ساخت و ساز در اتحادیه معذرت خواهی, خارج, آگهی, پس از اتهام یهودی ستیزی

پس از دولت یهودی نمایندگان مجلس را متهم به ساخت و ساز در کشور اتحادیه کارگران در حال اجرا سیاسی تبلیغات فراخوانی ضد سامی کلیشه در آن یک تصویر از یک دولت یهودی سناتور قدرتمند اتحادیه کارگری صادر کرده است عذرخواهی و خارج از آگهی.

بحث Facebook, آگهی قرار داده شده توسط دولت ساخت و ساز و معاملات شورای ویژگی های یک تصویر از آن. اسکات وینر دموکرات از سان فرانسیسکو در برابر یک پس زمینه از یک انحصار بازی تخته محکم فشار یک انگشت شماری از انحصار پول نقد.

در خانه طراحی شده توسط این اتحادیه به مخالفت با لایحه حمایت شده توسط وینر که فتوشاپیه آگهی لینک به یک وب سایت جداگانه سازمان حمایت که متهم وینر “فروش” را به توسعه دهندگان و صنعت املاک و مستغلات.

جرمی راسل یک سخنگوی جامعه یهودیان روابط شورای سان فرانسیسکو به نام آگهی “cringeworthy.”

“هر کس می خواهد به مراقب باشید به استفاده از آن مدت (یهودی ستیزی) بیش از حد به آرامی. اما یک سوال که (تبلیغ) لمس بر ضد سامی کلیشه و استعارههای” گفت: سناتور. بن آلن دموکرات از سانتا مونیکا و صندلی کالیفرنیا قانونی یهودی حزبی. “بنابراین حداقل مردمی که آن را باید به آگاهی از چگونگی مشکل در حال حرکت در این جهت است.”

رابی شکارچی جمهور از معاملات ساختمان اتحادیه در ابتدا مورد مناقشه خصوصیات تبلیغ به عنوان ضد سامی و شارژ وینر با تلاش برای منحرف کردن توجه از SB 899 یک لایحه که اجازه می دهد کلیساها و دیگر سازمان های مذهبی به سرعت توسعه کم درآمد مسکن در اموال خود را.

ساخت و ساز کارگران اتحادیه های کارگری می خواهند اتحادیه-سطح دستمزدها و اتحادیه-آموزش کارگران متصل به آن پروژه — هزینه های اضافی کم درآمد توسعه دهندگان مسکن بیزار.

“ما قطعا در مورد قرار دادن کسی اما افرادی که در انجام کارهای اشتباه گاهی اوقات سعی کنید برای مخفی کردن در پشت هر موضوع می توانید آنها را در پشت آن مخفی” گفت: شکارچی. او افزود که سازمان خود را طراحی کرده بود دیگر تبلیغات با دیگر غیر یهودی قانونگذاران برجسته همان انحصار افت اما هرگز زد آن تبلیغات publicly.

اما روز بعد از آگهی حذف شد, از Facebook و ساختمان دولتی و معاملات ساخت و ساز شورای صدور یک عذرخواهی.

“به هر فرد و یا جامعه جرم با ما تبلیغات برجسته اسکات وینر ضد کارگر قانون ما صمیمانه با عرض پوزش آن را به عنوان هرگز ما قصد توهین به هیچ وجه — و ما حذف تبلیغات در سوال” خواندن بیانیه ای.

معاملات ساختمان که کمک مالی به شدت به نامزدهای دموکرات و دولت حزب دموکراتیک شهرت تهاجمی سیاسی تاکتیک. یک خرید اینترنتی با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در سال گذشته منجر به شکارچی گروه در حال اجرا دیجیتال تبلیغات همه اما متهم Newsom از بی تفاوتی به مرگ آبی-کارگران یقه.

دولت ساخت و ساز اتحادیه کارگران و وینر بالا-پروفایل pro-مسکن نیروی در کنگره تا به حال پیچیده اغلب مملو رابطه پس از انتخابات خود را به وزارت امور خارجه سنا در سال 2016 همکاری در برخی از مشخصات بالا اسکناس در حالی که در تقابل بر دیگران.

وینر که چهره رقابتی حضور در انتخابات مجدد سال جاری گفت که به نظر او کارگران ساختمانی اتحادیه های کارگری متحد در بسیاری از مسائل است و او فکر نمی کند که شکارچی در نظر گرفته شده تبلیغ به ضد سامی.

اما او اضافه کرد: جامعه یهودی است مستحق برخی از نوع عذرخواهی.

“یک نوع خاصی از آگهی را می توان تهاجمی در یک زمینه و نه دیگر گفت:” وینر. “و این واقعیت است که تا زمانی که وجود داشته است یهودیان شده است وجود دارد و تهمت در برابر ما است که ما پول جربنج حریص و تلاش برای کنترل جهان است. و این چیزی است که باعث می شود آن را ضد یهودی.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de