اسقف Amat, La Serna شروع تابستان مطبوع فوتبال تمرینات

دبیرستان مربیان فوتبال در سراسر Southland در برخورد با طبیعی جدید از آغاز تابستان مطبوع تمرینات تحت سخت COVID-

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

دبیرستان مربیان فوتبال در سراسر Southland در برخورد با طبیعی جدید از آغاز تابستان مطبوع تمرینات تحت سخت COVID-19 احتیاطی که نیاز تیم به بازیکنان درجه حرارت اجتماعی فاصله نه به اشتراک گذاشتن وسایل شخصی و تمرین در گروه های ده بازیکن با یک مربی تعیین شده.

و احتمالا بیشتر به چالش کشیدن از همه تمرین بدون استفاده از یک فوتبال است.

مدارس نمی دانم چه مدت آنها را مجبور به تمرین در این راه اما بیشتر به آن نگاه کنید به بیشتر های درمانی از مدارس و ورزش شده اند shutdown از ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر ترک مربیان و بازیکنان در برقراری ارتباط بیشتر از طریق زوم و تلفن تماس.

CIF دولت و بخش جنوبی انتظار دارد که به تصمیم گیری در ژوئیه 20 یا نه وجود خواهد داشت و دبیرستان فوتبال یا هر ورزش دبیرستان در پاییز. فوتبال فصل می تواند با تاخیر یک هفته یک ماه یا به تعویق افتاد تا 2021 اما در حال حاضر فقط با هم یک گام مثبت به جلو است.

در حالی که برخی تیم ها در سایر استان ها آغاز مطبوع شیوه دو هفته پیش اسقف Amat و La Serna فقط یک زن و شوهر به شروع تابستان مطبوع تمرینات این هفته است. وست کووینا است که انتظار می رود برای شروع در روز چهارشنبه.

سر مربی استیو Hagerty از اسقف Amat در برابر نوتردام در نیمه اول یک دبستان بازی فوتبال در اسقف Amat یادبود دبیرستان در جمعه 25 اکتبر 2019 در لس آنجلس ، (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

اسقف Amat مربی استیو Hagerty یافت شیوه های غیر معمول. Amat است تمرین چهار روز در این هفته و پس از آن تصمیم خواهد گرفت که آیا به ادامه.

"آیا این شبیه ترین شیوه های دیگر, اما آن را خوب است برای دیدن بچه ها و اجرا در اطراف بیت" Hagerty گفت: از روز دوشنبه تمرین. "ما را دوباره ارزیابی برای هفته آینده پس از ما گرفتن احساس برای چگونه این هفته می رود."

در حال حاضر شیوه های گردهمایی های اجتماعی بیشتر از هر چیزی.

"بچه ها دوست داشتم با هم بودن مهم نیست چقدر دور از هم آنها را به ماندن" Hagerty گفت. "در حال حاضر واقعا در مورد فوتبال, اما بیشتر در مورد که درمانی و زنده نگه داشتن امید که در حالت عادی برای نوجوانان نزدیک است, آیا واقعا هست یا نه. که در آن است."

La Serna Lancers سر مربی اندی جورج صحبت می کند به بازیکنان خود را در پایان یک CIFSS بخش 6 دبستان فوتبال یک چهارم نهایی بازی حذفی در لوس التس دبیرستان در هکیندا هایقتس کالیفرنیا. در روز جمعه 15 نوامبر 2019. La Serna Lancers شکست لوس التس فاتحان 28-14. (عکس از رائول رومرو Jr, کمک عکاس)

La Serna مربی تیم فوتبال اندی جورج یکی از معدود مدارس دولتی به متهور به رزومه و آنها شروع شد و در روز دوشنبه نیز هست.

جورج نیست بیش از حد خوش بینانه فوتبال سر گرفته خواهد شد در پاییز. در مربیگری محافل او از شنیدن این فصل می تواند به تاخیر افتاد تا ژانویه اما آماده خواهد شد بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد.

"من نمی دانم اگر ما می توانیم عمل مانند این برای سه ماه" جورج گفت. "تصمیم گیری خواهد شد به زودی ساخته شده اما مدارس هنوز هم بدانند چگونه به بازگشایی و ما فقط ببینید که در آن هر کس در هنگامی که (CIF) باعث می شود تصمیم خود را (در جولای 20)."

اما در حال حاضر او فقط خوشحالم که او سوت پشت در دست خود را.

"هر کس در روح بزرگ و خوشحال بودند برای دیدن هر یک از دیگر به عنوان یک تیم" جورج گفت. "هدف از این روز برای اولین بار بود که همه در زمین و انجام برخی از کار."

سه گروه از بازیکنان کار می کرد. این دانشجوی سال اول و سوم تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکنان کار می کرد صبح اول تیم ملی انجام کار خود را در بعد از ظهر.

بسیاری از تمرینات شامل رفت و آمد و جنبش تمرینات مانند بدن squats و دات دریل. هر گروه محدود بود به ده بازیکن و اجتماعی فاصله اقدامات بودند به شدت به اجرا گذاشته است.

با توجه به جورج تفاوت بزرگ این بود که او نمی تواند صحبت می کنند به کل تیم در پایان تمرین.

"این بخشی است که من از دست ترین" جورج گفت. "من استفاده می شود به صحبت کردن با کل تیم و گرفتن پیام در سراسر در پایان تمرین. من در اطراف راه می رفت و صحبت می کرد به گروه – اما این عجیب و غریب بود به صحبت می کنند به کل گروه."

جورج حاکی از این که او و کارکنان خود را می تواند انجام تمرینات از دوشنبه تا شنبه برای ماه جولای.

— جیمز Escarcega کمک به این گزارشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب