LA County گزارش 55 بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از 1800 بستری شدن در بیمارستان

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با کروناویروس همچنان به رشد در شهرستان لس آنجلس مقامات بهدا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با کروناویروس همچنان به رشد در شهرستان لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گفت: چهار شنبه, جولای 2, روند آنها گفت: نیاز به یک "فوری" تغییر جهت.

یکی دیگر از 55 LA County ساکنان درگذشت با توجه به کروناویروس-علل — 20 بیش از تعداد گزارش روز شنبه, جولای 1. از آنجا که بهداشت عمومی بحران آغاز شد در این شهرستان را شناسایی کرده 107,667 coronavirus موارد و 3,454 ساکنان فوت کرده اند با این ویروس.

وجود دارد 1,893 افراد بستری شده با این ویروس در روز پنجشنبه با حدود 28 درصد از آنها در بخش ICU و 17 درصد در هواکش. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری نیز پیشی چهارشنبه تعداد تبدیل شدن به شهرستان را بالاترین شمارش از اوایل ممکن است.

مقامات همچنین گزارش شده 2,204 جدید کروناویروس موارد به مناسبت پنجمین مستقیم بعد از بیش از 2000 مورد جدید. دوباره در انتخابات گفت: این تعداد به احتمال زیاد یک undercount زیرا این شهرستان است که هنوز هم از دست رفته گزارش "از یکی از بزرگتر labs."

شهرستان گریم اخبار تکرار ایالت ارقام با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام روز شنبه که بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور افزایش یافته بود با 56 درصد در دو هفته گذشته.

Newsom گفت: مثبت شدن نرخ همچنین ادامه داد: برای افزایش سطح ایالت با میانگین روزانه بیش از گذشته 14 روز تا به 6.3% به نمایندگی از حدود 37 درصد افزایش بیش از دو هفته گذشته. دولت هفت روز به طور متوسط روزانه مثبت ميزان 6.9 درصد به عنوان روز پنج Newsom گفت.

لا شهرستان در روز چهارشنبه صادر شده تجدید نظر سلامت برای آمدن به انطباق با الزامات اعلام کرد پیش از آن در روز توسط Newsom. فرماندار دستور بسته شدن بسیاری از داخل عملیات کسب و کار که مهمترین آنها از بین بردن داخل سالن ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها. نیز محروم بودند فعالیت های داخلی در موزه ها و باغ وحش آکواریوم و کارت اتاق.

کسانی که محدودیت خواهد بود در اثر برای حداقل سه هفته Newsom گفت.

کالیفرنیا می یابد خود را بخشی از یک دلسردکننده ملی روند. آن را یکی از چهار ایالت آمریکا — همراه با آریزونا و فلوریدا و تگزاس —که گزارش یک ترکیب 25,000 جدید تایید coronavirus موارد شنبه به عنوان عفونت منحنی گل رز در 40 از 50 ایالت.

با تعداد روزانه تایید coronavirus موارد در سراسر کشور نوردی گذشته 50,000 نگران کننده 36 متحده شاهد افزایش درصد آزمون آینده را مثبت برای ویروس.

"آنچه ما دیده ایم این است که بسیار نگران کننده هفته" دکتر Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت: در livestream با انجمن پزشکی آمریکا.

روز پنج شنبه در این شهرستان لا به روز رسانی شامل نمی شود یکی جدید مرگ یا 114 جدید مواردی است که گزارش شده در ساحل. آن را نیز شامل نمی شود دو جدید و میر یا 11 مورد جدید گزارش شده در پاسادنا. هر دو شهرستانها حفظ سلامت خود بخش.

"متاسفانه ما همچنان به روند منفی داده و ما به فوریت نیاز به ایجاد یک تغییر در مسیر" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. "ما باید مطمئن شوید که ما در حال بی ارزش صرف وقت در خارج با دیگران و استفاده از این فرصت به عنوان یک countywide تنظیم مجدد".

فرر گفت که به عنوان چهارم جولای تعطیلات آخر هفته نزدیک این مهم است که مردم رها نمی احتیاطی که باید در خواست شده است در طول بیماری همه گیر.

"ما نیاز به کمک همه," او گفت:. "لطفا از تماس با سایر افرادی که بخشی از خانواده خود را می پوشند و صورت خود را پوشش زمانی که خارج از خانه و شستن دست های خود را اغلب."

پس از شهرستان دستور داد سواحل بسته در طول تعطیلات آخر هفته بهداشت محلی مقامات باقی مانده نگران هشدار در برابر تجمع مردم برای احزاب و یا جمع های خانوادگی با افراد خارج از خانواده خود را تهدید منجر به حتی بیشتر عفونت.

"ما واقعا در یک نقطه محوری," فرر گفت. "اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه در مجموع به مرتب کردن بر اساس به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ما به چند خانواده مختلف واحدهای متعدد در واحدهای مختلف از افراد است که ما در حال حاضر در کار با ما ادامه خواهد داد به افزایش موارد است. ما باید برای انجام کاری در حال حاضر به نوعی ما را به بیشتر از سطح زمین است."

سوال دوباره در مورد اینکه چرا سواحل بسته برای جلوگیری از تجمعات اما هیچ چیز انجام شد و برای جلوگیری از تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس, فرر تاکید کرد که متمم اول قانون اساسی ایالات متحده تضمین حق اعتراض.

مقامات بهداشتی شده اند قادر به ردیابی هر گونه خاص شیوع این ویروس به تظاهرات ماه گذشته در درجه اول به دلیل مشکل در ردیابی دقیق قرار گرفتن در معرض منابع برای افرادی که ممکن است قرارداد این بیماری در انواع مختلف از مکان های. اما فرر گفت: او همواره اظهار داشت که این تظاهرات به یک منبع به احتمال زیاد از coronavirus انتقال به هر مکان که در آن تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند برای مدت زمان طولانی بدون پوشش صورت یا اجتماعی فاصله.

مقامات شهرستان صادر شده یک سری جدید از درخواست پنج شنبه برای ساکنان برای جلوگیری از تجمعات عمومی. "ایمن ماندن در خانه ماندن این تعطیلات آخر هفته" سرپرست هیلدا سولیس در بیانیه ای گفت. "اجازه دهید ما اطمینان سیستم بهداشت و درمان می تواند برآورده تقاضا از این همه گیر و همچنین درمان بیماران مبتلا به سرطان و دیابت و سایر شرایط از پیش موجود. ما می خواهیم همه را به جمعی فداکاری برای خوب بیشتر با اجتناب از جمعیت تمرین فیزیکی فاصله و با پوشیدن یک ماسک صورت در این تعطیلات آخر هفته است."

اخبار شهر خدمات و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب