الکساندر: بازسازی دبیرستان فصل? آن را در مورد کودکان و نوجوانان

زمانی که CIF جنوبی بخش کمیسر راب Wigod ایستاده بود تا در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی نزدیک به دو هفته پیش و اعلا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 مرداد 1399

زمانی که CIF جنوبی بخش کمیسر راب Wigod ایستاده بود تا در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی نزدیک به دو هفته پیش و اعلام کرد coronavirus-مجبور تغییراتی که در میان چیزهای دیگر تحت فشار قرار دادند و شروع فصل فوتبال مدرسه بالا به ژانویه وجود دارد یک نقطه خاص او می خواست به.

"ما دانشجو-ورزشکاران باید به اندازه کافی منفی بیش از چند ماه گذشته" او گفت:. "آنها به دنبال ما آنها را به برخی از اخبار مثبت برای آینده است."

این یک یادآوری: آنچه می تواند انجام شود به هر کس در زمین و یا دادگاه و یا آهنگ – نظم بلند به هر حال در میان همه گیر – باید در مورد آن دسته از افراد جوان است. نه در مورد مربیان در مورد غنائم و نه حتی در مورد کمک هزینه تحصیلی است.

آن را باید در مورد بچه ها این ذخایر به عنوان به خوبی به عنوان من بخش چشم انداز و به آنها ورزشی بهترین تجربه ممکن است. Wigod شفافی که در پیگیری گفتگو.

"من فکر می کنم ما دانشجو-ورزشکاران ... مجبور به مقابله با بسیاری از چیزهایی که دور گرفته شده اند از آنها را," او گفت:. "من واقعا می خواستم پیام ما به در مورد آنچه در آینده و (آنچه را) برای آنها را به نگاه به جلو به و چگونه ما نیاز به ارائه آنها را.

"و بزرگسالان ما بزرگترها باید در مقابل این پیام و اجازه دهید آنها را می دانیم که ما می توانیم این کار انجام می شود و ما می توانیم از طریق آمده است. و این چیزی است که من واقعا امیدوارم که ما شروع به انجام در حال حاضر است. این واقعا در مورد آنچه که می تواند انجام شده است و یا شاید یک پیشنهاد بود که در نظر گرفته شود. واقعا در حال حاضر در مورد آنچه که در جای آنچه که ما در حال تلاش برای انجام. بیایید از طریق این دانش آموز ورزشکار که توجه ما را به انجام آن است."

به عبارت دیگر پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن انجام می شود. وجود دارد در حال رفتن به درگیری شاید کسی که مربیان هر دو پسران و دختران تیم را انتخاب کنید و یا رقابت بین تیم ها برای بدنسازی یا مربیان بدانند چگونه برای به اشتراک گذاری خدمات دو-ورزش ، که نوع از چیزی اجتناب ناپذیر است و در روند shoehorning سه فصل از ورزش را در زمستان و بهار با تمام پلی آف برای هر. اما بیشتر که می تواند انجام شود با مصالحه و بدون شکایت ،

بیشتر از توجه به ورزش دبیرستان می رود به ورزشکاران نخبه و یکی از اولین مشکلات جهان شد در مقابل ذهن زمانی که فصل فوتبال منتقل شد و برگشت به ماه ژانویه است. همه کسانی که بچه ها که در حال برنامه ریزی برای بازی خود را در سال آخر و سپس در کالج ثبت نام برای ترم بهار در حال حاضر مجبور به انتخاب یکی یا دیگری.

اما شاید ما به دنبال در این همه اشتباه. و این می تواند به دلیل این فضا بود اسکراب به عنوان یک دبیرستان ورزشکار – چرا شما فکر می کنید من نوشتن در مورد ورزش, بعد از همه ؟ – اما این دیدگاه در اینجا این است که ورزشی دبیرستان تجربه معنی دار برای کسانی که نمی ورزشکاران نخبه که ممکن است شروع شود و یا ممکن است سوار شدن روی نیمکت اما گرامی که بخشی از یک تیم و انجام بهترین خود را قبل از رفتن به تلاش های دیگر است.

"آه که بسیار واقعی و بسیار دقیق نمایندگی واقعا که ما که هستیم و آنچه ما هستند" Wigod گفت. "ما در مورد 400,000 دانشجو-ورزشکاران است. و ما قطعا افتخار سطح بالا که ورزشکاران ما و جایی که آنها از دبیرستان – بخش ما من فکر می کنم, می ایستد بسیار بلند در هر بررسی که در آن بهترین ورزشکاران در کشور ما آمده اند و حتی جهان است.

"اما این که ما که هستیم. این چیزی است که ما اصلی مسئول است. ما دانشجویان ورزشکار محور دانشگاهیان ، ما در مورد ساخت مدرسه در خارج از ساختمان محل برای آموزش مردم درس زندگی و بسیار کوچک درصد از کسانی که دانش آموزان در حال رفتن به تبدیل شدن به حرفه ای و دانشگاهی ورزشکاران است. و است که تمرکز اولیه ما."

و بله Wigod گفت: او قطعا بدست بازخورد از والدین از این ورزشکاران نخبه که به دنبال منافع خود پسر یا دختر اولین و مهمترین.

"آنها فقط نمی کنید که ما در مورد این که" او گفت:. "ما در مورد یک مقدار بزرگتر گروهی از افراد جوان است که ما این فرصت را به کار با. و کسانی که آینده ما, مربیان, معلمان و وکلا و پزشکان و مهندسان و شما نام هر آنچه در آن است. ...

"و آنها بهتر است مردم به خاطر آنها درگیر در دبیرستان دو و میدانی و آنها بهتر شوهران و همسران و مادران و پدران و کارکنان و من می خواهم به می گویند کارفرمایان, من می خواهم آنها را به کارفرمایان. من می خواهم آنها را به آنهایی که مسئول است. و این همه می آید از تجربیات و درس های آنها یادگیری در مدرسه ما برنامه های ورزشی: این کار تیمی و پشتکار به هم چسبیده که اجازه می دهد تفاوت های ما به تعریف ما از نظر قادر به کار با هم بدون در نظر گرفتن رنگ ما و دین ما و نژاد ما و ما قومیت و یا ما به وضعیت اجتماعی-اقتصادی و یا هر یک از این چیزهایی که به ما گفته شده که ما را تقسیم. من اعتقاد ندارم که. من فکر می کنم مدرسه ما و تیم های ورزشی ما نشان می دهد هر روز چگونه مردم از زمینه های مختلف می تواند همراه و تعیین اهداف با هم به عنوان یک گروه و سعی کنید به بیرون رفتن وجود دارد و رسیدن به آنها را."

آیا این صدا Pollyanna-ish? برای برخی از مردم, من مطمئن هستم که آن را ندارد. و هنگامی که رقابتی آب شروع به جریان بله گاهی اوقات شخصیت سازی می توانید به جمع سطل سربار. اما دبیرستان مربیان به طور کلی درک و احترام آموزشی جزئی از این ورزش است.

و وجود یکی از ویژگی های اضافی است که ورزشکاران و سایر ذینفعان در دبیرستان ورزش – باید برای توسعه اگر آنها در حال حاضر نمی: انعطاف پذیری. همانطور که اشاره شد در روز اعلام کرد هیچ تضمینی وجود ندارد که تقویم جدید را نگه دارید اگر ویروس همچنان به خشم و اگر دانش آموزان نمی توانند به کلاس درس.

اما داشتن یک طرح در دست ضربان تابستان تلاش برای کشف چیزهایی در برابر یک تغییر مداوم چشم انداز به عنوان Wigod و نه بخش های دیگر کمیسیون در تلاش بودند برای نزدیک به چهار ماه است.

"من و همسرم تا به حال سالگرد 25th در ژانویه و ما تا به حال یک سفر 11 روزه به هاوایی است که قرار بود به پایان رسید (20 ژوئیه) و بدیهی است که اتفاق نمی افتد" Wigod گفت.

"اما این خوب است. آن چه لازم است انجام شود."

صدها هزار نفر از دبیرستان ورزشکاران قدردانی از آن مطمئن هستم.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب