چرا اورنج کانتی coronavirus مرگ و میر پایین تر از همسایگان خود'?

در گریم حسابداری یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 2100 کالیفرنیا اپیدیولوژی و جامعه شناسان هر دو کف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 اردیبهشت 1399

در گریم حسابداری یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 2100 کالیفرنیا اپیدیولوژی و جامعه شناسان هر دو کف زدن دست خود را و خاراندن سر خود را بیش نسبتا کم تعداد COVID-19 مرگ و میر تا کنون در اورنج کانتی.

محققان دقیقا نمی دانند که چرا یا چگونه اورنج کانتی – که به یک نقطه عطف 50 و میر گزارش شده جمعه, مه 1 و گزارش دو شنبه – دیدم به مراتب کمتر مرگ و میر نسبت به کشورهای همسایه در پایان چه بود مرگبارترین ماه از این بیماری همه گیر به صورت محلی و در سراسر کشور. اما این یک واقعیت است.

همانطور که از جمعه در لس آنجلس به حال سرانه COVID-19 مرگ و میر 7.3 برابر بیشتر از پرتقال شهرستان; شهرستان ریورساید است 3.9 برابر بیشتر در حالی که سن برناردینو و سن دیگو شهرستان هستند و هر دو بیش از 2.5 بار به عنوان بالا.

"برخی از شهرستانهای استان به خوبی انجام دهد و برخی از شهرستانهای استان انجام فقیر گفت:" اندرو Noymer متخصص اپیدمیولوژی و استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه UC Irvine و بخش رسمی نیروی کار در COVID-19 در اورنج کانتی که شامل محققان دانشگاهی و مقامات شهرستان.

"در حال حاضر ما در گروه اول و آن دقیقا روشن نیست که چرا."

امید است که این نرخ پایین مرگ و میر از 1.6 COVID-19 مرگ و میر در هر 100 ، 000 اورنج کانتی ساکنان خود ادامه خواهد داد و حتی با پیش بینی کاهش مستند کمک کرده است که کاهش گسترش این رمان coronavirus عفونت است. اما اورنج کانتی تجربه سنبله در تایید موارد با 145 روز پنج شنبه و 163 روز جمعه این گزارش 99 مورد جدید در روز شنبه.

"این کمی مرموز" Noymer گفت. "اما ما همچنین باید به یاد داشته باشید که اورنج کانتی نیاز به هوشیار باشند."

تعدادی از مسائل می تواند تعیین کند چگونه به طور جدی هر منطقه خاص است که تحت تاثیر این بیماری همه گیر – تراکم جمعیت و استفاده از حمل و نقل عمومی شرایط بهداشتی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی بزرگ نهادینه جمعیت و عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند اندازه و ترکیب خانوار و نوع مشاغل قرار داده است که مردم بیشتر در معرض خطر عفونت است.

می تواند در شیوع بیماری در زندان ها و یا خانه های سالمندان انحراف اعداد متفاوت بعد ؟ برخی از جوامع بهتر در اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و چه مدت زمانی را که در گذشته به مردم رشد بیشتر بی قرار?

"این یک خبر خوب برای اورنج کانتی" Noymer گفت: این شهرستان تعداد کم COVID-19 مرگ و میر. "اما من می توانم نقطه به تنها چیزی که می گوید چرا."

نه می تواند به هر کس دیگری. اما آنها می تواند حدس و گمان.

تفاوت باقی بماند

اورنج کانتی جمعیت از 3.2 میلیون نفر است. آن متوسط درآمد خانوار از $85,398 با توجه به اداره آمار و ارقام باعث ثروتمند ترین منطقه در میان کشورهای همسایه در جنوب کالیفرنیا. اورنج کانتی نیز ثبت بالاترین نرخ فقر, 10.5%.

به همین دلیل ممکن است که مهم است ؟

در طول تاریخ اقتصادی و نابرابری به طور معمول ميانگين نرخ بالاتر از نقطه ضعف و آسیب پذیری بیشتر در برابر فاجعه است.

"هر زمان که چیزی شبیه به COVID-19 بازدید ما اساسا دیدن این اختلافات ظهور, آیا این اتفاق می افتد در طول یک آتش سوزی یا یک بیماری همه گیر" گفت: Richard Carpiano یک استاد سیاست عمومی و جامعه شناسی در دانشگاه ریورساید.

به عنوان یک بهداشت عمومی دانشمند و پزشکی جامعه شناس Carpiano مطالعات سلامت و نابرابری از طریق لنز از ویژگی هایی مانند وضعیت اجتماعی و اقتصادی, درآمد و آموزش و پرورش و نژادی و قومی هویت همراه با تاثیر از سیاست های عمومی.

"وجود دارد یک نظریه در جامعه شناسی پزشکی حمایت داده است که ما بارها و بارها زمانی که تهدید سلامت پدیدار," او گفت:. "مردم با مزایای بیشتر و بهتر قادر به استفاده از آنچه ممکن است در جلوگیری یا محافظت در برابر آن تهدید سلامت."

در حال حاضر اورنج کانتی به نظر می رسد به مراتب بهتر با COVID-19 تلفات از هر دو بزرگتر و کوچکتر شهرستان که مرز آن – Los Angeles, San Bernardino, رودخانه یا سن دیگو (که نزدیک است در اندازه جمعیت در 3.3 میلیون دلار و متوسط درآمد خانوار در حدود $75,000). اورنج کانتی کم از دست دادن زندگی می ایستد آیا به دنبال یک مرگ و میر بر اساس موارد تایید شده است که رانده شده توسط ناهموار بروز تست و یا یک نرخ سرانه که در آن اندازه جمعیت بیشتر از یک عدد ثابت.

(لس آنجلس اعداد شامل شهرهای ساحل طولانی و پاسادنا حتی اگر آنها خود را بهداشت عمومی ادارات و موضوع گزارش جداگانه.)

بر اساس سرانه هر همسایه جنوب کالیفرنیا شهرستان در برخورد با COVID-19 مرگ و میر است که به طور قابل توجهی جلبک اورنج کانتی بر اساس آمار جمعیت و داشبورد اطلاعات ارسال شده توسط دولت و شهرستان بهداشت عمومی ادارات در روز جمعه هنگامی که اورنج کانتی آمار یک نقطه عطف تعداد در از دست دادن زندگی است.

در سطح ایالت COVID-19 سرانه مرگ و میر است 5.5 نفر در هر 100000 نفر جمعیت با توجه به آمار و ارقام از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی را به روز رسانی. لس آنجلس باقی مانده است نقطه داغ از coronavirus عفونت و مرگ و میر در کالیفرنیا است.

و چه کسی می تواند بگوید که چگونه دقیق مرگ تعداد واقعا ؟ رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به تازگی وظیفه شهرستان خو یش ایالت با re-بررسی مرگ و میر قدمت آن به دسامبر برای دیدن اگر COVID-19 رفت و غیر قابل تشخیص به عنوان علت واقعی.

در ابتدا گزارش توسط دولت و county عمومی سازمان بهداشت و درمان در تست تایید موارد بستری شدن در بیمارستان و زندگی از دست رفته شده بود به تعویق افتاد, گم متناقض و یا در دامنه محدود. است که بدست بهتر است به عنوان هر یک از شهرستان های خوب-آهنگ آن COVID-19 داشبورد است. اما از آن است که به سلامت عمومی ادارات به تصمیم می گیرید که چگونه دانه اطلاعات خواهد بود و آن را دشوار است برای دانشمندان علوم اجتماعی به مقایسه و قرعه کشی هر گونه نتیجه گیری در چرا بیشتر مردم در حال مرگ هستند در یک محل از آنها در دیگری.

اما گفت UCI را Noymer وجود ندارد پرچم قرمز است که "خشمگین اپیدمی" در اورنج کانتی است به نحوی که از دست رفته.

تلاش برای تشخیص به همین دلیل اورنج کانتی تا به حال چنین پایین بودن نرخ مرگ یک موضوع پیچیده محققان می گویند اجازه دهید به تنهایی ساخت مقایسه به دیگر مناطق است.

خانه سالمندان بحران

اما وجود دارد برخی از برنامه به طور بالقوه گفتن-شاخص های اقتصادی نگاهی به شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان.

در سراسر ایالات متحده که در آن نزدیک به 66,000 مردم مرده بود و روز شنبه بعد از ظهر از این بیماری همه گیر و خانه های پرستاری شده اند یک زمین پرورش برای COVID-19 عفونت ها و شماره های بالاتر از مرگ و میر مربوط. که با توجه به شرایط بهداشتی مزمن و سنین بالا از مردم در مراقبت از چنین; ترتیبات زندگی است که به طور معمول دو یا بیشتر ساکنان در یک اتاق کارکنان که در مورد انتقال از بیمار به بیمار اتاق به اتاق و یا اغلب در میان امکانات و کمبود تجهیزات حفاظتی شخصی و تجهیزات برای ارائه دهندگان مراقبت.

یک منطقه ممکن است غلظت بالاتر از امکانات از جمله بیش از دیگران به هر دلیل.

"برخی از تفاوت ها می تواند در مورد به سادگی توسط شانس" گفت: Dominik Wodarz دیگر UCI محقق در بهداشت عمومی است که مطالعات پویایی بیماری های عفونی شده است و پیگیری منحنی تایید COVID-19 موارد در اورنج کانتی با UCI ریاضی پروفسور ناتالیا Komarova.

"اگر عفونت در ابتدا رخ می دهد عمدتا در خانه های سالمندان و نه در کل جامعه این می تواند منجر به افزایش میزان مرگ و میر نسبت به یک شهرستان که در آن یک کسر بزرگتر از عفونت رخ می دهد در کل جامعه است."

و در مورد خانه های پرستاری با استناد به یک شکل دقیق در مورد تعداد مرگ و میر بستگی دارد قابل گزارش از خانه سالمندان خود را. شده است که ناقص و در برخی موارد.

"به نظر می رسد که هیچ شرایط یکسان به گزارش موارد و به آزمون مردم در این مراکز که بیشتر می تواند کمک به تنوع" گفت: Wodarz با اشاره به آنچه که او و Komarova پیدا کرده اند از آنچه خوانده ام در مورد این موضوع.

"اگر یک county, گزارش یک کسر بزرگتر از COVID19 موارد و مرگ و میر ناشی از خانه های پرستاری از دیگری به طور کلی مرگ و میر را بزرگتر خواهد بود."

مراقبت های بهداشتی کارگران حمل وسایل شخصی از یک بیمار به انتظار آمبولانس در خارج از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در ریورساید صبح روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. کارکنان این مرکز با 39 مورد تأیید رمان coronavirus را نشان نمی دهد برای مراقبت از بیماران مبتلا به بیمار دو روز در یک ردیف کنار رودخانه شهرستان خبر داد. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

در یک نقطه در آوریل پرستاری ماهر امکانات 39 درصد از COVID-19 مرگ و میر در لس آنجلس. در طی ماه گذشته وجود دارد نگران کننده گزارش و حوادث در شهرستان ریورساید – 83 بیماران تخلیه مارس 8 پس از کارکنان در یک رودخانه تسهیلات بودند که نگران عفونت کروناویروس موفق به نشان می دهد تا برای کار و در سن برناردینو کانتی که در آن یک مرکز پرستاری در یوکایپا اختصاص 18 کشته و اکثر coronavirus موارد که در شهرستان.

آن را تنها در دو هفته گذشته که اورنج کانتی دیدم نسبتا چشمگیر افزایش تعداد COVID-19 مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. در حال حاضر آن مکان حساب برای بیش از یک چهارم از همه اورنج کانتی coronavirus مرگ و میر.

اورنج کانتی به نظر می رسد به طفره رفتن گلوله در آن خانه های سالمندان بیش از همسایگان خود اما آیا شیوع بیماری می تواند منجر به افزایش مداوم در از دست دادن زندگی در اینجا باقی مانده است دیده می شود.

که در آن جمعیت هستند

محیط زیست و چگونه ما حرکت در مورد مسائل بیش از حد.

افرادی که زندگی می کنند در جنوب کالیفرنیا داخلی مناطق رنج می برند بیشتر از آلودگی هوا و انواع تنفسی سلامت و مسائل مرتبط با آن – آسم و بیماری انسدادی مزمن ریوی قلبی, سرطان ریه است. یک تحقیق منتشر شده در مارس سلامت توسط دانشمندان در دانشگاه هاروارد نشان داد یک آماری را بين بالاتر COVID-19 نرخ مرگ و طولانی مدت قرار گرفتن در معرض هوا کثیف است.

اورنج کانتی همراه با امپراتوری درون مرزی است که بخشی از لس آنجلس مترو منطقه است که به طور مداوم رتبه بالا در سراسر کشور فقیر و مضر – کیفیت هوا. اما اورنج کانتی, دوباره, شده است و کمتر متاثر از همسایگان خود است.

در an American Lung Association مطالعه که در نگاه یک دوره سه ساله از 2014-2016, اورنج کانتی بود دور روز کمتر از لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان که در آن ازن و ذرات ناسالم بیش فدرال ایمنی سطوح.

با وجود قابل ملاحظه ای تمیز کننده هوا در حال حاضر که مردم تا حد زیادی محدود ماندن به خانه های خود زندگی می کنند که در آن هوا در طول تاریخ شده است آلوده یکی دیگر از عوامل خطر Carpiano گفت: "فکر می کنم در مورد چگونه است که به یک دسته کامل از آسیب پذیری در هنگام COVID-19 می آید همراه است."

همان را می توان گفت برای زندگی در بیشتر پرجمعیت اماکن و برای کسانی ضروری کارگران که شغل نیاز به خروج از ایمنی خانه های خود را هر روز تکیه بر حمل و نقل عمومی. لس آنجلس با آن بزرگتر و تراکم جمعیت نیز بیشتر توسعه یافته و بیشتر به استفاده از حمل و نقل عمومی از اورنج کانتی با اتوبوس راه آهن نور و سیستم های مترو.

ازدحام و تراکم جمعیت دو تا از بزرگترین عوامل در انتقال coronavirus و آن کشندگی گفت: دکتر دیوید روبین مدیر PolicyLab در بیمارستان کودکان فیلادلفیا و همکاری نویسنده در یک op-ed منتشر شده در هفته گذشته در نیویورک تایمز در این موضوع است. این مقاله بر اهمیت اجتماعی فاصله.

پس از حسابداری برای توزیع سن و مسائل مربوط به سلامت روبین نوشت: با همکاری نویسنده و همکار دکتر Paul A. Offit میزان عفونت و مرگ "را شکست بین دو گروه: کسانی که در مناطق شلوغ و پر, و هر کس دیگری."

رابین رهبری توسعه PolicyLab مدل که نقشه COVID-19 اثرات در جوامع مختلف از جمله روزانه موارد و مرگ در جنوب کالیفرنیا, استان ها, با نگاه کردن به چنین اطلاعات در دسترس عموم به عنوان جمعیت داده ها و ویژگی های شهر همراه با تلفن همراه حرکت داده است. اجتماعی فاصله, مدل, مشخص, مهم ترین عامل در کاهش انتقال است.

اگر اورنج کانتی ساکنان به نحوی قهرمانان وقتی که می آید به اجتماعی فاصله آنها نیاز به نگه داشتن آن است که راه کارشناسان بهداشت گفت. خط پایین: تاثیر این بیماری همه گیر است که یک اتفاق می افتند پویا با نامشخص نتایج; همه چیز می تواند تغییر در یک لحظه با توجه به سرعت و وسعت است که با این ویروس گسترش می تواند اگر جوامع اجازه پایین گارد خود.

"آخرین چیزی که در مکان هایی که به خوبی انجام می دهند باید انجام دهید این است که احساس خود راضی" روبین گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "خطر راه می رود تا این لحظه (بیماری) شروع می شود در حال گسترش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن