فوق العاده گرم و خشک و شرایط آمدن به جنوب کالیفرنیا

درجه حرارت افزایش انتظار می رود در روزهای آینده در جنوب کالیفرنیا – رسیدن به سه گانه رقم در برخی از مناطق و تش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 مرداد 1399

درجه حرارت افزایش انتظار می رود در روزهای آینده در جنوب کالیفرنیا – رسیدن به سه گانه رقم در برخی از مناطق و تشدید خطر آتش سوزی.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی گرما و رطوبت کم و gusts باد قوی از طریق آخر هفته.

پیش بینی می گویند دمای خواهد بود پنج تا 10 درجه بالاتر از متوسط برای این زمان از سال است. که ترجمه را به کسانی که در امتداد ساحل احساس درجه حرارت در بالا-80s به پایین-90s از پنج شنبه 30 جولای از طریق پنج شنبه, Aug. 1.

در ضمن درجه حرارت در کوه ها پیش بینی می شود تا رسیدن به 95 درجه است. ترین دره ها از جمله سن فرناندو را تحمل درجه حرارت تا 105 درجه است.

در اورنج کانتی ترین جوامع را ببینید درجه حرارت در اواسط ماه به بالا-90s با بالاترین تعداد در مناطق دور از اقیانوس.

این بسیار گرم آب و هوا خواهد منطقه را بیشتر در معرض خطر آتش سوزی.

سروان. گرگ بارتا از اورنج کانتی, آتش سوزی سازمان آتش نشان گفت: مبارزه برخی از آتش سوزی پوشش گیاهی به تازگی است که آنها قادر به جلوگیری از رشد بسیار زیاد است.

"خوشبختانه ما قادر به استقرار منابع به سرعت و نگه داشتن آنها را از, پخش كردن," او گفت:. "ما توجه نزدیک به آب و الگوی بنابراین ما با توجه به درجه حرارت بالا."

بارتا توصیه عمومی که آمار سواحل و یا مسیرهای پیاده روی آماده می شود.

"در طول این زمان ما بعضی اوقات دیدن یک افزایش در تماس مربوط به کم آبی و یا خستگی و یک چشم انداز مثبت در پزشکی از راه دور, ایدز," او گفت:. "مردم هستند و نمی آوردن آب به اندازه کافی و آنها برخی از اورژانس پزشکی به عنوان یک نتیجه است."

به عنوان برای خطر آتش سوزی به او توصیه مردم به آگاه از هر چیزی است که می تواند جرقه یک فروغ – مانند یک سیگار.

"و البته مردم وجود دارد که هنوز هم با استفاده از آتش بازی در سمت چپ بیش از چهارم (ژوئیه)," بارتا گفت. "این یک بزرگ بدون هیچ است. آگاه از محیط اطراف خود را و چگونه فعالیت های خود را به طور بالقوه می تواند شروع یک آتش است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب