کریستال اروین که ستاره دار در بسکتبال دختران در, St. Paul درگذشت در 35

کریستال اروین سابق standout دختران بسکتبال, بازیکن, برای, St. Paul دبیرستان درگذشت این آخر هفته گذشته. او 35.ج

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

کریستال اروین سابق standout دختران بسکتبال, بازیکن, برای, St. Paul دبیرستان درگذشت این آخر هفته گذشته. او 35.

جزئیات اطراف مرگ او ساخته شده اند در دسترس است.

اروین در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین دختران بازیکن بسکتبال به بازی در سنت پل و اعداد و جوایز آن را به بالا.

اروین دارای سوابق مدرسه به صورت حرفه ای امتیاز (2,720), قیمت (1,630), بلوک (380) و نقاط گل در طول یک فصل (869). او نهم در CIF جنوبی بخش ضبط کتاب برای بسیاری از حرفه ای امتیاز.

"بسیار غم انگیز به شنیدن این که کریستال اروین گذشت" سنت پل اصلی و بسکتبال, مربی رابرت میلر توییتی. "همیشه به یاد داشته باشید و درک او لبخند, خنده ... او می تواند نور تا یک اتاق که با لبخند."

اروین رفت به بازی به صورت نوتردام (2003-07) پس از فارغ التحصیلی از سنت پل.

او نام وهیتیر روزانه, اخبار بسکتبال, بازیکن سال در سال 2002 و 2003 و شمشیرزن پیشرفته به بخش نهایی در هر دو سال. او نام CIF-SS Division 4AA بازیکن سال در سال 2003.

او همچنین به نام به رژه, مجله, مک دونالد و خیابان & Smith همه Americam تیم است.

اروین کمک نوتردام رسیدن به مسابقات NCAA در تمام چهار سال خود را با این برنامه است. او با بازی یک نقش محوری در کمک به نوتردام پیشبرد به شیرین 16 در سال اول خود را.

"کل بسکتبال زنان خانواده بدحال برای (اروین) و از دست دادن" توییتی Muffet McGraw که به تازگی بازنشسته شده به عنوان نوتردام زنان مربی بسکتبال. "افکار و دعاهای ما با (خانواده)."

اروین جان سالم به در با پدر و مادر او ری و ناتالی و دو برادر مارسل و Izaiah. او همچنین در پشت برگ دو پسر مارسل و Izaiah.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب