UCLA باریک مدیر ورزشی جستجو در تصمیم گیری انتظار می رود در روز

به عنوان نقطه نیمه راه ممکن است رسما وارد UCLA جستجو برای یک مدیر ورزشی در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی خود را

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

به عنوان نقطه نیمه راه ممکن است رسما وارد UCLA جستجو برای یک مدیر ورزشی در حال نزدیک شدن به مراحل نهایی خود را با یک تصمیم اعلام خواهد شد در روز.

با توجه به گزارش های هفته گذشته UCLA پایین بود به یک تعداد انگشت شماری از فینالیست قبل از رسیدن به بالا دو از UNLV را دزیره نی-Francois و بوستون کالج مارتین Jarmond.

روز جمعه مارک اندرسون از Las Vegas Review-Journal گزارش نی-فرانسوا برداشته و نام خود را از جستجو. سابق فارغ التحصیل از دانشگاه UCLA نی-Francois شده است مدیر ورزشی در UNLV برای سه سال گذشته است.

به زودی پس از او حذف شد پیت Thamel از یاهو ورزشی تأیید Jarmond به عنوان نامزد باقی مانده برای UCLA موقعیت. او همچنین اشاره کرد بوستون کالج در تلاش برای سعی کنید به نگه داشتن Jarmond در کارکنان و در بحث.

اگر انتخاب Jarmond, 39 تبدیل خواهد شد UCLA اولین آمریکایی آفریقایی تبار مدیر ورزشی.

جستجو برای پیدا کردن جایگزینی برای دیرین UCLA مدیر ورزشی دن Guerrero شد گزارش انجام شده از طریق مجازی مصاحبه و نهایی در دو هفته گذشته. Guerrero است که برگزار می شود این کار برای 18 سال گذشته رسما بازنشسته در ژوئن 30.

گزارش شده است که UCLA نیز به دنبال مدیران ورزشی M. فضل Calhoun (پن) و کارلا ویلیامز (دانشگاه ویرجینیا). اگر هم انتخاب شده است او را تبدیل به دانشگاه UCLA و Pac-12 پنجم تمام وقت زن مدیر ورزشی.

هر کس به طور رسمی انتخاب شده برای موقعیت را UCLA تاریخ, اما همچنین بیش از یک ورزشی بخش با 25 ورزش, یک 130 میلیون دلار بودجه و نسبتا بزرگ مالی مانع است که به فرض به بدتر با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر.

Jarmond بسیار جذاب رزومه برای UCLA در نظر بگیرید. در سال 2017 او را استخدام کرد تا به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار مدیر ورزشی در کالج بوستون. او 37 هنگامی که او در نقش تبدیل شدن به جوانترین مدیر ورزشی در قدرت پنج کنفرانس.

در بوستون Jarmond در اصل از Fayetteville, N. C., نه تنها استخدام جدید مربی تیم فوتبال جف Hafley اما همچنین کمک به افزایش هر دو دانش آموز-ورزشکار و فن و تجربه ی دوم که به احتمال زیاد عمده نقطه فروش برای UCLA که دیده است یک افت شدید در فوتبال حضور بیش از دو فصل گذشته.

برای عقاب طرفداران Jarmond led طرح در آوردن فروش الکل به دانشگاه استادیوم فوتبال و بسکتبال آرنا و او ایجاد اولین فن شورای اسلامی در بوستون که بر بهتر بازی تجربه برای طرفداران.

قبل از زمان خود را با عقاب او به عنوان دستیار مدیر ورزشی در ایالت اوهایو و میشیگان. با Buckeyes او عمل به عنوان این برنامه منجر مدیر برای آن فوتبال و تیم بسکتبال مردان. او به دست آورده مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه کارولینای شمالی در ویلمینگتون, جایی که او یک کاپیتان از تیم بسکتبال.

Calhoun در حال حاضر در ششمین سال نظارت پن ورزشی, گروه که متشکل از 33 تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح و 40 باشگاه در سطح ورزش است. او نامگذاری شد 2017 بخش من FCS مدیر سال و منصوب به NCAA Division I شورای. سال گذشته او به نام صندلی NCAA Division من شورا و مدیر ورزشی سال در مسابقات قهرمانی فوتبال زیربخش توسط NACDA.

ویلیامز صرف سه سال گذشته به عنوان UVA را مدیر ورزشی و اولین زن آفریقایی-آمریکایی و مدیر دو و میدانی در قدرت پنج کنفرانس موسسه هنگامی که او استخدام شد در سال 2017.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب