هنگامی که آمریکایی ها احساس امنیت بازگشت به پارک?

توجه زیادی متمرکز شده است در زمانی که پارک را بازگشایی و چگونه آنها متفاوت خواهد بود پس از این بیماری همه گیر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 اردیبهشت 1399

توجه زیادی متمرکز شده است در زمانی که پارک را بازگشایی و چگونه آنها متفاوت خواهد بود پس از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما یک سوال که در آغاز تنها به تمرکز: زمانی که بازدید کنندگان احساس می کنم آن را بی خطر به بازگشت ؟

خارجی سنجی و داخلی بررسی ارائه یک نگاه اجمالی به خلق و خو و انتظارات از پارک بازدید کنندگان به عنوان یک آمریکایی آماده شدن برای ورود به پست COVID-19 عصر.

همچنین نگاه کنید به: که شش پرچم پارک دوباره باز خواهد شد ؟ این 6 بالا رقیب

عمده آمریکایی پارک بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی جهانی, سی ورلد شش پرچم, Legoland و سرو عادلانه نیست مجموعه شرکت تاریخ برای بازگشایی ایالات متحده خود را پارک.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده از مارس 15-21 از 4,429 بزرگسالان آمریکایی دریافتند که واکسن را ارائه برخی از اطمینان برای پارک بازدید کنندگان است.

نزدیک به 60 درصد از پاسخ دهندگان گفت: پارک نباید بازگشایی تا واکسن در دسترس است با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی.

همچنین نگاه کنید به: چه فلوریدا دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی جهان می تواند برای دیزنی لند

حدود 20 ٪ از پاسخ دهندگان را بازگشت به یک پارک به عنوان به زودی به عنوان آن را بازگشایی نظرسنجی ها یافت می شود. حدود 40 درصد از پارک طرفداران باز خواهد گشت اگر پارک بازگشایی قبل از واکسن در دسترس بود این نظرسنجی در بر داشت.

تقریبا 40 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که صبر کنید برای واکسن قبل از بازگشت به یک پارک — حتی اگر آن را در زمان بیش از یک سال به منظور توسعه یک. رویترز/ایپسوس نظرسنجی اشاره کرد که یک واکسن ممکن است در دسترس برای بیش از یک سال است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی پرده coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

وفادار دیزنی پارک فن کلی الکسیس برنامه ای برای بازدید از دیزنی جهانی با خانواده اش در ماه اکتبر اگر فلوریدا رفت و آمد مکرر پارک باز است. شیکاگو ساکن کسانی که به بازدید از دیزنی اقامتگاههای تفریحی را 40 بار می گوید دیزنی نمی بازگشایی پارک آن تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

"این فقط احساس است که آنها چیزهای کاملا و آنها را به هر احتیاط" الکسیس و گفتگو کرد. "آنها در حال رفتن به می خواهید به یک بیماری همه گیر که در آن هر کس می شود بیمار در دیزنی. آنها هرگز اجازه دهید که اتفاق می افتد."

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم رول طرح پست-COVID-19 'طبیعی'

شش پرچم است و بررسی آن passholders و اعضا برای ارزیابی انتظارات از آن بسیاری از مشتریان وفادار در پست COVID-19 عصر پس از پارک ها بازگشایی شده است.

نیمی از شش پرچم passholders و اعضای مورد مطالعه گفتند که بازدید از پارک امروز اگر آنها باز است. حدود 80% از افراد مورد مطالعه گفتند که سفر شش پرچم پارک در سال 2020 اگر این شرکت به اجرا در سلامت و اقدامات ایمنی.

"ما بر اساس نظرسنجی به نظر می رسد که مهمانان ما هستند و مشتاق به بازگشت به ما پارک" شش پرچم مدیر عامل شرکت مایکل Spanos گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب