به کسب درآمد از آن عمل می کنند را تهدید می کند رمزگذاری

سناتور خداوند اعتراض بیش از حد methinks. با وجود حسن نیت در برابر حمله شکارچیان کودک به کسب این عمل توسط سنسور

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

سناتور خداوند اعتراض بیش از حد methinks. با وجود حسن نیت در برابر حمله شکارچیان کودک به کسب این عمل توسط سنسور. Richard Blumenthal, D -, کانکتیکات و لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی unsubtly حملات رمزنگاری. صرف نظر از costuming یا طراحی کسب این قانون را تضعیف می کند بهترین ابزار ما برای محافظت از بچه های ما و خودمان را از نظارت آنلاین.

پیشرفته توسط کمیته قضایی مجلس سنا در اوایل این ماه کسب آن عمل می کنند طراحی شده است برای جلوگیری از سوء استفاده از کودکان. متاسفانه آن چه مخالف — مهار تعقیب شکارچیان کودک تضعیف رمزگذاری.

رمزگذاری محوری به همه چیز ما به خصوص در حال حاضر که ما به طور فزاینده ای وابسته به کار از راه دور و کسب و کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. امروز ما با استفاده از فن آوری رمزنگاری برای محافظت از ارتباطات ما با خانواده و دوستان مدارک ما و ما خرید. اما این تکنولوژی بسیار در معرض خطر است چرا که از کسب آن عمل می کنند.

گراهام و Blumenthal ادعای کسب آن عمل نمی کند یک خطر برای رمزگذاری– یک ابزار ارزشمند ما تکیه می کنند برای صرفه جویی در خود را از چشم کنجکاو آنلاین. در عین حال روشن است که از زبان استفاده شده در پیش نویس قبلی توسط خود کارکنان و Blumenthal خود که کسب آن عمل می کنند طراحی شده است که در بهترین حمله رمزگذاری و در بدترین حالت تهدید پارچه بسیار از اینترنت است.

به دست آوردن آن عمل در اصل و عمدا حمله رمزگذاری حمایت از طریق یک "بی پروا" دانش استاندارد است. در اصل زیر متن اصلی قانون اگر یک شرکت با تکنولوژی رمزگذاری شده هر کاربر محتوای سپس آنها می توان به "بی پروا" کمک به توزیع بهرهکشی از کودکان آنلاین. از آنجا که این, اصلی کسب این قانون می تواند کسب و کار مجبور به ترک رمزگذاری و یا به صورت بی حد و حصر مسئولیت.

سازمان ها در سراسر راهرو از آیتالله سیستانی و دیده بان حقوق بشر برای آمریکایی ها برای رفاه و همچنین صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی های معمولی به نام از این شفاف حمله به آزادی های مدنی برای به خطر انداختن امنیت ما است. در مواجهه با این واکنش های کسب آن عمل نویسندگان حذف صریح ذکر است از "بی پروا" استاندارد به آدرس نگرانی های است که این لایحه فدرال حمله رمزگذاری. اما این فقط اضافه شده costuming و تهدید به آزادی های مدنی باقی مانده است کمین در این لایحه است.

جدید و به همان اندازه وحشتناک کسب آن عمل حفظ تهدید "بی پروا" استاندارد حتی اگر آن را به صراحت در متن. این لایحه در حال حاضر عبور باک به ایالات متحده اجازه می دهد دولت قانون به سابقه. بنابراین در حالی که این شرکت های فن آوری نمی صورت "بی پروا" استاندارد حمله به رمزگذاری در سطح فدرال آنها را در صورت آن در سراسر ایالات متحده است. نتیجه نهایی ساده است — یک لایحه که ظاهرا حذف "بی پروا" استاندارد به گران این لایحه به تمام در حالی که مخفیانه و اضافه کرد که همان استاندارد در.

بیشتر به تحکیم این روایت حامیان مالی پذیرفته دوستانه متمم از سناتور لیهی D-ورمونت که به اعتبار خود فکر خود را اصلاح خواهد از بین بردن تهدید به رمزنگاری یک بار و برای همه است. متاسفانه با وجود Leahy تلاش های خود را رمزگذاری باقی می ماند و در خطر است.

در صورت ارزش Leahy متمم به دنبال ایجاد یک سپر در اطراف رمزگذاری اما شکاف در زره هنوز هم باقی می ماند. این شامل شکاف است که اجازه می دهد چیزهایی مانند "سمت سرویس گیرنده اسکن"– نیاز به سازندگان دستگاه ها و سیستم عامل برای اسکن تمام اطلاعات قبل و بعد از رمزگذاری. و یا حکم شرکت های فن آوری های سفارشی ایجاد سیستم عامل برای آی فون و دستگاه های آندروید — چیزی اف بی آی تلاش برای ایجاد اپل ایجاد چهار سال پیش.

بنابراین در حالی که کسب آن عمل دیگر به صراحت وادار backdoor برای رمزگذاری آن را ندارد وادار معادل یک رمزگذاری TSA. پیام های ما محافظت می شود در حالی که سفر در دیجیتال حریم هوایی اما قبل از بلند شدن و فرود دولت را وادار می تواند "client-side اسکن" که قبلا شناخته شده به عنوان خواندن پیام های خود را بر روی دستگاه شما.

اگر این بود که جدا شده نمونه های جدید کسب درآمد از آن قانون نوشته شده می تواند به عنوان یک بد قانونی پیش نویس است. اما در ترکیب با Blumenthal تماس برای سیستم عامل های پلیس محتوا و گراهام لایحه جدید به پایان رمزگذاری یک چیز روشن است– این لباسهای راه به آسیب رمزگذاری.

با وجود آن بهترین نیت به دست آوردن آن عمل خواهد شد و می تواند تهدید رمزگذاری و بنابراین هسته بسیار از ما چگونه خودمان را نگه دارید و فرزندان ما امن در اینترنت.

کارل Szabo است معاون رئیس جمهور و مشاور کل NetChoice یک تجارت سازمان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب