جمهوری خواه حملات گسترده رای گیری تضعیف دموکراسی و هستهای خود را

برای بیش از 20 سال ما اجرا به معنای واقعی کلمه صدها نفر از برنامه های برای تشویق رای دهندگان جمهوری خواه به در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

برای بیش از 20 سال ما اجرا به معنای واقعی کلمه صدها نفر از برنامه های برای تشویق رای دهندگان جمهوری خواه به درخواست و رای absentee ballot. ملی و ایالتی و محلی احزاب صرف میلیون ها دلار در برنامه های ما اجرا شده است. این امر شامل تلاش های اخیر در به اصطلاح "انتخابات برداشت" — عمل اجازه می دهد داوطلبان و حرفه ای پرداخت می شود به اصل جمع آوری برگه های رای از رای دهندگان و بازگشت آنها را به مراکز رای گیری.

در طول این زمان از جهانی همه گیر زمانی که جامعه تنظیم هر جنبه ای از زندگی ما, استان ها و ایالات متحده در حال کار برای گسترش حق رای دادن و رای گیری. این همان است که باید باشد. گسترش دسترسی به رای گیری مرکزی به روند دموکراتیک. محدود کردن توانایی ما برای رای دادن از طریق قانونی و شفاف به این معنی است که توهین به کشور ما دموکراسی ما و به ما نهاد.

به عنوان دولت و دولت های محلی کار برای ارائه دسترسی بیشتر به رای گیری به طور خاص توسط رای گیری غایب از طریق ایمیل آسان تر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و دولت ملی و احزاب جمهوری خواه آغاز کرده اند هماهنگ تلاش برای تضعیف اعتماد به نفس در سیستم های دموکراتیک. اشتباه نکنید — این یک تلاش برای تضعیف آمریکا سیستم دموکراتیک.

ویژه انتخابات برگزار شد در کالیفرنیا مارس 12 فراهم می کند یک تصویر واضح و روشن از این استراتژی است. رئیس جمهور تهمت شده است در ضبط صحبت کردن در برابر رای گیری غایب از طریق پست — با وجود این واقعیت است که چگونه او کست یک رای. او با استفاده از ادعاهای بی اساس از رای دهندگان تقلب در رای گیری-با-ایمیل فرایند شبیه به ادعاهای بی اساس از تقلب انتخابات در کالیفرنیا سیستم های رای گیری.

به طور مشابه هر دو حزب جمهوری خواه کالیفرنیا و کمیته ملی حزب جمهوری خواه گرفته اند به دادگاه ادعا می کنند که "رای گیری برداشت" مملو از تقلب گسترده وجود ندارد شواهد حمایت از این ادعا است.

در واقع فاحش ترین مورد از تقلب در رای گیری برداشت شامل یک جمهوری خواه عمل در کارولینای شمالی اقدام به نمایندگی از یک جمهوری خواه نامزد برای کنگره است. ملی جمهوریخواه کمیته ملی حزب جمهوری خواه کنگره و کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه در حال حاضر همه با هم پیوسته در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالت کالیفرنیا در تلاش برای متوقف کردن پستی از رای غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان.

آن تبدیل شده است و برای ما روشن است که رئیس جمهور تهمت و حاضر در حزب جمهوری خواه نیست به سادگی علاقه مند به ساخت رای گیری در دسترس تنها به رای دهندگان خود را, اما آنها به دنبال تضعیف اعتماد به نفس در عمل بسیار از رای گیری خود را. این استراتژی طراحی شده است به وضعیت محیط زیست برای ناآرامی و ضرب و جرح در نظام دموکراتیک ما که جمهوری خواهان از دست دادن انتخابات.

اعتماد به نفس حزب معتقد است که این پیروزی پیام است که مردم را به خود جلب می کند و در این راه رفتار نیست. چون حزب جمهوری خواه انتخاب کرده است یک استراتژی از زبان تنها به سرعت در حال کاهش جمعیتی در کالیفرنیا و در سراسر کشور این انتخاب را مختل ما نظام انتخاباتی به جای تغییر مسیر سیاسی است.

وجود دارد تعداد کمی از مردم که صرف به همان اندازه یا بیشتر به عنوان ما در کالیفرنیا, شهرستان ثبت' دفاتر در طول و بعد از انتخابات مشاهده روند شمارش آراء. ما هرگز در هر نمونه از فردی یا سازمان یافته "تقلب انتخابات" از رای گیری غایب. این ریاکارانه اعتراض است که در مورد تقلب در آن را در مورد محدود کردن دسترسی به رای دهندگان که خواهان فرض نمی خواهد به نفع نامزدهای خود را.

در زمانی که ما باید مراقب باشند در تضمین این که هر کس در دموکراسی ما است که می خواهد برای شرکت می تواند ما باقی نخواهد ماند آرام زمانی که ما سال کار را بیشتر رای دهندگان به پای صندوق های رای است تضعیف یک استراتژی جدید از محرومیت و دروغ به رهبری رئیس جمهور و اجرا توسط یک اسیر حزب جمهوری خواه.

جیمی اردوگاه سابق جمهوری خواه در حال حاضر مستقل مشاور سیاسی و موسس هیئت مدیره عضو جوان حزب جمهوری خواه فدراسیون کالیفرنیا. مایک مادرید یک جمهوری خواه مشاور سیاسی و موسس و عضو هیئت مدیره لینکلن پروژه. هر دو قبل از سیاسی مدیران کالیفرنیا حزب جمهوری خواه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de