داخل خاک بر گرفتن بهترین نتیجه را از خاک خود را

می تواند ما را از ورود به یک دوره زمانی که کیفیت خاک در حیاط خلوت خود را به عنوان مخالف به کد پستی خود را تعیی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

می تواند ما را از ورود به یک دوره زمانی که کیفیت خاک در حیاط خلوت خود را به عنوان مخالف به کد پستی خود را تعیین ارزش اموال خود را ؟ صرف زمان بیشتری را در خانه است به احتمال زیاد منجر به صرف زمان بیشتری را در باغ است و هیچ چیز مهم تر از خود نوع خاک وقتی که می آید به باغ موفقیت است.

جوآن Citron باغ در اسپرک یک مثال عالی از این است. سراسر باغ خود را, شما ببینید غیر معمول باغی دیدنی که ممکن است به او نسبت داده شده خاک که متشکل از یک لایه ضخیم از سرعت تخلیه لوم شنی بیش از یک زمینه ای سپرده از خاک رس است. سریع-تخلیه خاک سطحی به معنی تقریبا هر گیاه رشد خواهد کرد زمانی که کاشته شده در آن در حالی که خاک رس در زیر بدان معنی است که آب را ذخیره می شود وجود دارد برای زمانی که مورد نیاز است.

خاک رس به عنوان یک مخزن آب به دلیل خاک رس ذرات میکروسکوپی در اندازه. کوچکترین ذرات شن و ماسه است که در برابر حجم برای صدها نفر از متوسط اندازه ذرات رس است. شن و ماسه تخلیه به سرعت به دلیل منافذ فضاهای بین فردی خود ذرات نسبتا بزرگ است. خاک رس, اما, دارای آب بسیار محکم تر در خاک دوره با توجه به کوچکتر منافذ فضاهای بین ذرات است. و هر اونس از خاک رس به علت ذرات بسیار بزرگتر به طور کلی سطح منطقه دارای پنجاه برابر بیشتر آب از یک اونس از شن و ماسه.

بالنگ دارای صفحه نمایش چشمگیر سالانه درنده جمعی از آنها که چند پا قد بلند با بنفش-گل های آبی. این تفاله تا به چیزی برای انجام با او قابل توجهی دلاوری به عنوان یک باغبان در عین حال نمی توان رد کرد که به عنوان یک کامل حادثه. کالیفرنیا بومی سبع (Lupinus sp.) در Citron باغ آغاز شده و در حال رشد وجود خود را در آن بدون شک یک نتیجه از یک دانه بودن دفع توسط حیات وحش بازدید کننده. اما فقط به این دلیل شما باید یک داوطلب نهال در حال رشد در حیاط خود را به این معنا نیست آن را به نوبه خود به یک شکوه گل گیاه. شما نیاز به دانستن آنچه در آن است را به اشتباه آن را به صورت علف هرز و آن را بیرون بکشد. این دلیل خوبی نیست که به دور از هر گونه غیر قابل تشخیص باغ رشد; شما هرگز نمی دانید چه باد و یا پرندگان یا سنجاب ممکن است سپرده اند وجود دارد.

بالنگ دارای انبوهی از پنجه کانگورو (Anigozanthos sp.) که بیش از 20 سال است. به طور معمول این گیاه نه تحمل بیش از چند سال در باغ ما با توجه به اینکه overwatered در ناقص زهکشی خاک.

در "انتخاب گیاهان برای جنوب کالیفرنیا باغ" (جنوب کالیفرنیا باغبانی جامعه 2000) بود که ویرایش توسط Citron باقی می ماند و برجسته ترین کتاب در باغبانی تا کنون نوشته شده برای ما بخشی از جهان بالنگ اشاره کرد که پنجه کانگورو "هستند و متحمل به خشکی هنگامی که تاسیس شده اما نیاز به آبیاری منظم زمانی که آنها در حال شکوفه دادن است."

صحبت از Citrons را علمی کار بود که ده سال در ساخت و شامل هزاران گیاه پروفایل من نمی توانم آن را توصیه بسیار به اندازه کافی. آن است که تنها کتاب در باغبانی من تا کنون دیده اند که شامل صدها شخصی مشتریان از باغبان در گیاه, عملکرد, از جمله تجارب منفی. مثلا در مورد پنجه کانگورو یک خبرنگار گزارش به شرح زیر است: "یک فاجعه در خاک سنگین; آن را یا می شود کلروز یا" سیاه سوختگی و به سرعت می میرد." به طرز حیرت انگیزی شما هنوز هم می توانید آن را پیدا کنید در amazon.com که در آن چند نسخه در دسترس هستند.

بالنگ را در خاک خود ثابت کرده است که ماهر در گسترش طول عمر دو به طور کلی کوتاه مدت توبروس گیاهان: آلاله و cyclamen. در نظر بسیاری از آلاله نشان می دهد که بیشترین لذت از تمام گل بهار. خود را ضخیم آرایه کرپ-بافت چند لایه گلبرگ را به دست آورده که نسبت به دستار و به peonies با رنگ ظاهر می شود در هر سایه ای از رنگ زرد و نارنجی و قرمز و صورتی و همچنین به عنوان کرم و سفید. شاخ و برگ است به عنوان بند دار که بر روی هر سرخس. متاسفانه آلاله معمولا می میرد و پس از یک فصل اما بالنگ دارای تکه که دوباره قوی برای چندین سال.

Cyclamen یکی دیگر از توبروس مارول در Citron باغ. این گیاه با یک دوره گلدهی است که گسترش از اواخر پاییز تا اوایل بهار است اما به راحتی کشته تابستان آب. بالنگ بسیاری از سالم توده cyclamen که اندازه شهادت برای خود چندساله حضور.

وقتی که می آید به طول عمر, لاله یکی دیگر از ناامیدی در جنوب کالیفرنیا باغ. این است که با توجه به نبوغ هلندی که در زمان یک گیاه بومی به ترکیه و تبدیل آن به یک هیبرید مناسب برای هلند آب و هوا. کسانی که لاله هلندی متاسفانه تولید گل برای یک سال و پس از آن مرگ در آب و هوای مانند ماست. اما گونه های لاله که از یک خشک کن و خفیف تر زیستگاه می تواند سال از بهار شکوفه به عنوان Citron را انبوهی از لاله clusiana کاشته شده در سال 2001 انجام داده اند.

هلندی irises, اما, اگر چه آنها نیز پرورش داده شده برای باغ و به طور معمول گذشته برای بیش از یک یا دو سال در ما در حال برجسته هنرمندان برای Citron, بیش از حد. او قدیمی ترین توده شده وجود دارد برای بیش از ده سال است. بیش از من مستمر حیرت در موفقیت او با غده و پیاز Citron نگه داشته و به من گفتن: "به یاد داشته باشید در این باغ هیچ چیز رتس." Tritonia crocata یک cormous چندساله با پوشش قرمز مایل به زرد شکوفه این زمان از سال و یک چالش برای رشد در بسیاری از باغ ها توضیح داده شده است توسط بالنگ به عنوان "دوست داشتنی علف های هرز" به دلیل سهولت که با آن رشد می کند ،

زمان و دوباره زمانی که به دنبال در Citron موفقیت من مطلع شد از خود خویشتن داری وقتی که می آید به تابستان آبیاری از هر نوع گیاه است. بالنگ رشد کرده است تعداد زیادی از انواع مرکبات در طول سال و مشاهدات خود را در الزامات آبیاری به نقل از کتاب او به شرح زیر است: "آنها باید سیراب ندرت و عمیقا; یک بار در ماه در فصل تابستان است که معمولا کافی است."

از شما دعوت به ارسال سوالات و نظرات و عکس ها را به Joshua@perfectplants.com.

نکته هفته: بر خلاف جریان آزاد و undisciplined سبک یافت می شود در اکثر باغ های امروز, بالنگ خواسته تقارن در مال انزن است که یک و نیم هکتار سازمانی. او چیزی است که فرانسه یک پر تیری باغ معنی است که آن را شامل بسیاری از مختلف باغ از هم جدا شده توسط مسیرهای اطراف هر یک از. وقتی که می آید به باغ طراحی مسیرهای زیبا و ساده سازماندهی اصل. شما می توانید با استفاده از آنها به مناطق مختلف برای انواع گیاه و یا اکوسیستم که در آن انتخاب در هر حال سازگار در شرایط آب نیاز دارد و یا زیستگاه. و یا حتی در جایی که گیاهان متفاوت است که خیلی از طرح به طرح آن ساده تر خواهد شد برای دسترسی و مراقبت برای هر منطقه به صورت جداگانه به جای داشتن به حفظ سرکش جنگل.

در مرکز بسیاری از باغ های Tecoma ستان cv. Goldstar در حال رشد است. این ترسناک چوبی چندساله است festooned با خوشه های کوچک طلایی ترومپت از ماه مه تا دسامبر. آن را قطع و به زمین هر زمستان اما قابل اعتماد رشد می کند به عقب و بازگشت به قبلی آن شکوه و جلال در بهار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب