کوستا مسا شرکت بازاریابی شرايط coronavirus با اختلال می تواند روح

زمانی که coronavirus آورده ورزشی آمریکایی به توقف screeching در ماه مارس آن را محو بازی ها, توقیف عرصه و مختل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 خرداد 1399

زمانی که coronavirus آورده ورزشی آمریکایی به توقف screeching در ماه مارس آن را محو بازی ها, توقیف عرصه و مختل فرعی اقدام مربوط به مسابقات ،

برای آلبرت هال و کوستا مسا مبتنی بر بازاریابی شرکت HallPass این طرح میتوانست به ماه برنامه ریزی از جمله تاسیس خود انتظارات برای یکی دیگر از جشن های لیگ تابستانی NBA در لاس وگاس جایی که برای 17 سال در سالن به کار گرفته شده کسب و کار تولید و رشد بسکتبال برتر offseason رویداد.

"آن را مانند, 'OK ما نیاز به توقف برای یک دقیقه جمع آوری افکار ما به ما ترکیبات کلیدی در صنعت و کشف کردن آنچه پیش بینی به نظر می رسد مانند' " سالن گفت: از طریق تلفن در هفته گذشته زمانی که شرکت خود را آماده مسئولیت رسیدگی به تمام محتوای برای "مسابقات بسکتبال."

$1 میلیون winner-take-all مسابقات تنظیم شده است برای بازگشت به اقدام برای یک سال هفتم — با برخی از مهم چین و چروک های جدید از سال گذشته (از جمله پول جایزه; به تازگی آن بوده است winner-take-all 2 میلیون دلار جایزه).

ساخته شده برای تلویزیون رویداد برگزار خواهد شد از ماه جولای 4-12 پخش توسط ESPN و بدون طرفداران به طور کامل در کلمبوس, اوهایو, که در آن تمام 24 تیم و کارکنان را در قرنطینه می شود.

"با NBA در وقفه آن خواهد بود که برای اولین بار زنده بسکتبال رویداد را پس از همه گیر" گفت: سالن, که گفت که او را هیجان زده در مورد اینکه بخشی از زنده رویداد ورزشی است که می تواند در خدمت به عنوان مثال برای دیگران در راه بازگشت.

"TBT خواهد بود واقعی محک برای چه چیزی ممکن است. من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از ناکارآمدی خواهد شد که بهینه سازی و بهبود یافته است. ... این چیزی است که من به دنبال به جلو به گفتن است که داستان درک بیشتر و قادر به انتقال آن پیام است.

"و وجود دارد underdog ورزشکاران بچه ها که نمی کنید به بازی در مسابقات NCAA و داستان چگونه برخی از این تیم ها گرد هم آمدند در این بیماری همه گیر -- مقدار زیادی از سرد محتوا."

در سال 2017, آلبرت هال (راست) ارائه شده و سپس-Laker ساق پوش, جوراب توپ را با یک جایزه پس از او به نام با ارزش ترین بازیکن لیگ تابستانی NBA در لاس وگاس. (حسن نیت ارائه میدهد عکس آلبرت هال.)

سالن مغازه کوچک با هشت کارمند تمام وقت و به طور منظم چرخش پیمانکاران و همکاران که می تواند "مسئولیت رسیدگی به همه چیز را در سایت و در خانه سوپ به آجیل" برای مشتریان اعم از مرسدس بنز به اورنج کانتی مبتنی بر مادر و پاپ مغازه بله Summer League — که با مدیر اجرایی وارن LeGarie سالن کمک کرده است تا توسعه به NBA باید ببینید فصل تابستان ویترین.

"مردم درک نمی کنند این دفتر کوچک در کوستا مسا شده است کلید راننده برای تابستان, لیگ" هال گفت. "هر اجرای سرچشمه در اینجا در 17 سال گذشته در این 50 فوت یک اتاق ،

که اتصالات سالن گفت: یادآوری جرمی لین برک آوت عملکرد در سال 2010 زمانی که او وارد صحرای نوادا به عنوان یک نسبتا ناشناخته استعداد از آیوی لیگ.

"ما هر سال" هال گفت. "کسی از جایی بیرون می آید و توقیف لحظه ای است که توسری خور که overachieves — که ما که هستیم."

ESPN تحلیلگر ست گرینبرگ گفت که می تواند روح کمک کرده شناور HallPass طول بی سابقه ای در شکستن عمل آورده COVID-19.

"او به جلو فکر کردن مرد گفت:" دیرین کالج بسکتبال مربی که میزبان "وانت با بازی Seth گرینبرگ" یکی از مجازی سری مصاحبه که راه اندازی کرده است در HallPass سایت در طول خاموش کردن. "او یک پسر که به نظر می رسد در همه چیز با یک منفی چشم انداز; او یک پسر که به نظر می رسد راه حل است."

کسانی که وب سری گرینبرگ گفت: "آغاز شده که تلاش برای ارائه طرفداران بسکتبال حسرت برای ورزش با حواس پرتی. اما آنها به تکامل را به یک پلت فرم برای افرادی که می دانید یکی دیگر از بسکتبال جهان به معنی گفتگو در مورد مسائل اجتماعی در ذهن همه است پس از کشتن جورج فلوید.

در جدید ترین قسمت از "بسکتبال جونز" سری توسط ESPN مارک جونز Atlanta Hawks مربی لوید پیرس صحبت رک و پوست کنده در مورد اینکه یک مرد سیاه پوست در امریکا است.

"من تنها شده است یک سر مربی به مدت دو سال و من شده است این — یک مرد سیاه و سفید — برای مدت زمان طولانی از 44 سال به دقیق" پیرس گفته جونز. "بنابراین من نمی راه رفتن در اطراف با فرض اینکه مردم می دانند که من به عنوان یک سر مربی; من راه رفتن در اطراف دانستن آنها 6-پا-3 سیاه و سفید ، و تجربیات ما می دانیم که برای آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص مردان سیاه و سفید هستند که آن را آسان نیست راحت نیست راحت نیست همیشه فرض کنیم که شما امتیاز. شما یک هدف توسط (رنگ پوست)."

"مکالمات واقعی هستند ... این مردم حذف نگهبانان خود را و در واقع راحت صحبت کردن و نکته دوم گوش دادن به هر یک از دیگر" گرینبرگ گفت. "آن را مانند نشستن در یک بار گوش دادن به یک گفتگو در گروه بعدی به شما."

و به عنوان بازیکنان NBA بحث در مورد خودشان یا نه و یا چگونه دقیقا برای بازگشت در پایان ماه ژوئیه در اورلاندو مردمی در HallPass داده نشده تا در تابستان لیگ در سال 2020 است.

"ما در حال نگاه کردن به همه گزینه ها و بدیهی است که با بحث در مورد NBA آنچه ما گزینه های ممکن است. در ذهن ما ما در یک مکث ... آن نشده است لغو" هال گفت. "ما هرگز گفت: هیچ. همیشه وجود دارد شانس اگر مردم واقعا می خواهید به جلو و چیزی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن