مهندسین تبدیل آپنه خواب ماشین آلات به هواکش برای COVID-19

صفحه اصلی > اخبار > تبدیل آپنه خواب ماشین آلات به هواکشتبدیل CPAP و BiPAP ماشین آلات با خیال راحت می توا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399

تبدیل CPAP و BiPAP ماشین آلات با خیال راحت می تواند اضافه کردن ده ها هزار نفر به COVID-19 ونتیلاتور عرضه

2 آوریل سال 2020 توسط سارا یانگ

با برخی از تغییرات ساده مصرف کننده دستگاه های مورد استفاده در درمان آپنه خواب می تواند تبدیل به صرفه جویی در زندگی هواکش برای بیماران مبتلا به COVID-19 با توجه به ائتلافی که شامل دانشگاه برکلی مهندسین و پزشکان اورژانس و مراقبت ويژه pulmonologists. این راه حل می تواند کمک به کاهش بحرانی کمبود هواکش به عنوان تعدادی از COVID-19 بيمار موج و بیمارستان ها تقلا برای تامین نیاز.

Rendering of retrofitted sleep apnea device

ارائه آپنه خواب دستگاه مجهز به کمک COVID-19 بيمار. (فضل o'connell تصویر)

"ده ها هزار نفر از COVID-19 بیماران در این کشور و در سراسر جهان خواهد شد نیاز به حمایت تنفسی در هفته های آینده و ماه" گفت: فضل اوکانل به همین M. کانینگهام وقف استاد در دانشگاه برکلی بخش مهندسی مکانیک و یک عضو برجسته این ائتلاف است. "ما باور داریم که با استفاده از آپنه خواب ماشین آلات است یک راه حل عملی برای غیر بيماران ICU. به این ترتیب بالاتر از درجه هواکش می تواند برای بیماران مبتلا بیشتر در مراحل پیشرفته بیماری تنفسی است."

سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی با صدور دستورالعمل های است که اجازه می دهد برای فشار مثبت مداوم (CPAP) خودرو-CPAP و bilevel فشار مثبت راه هوایی (BiPAP یا BPAP) ماشین آلات به طور معمول استفاده می شود برای درمان آپنه خواب مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از COVID-19 بیماران دچار مشکلات تنفسی به عنوان طولانی به عنوان بیمار مناسب بررسی شود.

این تغییرات جدید اجازه می دهد تا CPAP آپنه خواب ماشین به قبول اکسیژن که در آن محیط هوا وارد دستگاه. اکسیژن هوا است و سپس فیلتر شده و تحویل به بیمار از طریق یک FDA تایید شده لوله تراشه. در نهایت هوا بازدم دوباره فیلتر شده قبل از اینکه منتشر شد به محیط اطراف است.

با استفاده از لوله تراشه به تحویل اکسیژن هوا از طریق دو سیستم فیلتر, دستگاه, دور می زند که نیاز به ماسک های صورت که می تواند از گسترش بیماری اگر aerosolized ویروس فرار.

Grace O'Connell

فضل اوکانل (عکس از نوح برگر)

اوکانل اشاره می کند که این ماشین ها به معنای جدی ترین موارد COVID-19 که در آن بیماران نیاز به بالاتر-فشار هوا از درجه پزشکی هواکش.

"ما راه حل می تواند استفاده شود برای آن دسته از بیماران که نیاز به حمایت برای خفيف علائم تنفسی صرفه جویی در ونتیلاتورهای ICU بیمارانی که دچار زجر تنفسی حاد" گفت: o'connell.

شرکت ها و سازمان های پزشکی نگاه کرده اند به استفاده از پزشکی درجه BiPAP دستگاه به عنوان پنکه اما به نفع مصرف کننده با استفاده از آپنه خواب ماشین آلات است که آنها کمتر از گران قیمت به مراتب شايع تر است و لازم نیست به مدت طولانی منجر بار در تولید با توجه به اعضای این ائتلاف.

آمریکا انجمن آپنه خواب تخمین می زند که 22 میلیون آمریکایی دچار آپنه خواب و صنعت برآورد CPAP استفاده از طیف وسیعی از 8 میلیون به 10 میلیون نفر در ایالات متحده است. بسیاری از نشستن استفاده نشده چرا که آنها ناراحت کننده برای استفاده روزانه اعضای ائتلاف گفت.

"بسیاری از مردم نمی نیاز و یا استفاده از آنها" اوکانل گفت. "پس چگونه می تواند ما repurpose این دستگاه به عنوان پنکه در بيمارستان ها در طول یک اورژانس؟"

با استفاده از یک قفسه CPAP آپنه خواب ماشین o'connell و تیم خود را از دانشگاه UC برکلی دانشجویان طراحی ونتیلاتور با کمک برکلی فارغ التحصیلان مهندسی برایان مارتل و آجی Dharia MD و برت لوبین, MD, رئیس جمهور سابق و مدیر عامل بیمارستان UCSF Benioff کودکان اوکلند و در حال حاضر ویژه مشاور سلامت در برکلی مهندسی و بلوم مرکز.

دانشگاه برکلی مهندسین در ادامه به بررسی تغییرات اضافی با قطعات تولید شده توسط پرینتر 3D در Jacobs موسسه طراحی, نوآوری و CITRIS اختراع آزمایشگاه. UC برکلی مقامات اجازه داده اند هر دو ساز فضاهای به ادامه عامل برای حمایت از تحقیقات مرتبط با COVID-19.

چرا که این آپنه خواب ماشین آلات در حال حاضر تایید شده توسط FDA برای کمک به افزایش جریان اکسیژن و قطعات استفاده می شود برای تغییر دستگاه مورد تایید FDA محققان می گویند اصلاح ماشین آلات به طور بالقوه می تواند به سرعت مستقر.

"مردم در حال مرگ هستند. وجود دارد یک فوریت به این تلاش گفت:" Martel.

اعضای این ائتلاف در حال حاضر در حال رسیدن به محلی دولت و مقامات دولتی خواستار همکاری میان پزشکان FDA تولید کنندگان و لجستیک شرکت. آنها همچنین راه اندازی یک وب سایت VentilatorSOS.com که در آن اعضای عمومی می تواند خود را اهدا ناخواسته آپنه خواب ماشین آلات.

دانه بودجه از برکلی مهندسی صندوق حمایت برای این پروژه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن