اکثر پدر و مادر راضی آموزش آنلاین اما برخی نگران هستند با توجه به USC مطالعه

لس آنجلس — اکثر پدر و مادر به یک درجه بالا به فرزند خود آموزش آنلاین اما برخی از آنها نگران بچه های خود را نمی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — اکثر پدر و مادر به یک درجه بالا به فرزند خود آموزش آنلاین اما برخی از آنها نگران بچه های خود را نمی تواند به خوبی آماده شده برای سال تحصیلی آینده با توجه به یافته های جدید از USC Dornsife ملی احتمال مبتنی بر ردیابی بررسی اندازه گیری تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در زندگی آمریکایی است.

هفتاد و هشت درصد از پدر و مادر راضی هستند و با ارتباط از مدارس خود و 87 درصد از والدین از کودکان در سن مدرسه می گویند حداقل یک فرزند است که درگیر شدن در فعالیت های آموزشی ارائه شده توسط خود مدارس با توجه به بیانیه ای. اما پدر و مادر در 25 ٪ از تمام خانواده ها نگران هستند کودک خود را نمی خواهد بود آماده برای سال تحصیلی آینده. این نگرانی در میان لاتین, پدر و مادر 37 درصد از آنها نگران فرزند خود و یا فرزندان خود را آماده برای مدرسه در پاییز.

USC Dornsife "درک کروناویروس در آمریکا" مطالعه همچنین نشان می دهد یک استارک جنسیتی تقسیم برای مهد کودک مسئولیت های زیادی دیجیتال تقسیم بر اساس درآمد خانوار و دیگر نابرابری است که می تواند در طول زمان بدتر با توجه به این بیانیه.

این مطالعه به رهبری USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی است که با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس و USC. برای این مطالعه دانشمندان نقشه برداری شده است یک پانل از نزدیک به 5,900 بالغ ساکنان ایالات متحده از اواسط ماه مارس در مورد COVID-19 و چگونه از آن شده است تأثیر خود را در زندگی. محققان اضافه شده آموزش و پرورش-سوالات مربوط به این بررسی در مارس 1 و تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده از طریق مارس 15 از 1,452 خانواده ها با کودکان در مهد کودک/پیش دبستانی از طریق 12 درجه است. هر کسی که در نظر سنجی از شرکت کنندگان در درک امریکا مطالعه است که ردیابی همان شرکت کنندگان پس از 2014.

اطلاعات حاصل از مطالعه است که روزانه به روز شده و در دسترس محققان و عموم مردم در covid19pulse.usc.edu.

"مناطق, مدارس و معلمان تا به حال زمان بسیار کمی برای تغییر از فرد به آموزش از راه دور گفت:" CESR آموزش و تحقیقات دانشمند آنا ساودرا. "واقعیت این است که 87 درصد از کودکان شرکت کننده در مدرسه-ارائه فعالیت های آموزشی در خانه است و یک نقطه روشن در این نظرسنجی یافته. اما به عنوان دانش آموزان در خانه باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی ما نگران و پیگیری خواهد شد عوامل است که می تواند باعث تشدید موجود اقتصادی و نژادی و جنسیتی نابرابری."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب