یک قاضی فدرال در لس آنجلس در روز پنج شنبه دستور مقامات مهاجرت به کاهش تعداد بازداشت شدگان مهاجر در آدلانتو یخ مرکز پردازش به یک سطح است که اجازه می دهد باقی مانده زندانیان برای اقامت شش فوت از هم جدا از یکدیگر در طول بیماری همه گیر.

قاضی تری J. کلاهدوز در حکم اواخر روز پنجشنبه گفت: این تسهیلات باید کاهش زندانیان جمعیت شروع با انتشار حداقل 100 مهاجران توسط دوشنبه, مارس 27.

بازداشت شدگان جمعیت قاضی در او نوشت: حکم باید کاهش یابد از سطح فعلی آن – حدود 1,300 مردان و زنان – به “یک سطح است که اجازه می دهد باقی مانده زندانیان برای حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از یکدیگر در همه زمان ها و در تمام مکان ها از جمله در حالی که خواب, خوردن, دوش گرفتن و رفتن در مورد دیگر فعالیت های روزانه به جز زمانی که وجود دارد یک ضرورت پزشکی و یا ایمنی اضطراری است.”

کلاهدوز اعطا دستور مقدماتی درخواست اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی که طرح دعوی در دادگاه در مارس 14 ادعا که شرایط در این مرکز در معرض خطر جان زندانیان در طول coronavirus بیماری همه گیر. بازداشت شدگان – مهاجران غیر مجاز که برگزار می شود در حالی که خود را مورد پردازش – در زندگی شلوغ شرایط غیر بهداشتی است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس ها ACLU استدلال کرد.

“ما بسیار خوشحال است که دادگاه به رسمیت شناخته شده است که حقوق اساسی از مهاجران به عنوان مهم به عنوان حقوق اساسی همه ما گفت:” آیتالله وکیل Minju چو.

مقامات مهاجرت کرده اند تا مارس 4, کلاهدوز نوشت: مطابق با این حکم. سه راه وجود دارد آنها می تواند دستیابی به این هدف با توجه به قاضی: آزادی زندانیان بازداشت بازداشت شدگان که باید آخر دستور اخراج و خسته از همه تجدید نظر و یا انتقال بازداشت شدگان به امکانات دیگر که در آن آنها قادر به حفظ 6 پا اجتماعی فاصله از یکدیگر “در همه زمان ها و در همه مکان ها.”

در علاوه بر این به انتشار حداقل 100 تن از بازداشت شدگان دوشنبه آینده کلاهدوز دستور آزادی یکی دیگر از حداقل 150 30 آوریل.

کلاهدوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مهاجران در دسترس نباشد را باید منتشر اخراج یا انتقال به رسیدن به هدف حفظ فاصله اجتماعی.

چو ACLU وکیل تخمین می زند که از آن می تواند بیش از 75 درصد از مردم در حال حاضر وجود دارد.

“(قاضی) پیدا تخت تختخواب سفری نیست شش فوت از هم جدا. او همچنین در می یابد که هر اتاق خواب و یا همراه که شامل یک توالت بدون درب باید محدود به یک مستاجر,” چو گفت. “هیچ یک از توالت در آدلانتو را درب.” و اکثر بازداشت شدگان در سلول های چهار در برخی از سلول های هشت های توالت, او گفت:.

“هنگامی که شما با قرار دادن تمام این قطعات با هم آن منجر به حداقل 75% کاهش” در مرکز عملیات, او گفت:.

کلاهدوز نوشت که هر زندانی که در حال انتقال به یک مرکز که در آن آنها نمی توانند حفظ شش فوت از هم جدا و یا “که در آن تمیز کردن استانداردهای این مرکز نیست و مطابق با استانداردهای مورد نیاز این دستور مقدماتی,” را “بلافاصله آزاد شده از بازداشت توسط دادگاه.”

قاضی توصیه می شود که کسانی که مسن تر از 55 یا باید از قبل موجود شرایط اولویت داده می شود اولویت و همچنین دیگر زندانیان که سابقه جنایی ندارد.

تا زمانی که وجود دارد یک قطعنامه نهایی به صورت کلاهدوز دستور آدلانتو تسهیلات در سن برناردینو کانتی به قبول هر گونه جدید زندانیان.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک مقامات نمی تواند بلافاصله نظر پنج شنبه شب. اگر آنها درخواست تجدید نظر درخواست تجدید نظر که به احتمال زیاد خواهد گرفته شده تا در مواقع اضطراری اساس با توجه به زمان قاضی نظم چو گفت.

چو نام کلاهدوز حاکم “قدرتمند است.”

“قاضی واقعا به رسمیت شناخته شده است که شرایط در آدلانتو هستند غیر انسانی و خلاف قانون اساسی است و دولت شده است به عمد بی تفاوت نسبت به این خطر که همه detainess به دلیل COVID-19.”

آیتالله سیستانی به تازگی موفق به کسب یک مورد دیگر قبل از قضاوت کلاهدوز زمانی که او دستور یخ مقامات برای آزادی شش مهاجر بازداشت شدگان با شرایط بهداشتی اساسی از آدلانتو تسهیلات.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو