهل روسیه و داگ Mckee, سوار دوچرخه از هانتینگتون بیچ به یک بار در هفته. آن را 12 مایل سفر یکی از راه های. آنها با استفاده از این ورزشگاه به عنوان یک استراحت متوقف و سپس به نوبه خود در اطراف و خانه سوار.

جمعه, آنها نشسته بودند تحت غول قرمز کلاه در خارج از دروازه اصلی است.

“من واقعا می خواهید برای دیدن آنها را در تلویزیون در این سال” گفت: Russ Mckee, 82.

آنها توافق کردند که چگونه عجیب و غریب آن بود که بیس بال حرفه ای اتفاق می افتد فقط چند صد متر از جایی که آنها نشسته بودند اما آنها مجاز نیست به آن را ببینید.

“عجیب و غریب بخش در مورد این است که من شرط می بندم بازیکنان freaked گفت:” داگ, 60. “آنها در حال بازی در مقابل خالی می ایستد.”

نه دقیقا خالی است.

گارد امنیتی, موبایل Macias بود که کار داخل ورزشگاه در امتداد سمت چپ خط زمینه گفت: یک بخش وجود دارد در سمت چپ میدان گوشه ای که در آن مقوا cutouts از طرفداران قرار داده شده اند.

“وجود دارد 20 یا 30 تا از آنها در خارج وجود دارد” Macias گفت.

او مشغول به کار بود در اوایل این هفته هنگامی که فرشتگان گزارش پیش فصل physicals. او گفت: یک گروه از طرفداران منتظر توسط بازیکنان ورودی.

“آنها تولدش جویندگان” Macias گفت. “ما تا به حال به اجرای آنها است.”

آن را به نظر نمی آید مانند امضا خواهد اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de