آیا coronavirus خود را شکستن ؟ بررسی واقعیت در طلاق

در حالی که کوه در می رم از ایستگاه های رادیو ماشین یک روز شنیدم این صدای آشنا از یکی از مشتریان من تماس بگیرید

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

در حالی که کوه در می رم از ایستگاه های رادیو ماشین یک روز شنیدم این صدای آشنا از یکی از مشتریان من تماس بگیرید به پاپ روانشناس برنامه در مورد ازدواج او مشکل است. او توضیح داد که شوهرش را به تازگی از بازنشسته نیروی هوایی که در طی 20 سال ازدواج کرده بودند و صرف زمان بسیار کمی هم که تبدیل شده بود به یک چیز خوب.

آنها تا به حال از دست رفته هر یک از دیگر فوق العاده خود را در طول تکالیف طولانی و دور و بسیار لذت بردم عاشقانه اما کوتاه reunions در میان است. در حال حاضر که او در خانه تمام وقت, او گفت که او رانندگی دیوانه و او رویا پردازی در مورد طلاق.

به عنوان ما ظهور از داخلی ما پیله و به re-opening جامعه آشکار است که حتی کسانی که با قوی ترین ازدواج در مواجهه با چالش های آنها می تواند هرگز انتظار می رود با توجه به همه گیر.

نه تنها زوج یادگیری بیشتر در مورد هر یک از دیگر از آنها همیشه فکر می کردم ممکن است با صرف 24/7 با هم برای تقریبا سه ماه اما آنها نیز در مواجهه با چالش های مدرسه در منزل, تامین مواد غذایی, راه اندازی دفتر خانه فن آوری مراقبت از پدر و مادر پیری و مواجهه با مشکلات اقتصادی.

که آیا آن را نهایی نقطه شکستن در حال حاضر لرزان ازدواج و یا تمایل به یک زندگی جدید پس از تروما از این همه برخی از آنها در حال حاضر به طور جدی در پایان دادن به ازدواج خود.

قبل از اعلام برنامه های خود را

اگر شما به فکر طلاق, لطفا مشورت با بیش از یک وکیل طلاق قبل از اقدام و قبل از گفتن چیزی به همسرتان شما ممکن است پشیمانی بعد از آن. درخواست دوستان برای ارجاع و پیگیری با یک جستجوی آنلاین برای نگاه در بررسی. باز به مشاوره بروید و در گوش دادن ماموریت.

وکلای رسیدگی به موارد مثل مال شما هر روز به شما مشاوره صادقانه خواهد کرد که شما صرفه جویی در وقت و پول است. متوسط طلاق هزینه بیش از $15,000. امکان استفاده رایگان و یا ساعتی مشاوره اولیه.

من یک حسابدار و وکیل, اما در اینجا برخی از مشاهدات از سی سال از تماشای جنسی رنج می برند و این روند طلاق به خصوص آن را به عنوان مربوط به حمایت از همسر.

مانند این است که تلویزیون

اول درک شما نمی توانید دفاع (یا انتقام) در دادگاه. قاضی نمی خواهد مراقبت چگونه او و یا او شما اشتباه است. کالیفرنیا برای اولین بار بود برای تبدیل شدن به یک "هیچ تقصیر طلاق" دولت است.

شما نمی توانید روز خود را در دادگاه برای شهادت در مورد اینکه چرا ازدواج خود را شکست خورده و آن را احتمالا تاثیر خود را حل و فصل.

انتظار کاهش استاندارد زندگی

بعد متوجه استاندارد خود را از زندگی احتمالا به پایین بروید.

با توجه به مطالعات صورت متوسط زن و شوهر باید 30 درصد بیشتر در درآمد اضافی برای نگه داشتن همان استاندارد زندگی آنها تا به حال قبل از طلاق است. دو خانه هزینه تر به حفظ. اغلب زوج ها متوجه آنها نمی توانیم دو خانواده و این می تواند منجر به بسیار بی دست و پا ترتیبات زندگی.

این Dissomaster (و یا دیگر برنامه های مشابه) استفاده می شود تقریبا تمام خانواده قانون حرفه ای برای تعیین دستورالعمل در کودک و خانواده پشتیبانی پرداخت در کالیفرنیا است. با استفاده از این برنامه قبل از تشکیل پرونده برای تعیین برآورد چقدر درآمد شما می توانید انتظار به طول جدایی و احتمالا پس از طلاق.

شما می توانید پیدا کردن یک محاسبه آنلاین به انجام آن خودتان. یک وکیل حقوق خانواده و یا کمک های حقوقی نیز می تواند به شما کمک کند. (شما ممکن است تصمیم به رفتن برای مشاوره ازدواج به جای تشکیل پرونده برای طلاق پس از این ورزش است.)

آن است که نه نفقه'

حمایت همسر شده است به نام نفقه در کالیفرنیا برای مدت زمان طولانی آن است که معمولا پرداخت می شود برای همیشه لطفا برای و آن است که دیگر معافیت مالیاتی.

آغاز on Jan. 1, 2019 نفقه و یا جداگانه نگهداری پرداخت نمی معافیت از درآمد پرداخت کننده یا includable در درآمد از دریافت متاهل اگر تحت یک طلاق یا جدایی توافق پس از اعدام Dec. 31, 2018. به عبارت دیگر اگر شما انتظار می رود به پرداخت حمایت همسر شما خواهد شد در حال حاضر نیز توان پرداخت خود را همسر سابق مالیات از طرف آنها.

آن را ممکن است برای همیشه لطفا برای

یک تجربه طلاق به قاضی گفت که افرادی که به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه چیزی عادلانه است مشکل تر خواهد شد در طول زمان طلاق.

یک ازدواج تضمین حمایت از همسر برای همیشه لطفا برای. یک قاضی کاهش جداگانه نگهداری در 62 ساله مشتری با چند مسائل مربوط به سلامت که شوهرش او را ترک کرد پس از 40 سال و پنج فرزند. قاضی حکم داد که او قادر بود تا حدی حمایت از خودش حتی اگر او تا به حال هرگز کار کرده است.

یک قاضی نگاهی به مهارت های قابل عرضه در بازار از پشتیبانی حزب; بازار کار برای کسانی که مهارت; زمان و هزینه مورد نیاز برای پشتیبانی حزب برای به دست آوردن مناسب آموزش و پرورش و یا آموزش برای توسعه این مهارت ها; و ممکن است نیاز به بازآموزی و یا آموزش و پرورش برای به دست آوردن دیگر مهارت های قابل عرضه در بازار و یا اشتغال تعیین طول و میزان حمایت از همسر.

یک وکیل از دوستان گفت که همه از یک مشتری در طلاق می تواند امید به پیروزی وضوح است. اگر شما در یک رابطه سالم که چپ چپ رفته با توجه به شرایط اخیر, آن ممکن است یک ایده خوب به صبر کنید تا زمانی که زندگی به حالت عادی قبل از تصمیم گیری به پرونده کسانی که طلاق مقالات.

میشل C. Herting CPA ABV, AEP متخصص در املاک و مالیات و ارزیابی کسب و کار. او دارای سه دفتر در جنوب کالیفرنیا و رئیس جمهور از املاک و برنامه ریزی شورای شهرستان ریورساید.

آخرین مطالب