جشنواره عبور: راهنمایی برای گرفتن بازپرداخت بلیط کنسرت

جشنواره پاس خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 اردیبهشت 1399

جشنواره پاس خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما جایزه دریافت کنید نسخه های بیش از حد! مشترک شدن در حال حاضر.

جشنواره عبور برای روز شنبه, مارس 14

Dave Grohl من می شود. خواندن این قطعه او می گذراند آتلانتیک در اوایل این هفته تنها به من دست است که پست بالا را نشان می دهد — شما می دانید که چگونه پس از یک کنسرت بزرگ شما احساس می کنید مانند شما می توانید در جهان است.

من از دست این انرژی جمعی, I miss آن لحظه ای که همه در حال پریدن در اطراف در طول اوج از رادیو, ضربه, هک, من حتی از دست تحت فشار قرار دادند تا در برابر مانع در ردیف جلو.

این عجیب و غریب به فکر می کنم که از آن شده است ماه از من شده ام به زنده و واقعی نشان می دهد با افراد دیگر و شاید آخرین بار که من تجربه یک شکاف که طولانی شد شاید... دبیرستان ؟

و موسیقی زنده نیست و آینده را در هر زمان به زودی. آه.

ما با آن برخورد شد یکی دیگر از ضربه دیروز زمانی که هالیوود باول لغو آن فصل. (در قبل از زمان من تا به حال رویاهای بزرگ از دیدن هر دو Alanis Morissette/زباله/Liz Phair نشان می دهد و سالن & اوتس در سال جاری وجود دارد.)

و به یاد داشته باشید هفته گذشته زمانی که من در اینجا صحبت کردن در مورد چگونه باکره متحرک قول داد به رفتن در لا در ماه آینده ؟ آره آنها کشیده پلاگین چند روز بعد. (H/T به خواننده مت برای عبور از آن همراه است.)

اما اخبار در مورد لغو ما به ارمغان می آورد به بزرگ ما موضوع این هفته: بازپرداخت. خبرنگار ریچارد گوزمان به کارشناسان صحبت در مورد چگونه به آنها را دریافت کنید و یا نه وعده ارتقاء در آینده است که ارزش آن. او 7 راهنمایی در مورد چگونه به گرفتن پول خود را به عقب.

در روشن تر توجه داشته باشید اگر شما به بیحوصلگی حرف زدن, صحنه, Insomniac در حال انجام یک مجازی EDC در این آخر هفته.

طرفداران گروه باغ رقص و جمعیت گشت و گذار در طول عملکرد خود را در Tropicalia موسیقی و اخبار جشنواره در پومونا در روز یکشنبه 10 نوامبر 2019. رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به ارمغان آورد و کنسرت صنعت به توقف و بسیاری از کنسرت دارندگان بلیط در حال تلاش برای دریافت بازپرداخت برای بلیط خود را. (عکس از درو A. کلی عکاس)

اخبار شما می توانید با استفاده از

چگونه بسیاری از ما $$$ بسته کردگی در کنسرت بلیط برای نشان می دهد که حتی ممکن است اتفاق می افتد در این سال ؟ خبرنگار ریچارد گوزمان به کارشناسان صحبت در مورد چگونه شما می توانید پول خود را برای بلیط کنسرت.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.
Banc کالیفرنیا ورزشگاه و نمایشگاه پارک میزبان باکره جشنواره در سال 2021, جشنواره, سازمان اعلام کرد. 2020 اولین جشنواره. برنامه ریزی برای 6-7 ماه ژوئن لغو شده است با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. (فایل عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

قربانی با توجه به کروناویروس

هفته گذشته باکره متحرک CMO گفت که مراسم تحلیف رویداد برای LA در ماه ژوئن بود که هنوز هم در فروش. روز بعد پلاگین کشیده شد. در اینجا آنچه که در مورد آینده باکره متحرک و گزینه های برای ticketholders.

کاسه هالیوود در لس آنجلس بود همه decked برای Radio.com's 7th سالانه ما می توانید زنده ماندن به نفع کنسرت در روز شنبه, اکتبر. 19. (عکس توسط Kevin زمستان گتی ایماژ برای RADIO.COM)

هیچ کاسه-ing این سال

هالیوود باول لغو آن سال 2020 فصل با توجه به کوروناویروس. متاسفانه قادر به نشستن در زیر ستاره ها در این محل یاد این تابستان تنها بخشی از اخبار بد پیتر Larsen گزارش.

Insomniac اعلام کرد که EDC Las Vegas مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon برگزار خواهد شد که ممکن است 15-17 تاریخ از اصل برنامه ریزی رویداد زنده در لاس وگاس. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از Insomniac)

با شتاب خود را به میله های براق

این Electric Daisy Carnival آخر هفته در Insomniac مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon. در سمت به علاوه: خود را خزدار, چکمه, کثیف نیست, شما نمی خواهد از دست دادن دوستان خود را برای ساعت در یک زمان و آب ارزان تر است. دریافت جزئیات بیشتر.


و در حال حاضر برای چیزی کمی اضافی و...در اینجا سه باید خواند, در, سرگرمی, فرهنگ و رویدادهای ما فکر می کنم شما ممکن است مانند.

  1. دیزنی کیف پول خواهر آمد برای کیسه های سمت چپ با دوستی
  2. طبخ تا برخی از فرهنگ پاپ دستور با "جشن داستان" کتاب آشپزی
  3. چگونه غذای بیرون را نگاه هنگامی که کالیفرنیا می توانید غذا خوردن در رستوران ها دوباره

دریافت به جشنواره پاس تحویل به صندوق هفتگی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب