افزایش مالیات بر vaping است اشتباه اولویت در زمان اشتباه

با توجه به بحران اقتصادی که در کالیفرنیا در حال رفتن را از طریق آن است که تعجب آور است که قانونگذاران ایالتی ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399

با توجه به بحران اقتصادی که در کالیفرنیا در حال رفتن را از طریق آن است که تعجب آور است که قانونگذاران ایالتی با توجه به افزایش مالیات که ضربه سخت کوش کالیفرنیا.

نمایندگان مجلس در حال بحث یک پیشنهاد از فرماندار که به طور چشمگیری افزایش مالیات های موجود در سیگار الکترونیکی با هدف مالیات این محصولات آنقدر زیاد است که بالغ کالیفرنیا دیگر نمی توانیم این محصول است. تناقض این است که اتفاق می افتد در همان زمان آنها در حال تلاش برای کاهش ماری جوانا مالیات به دلیل نرخ های فعلی در حال رانندگی فروش به بازار سیاه است.

این نمونه دیگری از ساکرامنتو سیاستمداران دیکته چگونه زندگی می کنیم زندگی ما و آنچه که ما باید و نباید خرید.

این صدا ممکن است مانند چیزی از ممنوعیت عصر اما قاچاق زنده است و در ایالات متحده و سیگار یک کالا به دلیل دخانیات مالیات بسیار بالا است. واشنگتن-بر اساس مالیات بر بنیاد یافت که در سال 2017 حدود 44.6 درصد از سیگار دودی در کالیفرنیا شد قاچاق به دولت برای جلوگیری از مالیات (فقط نیویورک بالاتری ورودی قاچاق کالا و ارز نرخ در حدود 55.4 درصد). انتقال به e-سیگار قاچاق نمی تواند دشوار برای جرم و جنایت سازمان یافته حلقه که قربانی جوامع ما.

"قانونگذاران علاقه مند به مالیات و تنظیم سیگار الکترونیکی باید درک سیاست تجارت آف مرتبط با مالیات بالا و یا ممنوعیت از نیکوتین محصولات" پایه و نوشت: در ماه دسامبر 2019 گزارش. "با شبکه های توزیع در حال حاضر به خوبی توسعه یافته, گروه های جنایتکار در حال آماده کردن خود برای گسترش به بخار محصولات است."

افزایش مالیات بر سیگار e-نیز می تواند تاثیر منفی بر روی مردم در تلاش برای ترک سیگار, با توجه به مقاله منتشر شده در ماه دسامبر توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی (NBER). در "E-سیگار و سیگار کشیدن: مدارک و شواهد از مینه سوتا" محققان برای اولین بار دولت برای اعمال مالیات بر سیگار e-(آن را تمدید تعریف "محصولات توتون و تنباکو" شامل e-سیگار در سال 2010) در بر داشت و "منسجم و قوی شواهد که e-cig مالیاتی ... افزایش بالغ, سیگار کشیدن نسبت به آنچه آن شده اند که در صورت عدم وجود این مالیات."

"نتایج ما نشان می دهد که در نمونه دوره مورد 32,400 اضافی بالغ افراد سیگاری را به ترک سیگار در مینه سوتا در صورت عدم وجود مالیات" محققان نوشت. "اگر این مالیات تحمیل شده بود در سطح ملی حدود 1.8 میلیون سیگاری خواهد بود منصرف از ترک در یک دوره 10 ساله. مالیات از سیگار e-در همان نرخ به عنوان سیگار می تواند به جلوگیری از بیش از 2.75 میلیون سیگاری در سراسر کشور از ترک در همان دوره است."

در این پژوهش آن است که شایان ذکر است که vaping مالیات در نظر گرفته شده توسط قوه مقننه افزایش مالیات بر محبوب ترین vaping محصول در حدود $3.50 هر واحد نسبت به مالیات سیگار از $2.87 در هر بسته 20. نیکوتین کاربران می تواند کاهش مالیات خود را با تعویض از vaping به سیگار کشیدن.

NBER محققان پیشنهاد دیگر راه های ممکن برای جلوگیری جوانان از vaping از جمله اجرای بهتر قوانین ممنوعیت هر کسی زیر 21 از خرید vaping محصولات.

ترکیب تمام این مشکلات این است که vaping افزایش مالیات را بزرگترین تاثیر را در کسانی که حداقل می توانیم آن است. موسسه مالیات و سیاست اقتصادی (ITEP) یادداشت در آن "راهنمای عادلانه مالیات ایالتی و محلی" است که مالیات مالیات غیر مستقیم مانند این "سقوط شدت بیشتر بر طبقه متوسط و خانواده های کم درآمد از ثروتمندان است."

"دلیل این است که مالیات ربطی به قیمت قلم دوم از اقلام خریداری شده" ITEP توضیح داد. "تحت نوعی مالیات بر فروش یک فرد ثروتمند خرید گران قیمت مرسدس بنز خواهد پرداخت بیشتر – دلار – از یک خانواده با درآمد متوسط خرید ارزان شورلت. اما مالیات مالیات غیر مستقیم کار نمی کنند و در این راه از آنجا که خود را در هر واحد بر اساس. مالیات مالیات غیر مستقیم در پرداخت حق بیمه و شراب و آبجو و سیگار همان است که پرداخت می شود در کمتر از گران قیمت و مارک های. این regressivity از سیگار مالیات غیر مستقیم مالیات خصوص با توجه به یک عامل اضافی: کاهش درآمد افراد به مراتب بیشتر احتمال دارد به دود از افراد ثروتمند."

در طی چه مانده است از این سال های فشرده قانونی جلسه قانونگذاران باید لیزر متمرکز بر کمک به کالیفرنیا بازیابی از COVID-19 و باید زمان بیشتری را هدر ندهید در این ناقص مالیات را افزایش دهد.

پیتر مسدود است معاون رئیس جمهور از سیاست برای مالیات دهندگان کالیفرنیا انجمن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب