چه می کند و چه نمی کند, در طول یک گیج کننده فروش خانه

آیا این تعجب شما را به می دانم که وجود دارد معمولا حدود 29 نفر درگیر در کالیفرنیا املاک و مستغلات معامله ؟ الب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

آیا این تعجب شما را به می دانم که وجود دارد معمولا حدود 29 نفر درگیر در کالیفرنیا املاک و مستغلات معامله ؟

البته شما خریداران و فروشندگان عوامل آنها و عوامل آنها " کارگزاران.

پس از آن شما اضافه کردن در بازرس خانه موریانه بازرس موریانه شرکت تعمیر خدمه, گند, شرکت, سپردن, افسر, افسر سپردن دستیار عنوان هرزه عنوان افسر county clerk وام, عامل, underwriter وام وام پردازنده خریدار بانک و خریدار تایید استخدام افسر — فقط به نام چند.

و چگونه هر یک از این افراد عمل واکنش نشان می دهند و تعامل در این معامله می تواند نقش بسیار مهمی. در اینجا چند نمونه از چگونه این شرکت کنندگان می توانند از حمایت افزایش و یا کاستن از تجربه اولیه بازیکنان — خریداران و فروشندگان است.

هنگامی که افسر سپردن دستیار می فرستد فروشندگان سپردن باز کردن بسته آن را مفید هنگامی که ایمیل شامل – همراه با پیام تبریک – ساده خالص ورق از آنها انتظار می رود درآمد حاصل از فروش تلفن همراه تماس بگیرید در صورت هر گونه سوال یا نگرانی که آیا آنها می خواهم به تکمیل مدارک خود را در "دراز دست" و یا از طریق پلت فرم های الکترونیکی و یک فرم شناسایی حساب بانکی که در آن آنها می خواهم خود را از درآمد حاصل سیمی پس از بسته شدن.

زمانی که وام underwriter فراهم می کند یک لیست کامل از اسناد و مدارک اضافی مورد نیاز برای نهایی تصویب وام این نیز حرکت می کند معامله به جلو در یک معنی و به موقع راه است.

اما زمانی که بیمه گر می پرسد خریداران مالی اطلاعات شخصی و یا هر روز دیگر این است که به عنوان مفید است.

خریداران مشغول ساخت یک زندگی به طوری که آنها می توانید استطاعت خانه آنها در حال خرید. آنها از دست دادن صبر و شکیبایی خود را نیاز به رفتن به عقب به خوبی بیش از یک یا دو بار برای دیدار با بررسی صلاحیت مورد نیاز وام دهنده. (توجه داشته باشید به شما underwriters وجود دارد: من درک می کنم که برخی مواقع شما نیاز به درخواست برای پیش بینی نشده و مدارک اضافی. این کار را باید استثنا و نه قاعده.)

هنگامی که صاحب خانه بیمه عامل می گوید فروشندگان که شانس آنها را بسته سپردن در زمان باریک است به هیچ کدام بر اساس مطلقا هیچ اطلاعات در مورد وضعیت فعلی گفت: سپردن و هشدار آنها را به لغو سیاست خود را در تاریخ خود را سپردن برنامه ریزی شده است برای این است که کمتر مفید است. آن را مصنوعی و بی ارزش گیاهان بذر وحشت در فروشندگان. که مفید نیست در اکثر موارد.

هنگامی که واکنش بازار به خوبی برگزار مثال با یک به روز رسانی آشپزخانه و استخر نتایج در بیش از 40 درخواست نمایش در سه روز و بیش از یک دوجین ارائه می دهد بسیاری از به طور قابل توجهی بیش از, لیست قیمت, یک عامل است که بی توسط COVID-19 نشان دستورالعمل و به سرعت در حال شتاب تقاضا که دارای یک استراتژی برای مقابله با هر پیشنهاد و که مجموعه یک cut-off date اضافی ارائه می دهد می تواند بسیار مفید باشد.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا leslie@leslieeskildsen.com.