که در آن UCLA می ایستد در WR و TE ورود 2020 فصل

از دست دادن یک انگشت شماری از اهداف عبور برای انتقال پورتال و با Devin Asiasi انتخاب به چشم پوشیدن ارشد خود را

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

از دست دادن یک انگشت شماری از اهداف عبور برای انتقال پورتال و با Devin Asiasi انتخاب به چشم پوشیدن ارشد خود را برای فصل NFL برونز سهام در گیرنده گسترده و تنگ پایان ورود 2020 فصل نشان می دهد تجربه محدود و فقدان عمق.

در اینجا شکست از دانشگاه UCLA گیرنده گسترده و پایان موقعیت گروه به عنوان تابستان:

در فهرست

در بالای برونز' لیست برای شروع در گیرنده موقعیت Kyle فیلیپس. سان مارکوس بالا زاج در حال آمدن است یک standout اشتباه اول فصل از جمله تنظیم UCLA دانشجوی سال اول رکورد 60 جلب و تبدیل شدن به اولین اشتباه اول را برای رهبری تیم در استقبال از سال 2001. فیلیپس به پایان رسید با 712 متری و پنج touchdowns.

دیگر گزینه های قوی هستند junior تعقیب کوتا و ارشد Jaylen اروین. هر دو شروع شده 10 بازی در سال 2019. کوتا بالغ بر 25 پذیرایی برای 350 متری و سه touchdowns فصل گذشته در حالی که اروین ثبت 32 پذیرایی برای 339 متری و دو touchdowns. سال گذشته اروین اول با برونز پس از بازی دو فصل در هاچینسون کالج در کانزاس است.

یک تازه وارد که ممکن است چالش کوتا و اروین است دانشجوی سال اول لوگان لویه. UCLA برداشت چهار ستاره استخدام در دسامبر و سنت جان Bosco بالا standout ثبت نام اوایل بهار امسال به این تیم یک پیش نمایش از آنچه که او را به ارمغان بیاورد. 6-پا 176 پوند لویه ثبت شده 72 پذیرایی برای 1,109 متری و نه touchdowns به عنوان یک ارشد پاییز گذشته.

در انتهای تنگ برونز عمق محدود است از نظر تعداد و تجربه است. دانشگاه UCLA دو اصلی انتخاب رشته مایک مارتینز و گرگ Dulcich. مارتینز در تمام 12 بازی در سال گذشته با سه شروع می شود و ثبت سه مراسم برای 39 متری. Dulcich در 11 بازی به عنوان یک گیرنده و یا در تیم های ویژه. او هشت می گذرد برای 105 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

کردن فهرست

آن را بیش از حد طولانی پیش که UCLA دیدم زیادی از بازیکنان ترک از برنامه و ورود به انتقال پورتال. برونز از دست دو اشتباه junior تنگ می رسد مت لینچ و اردن ویلسون و ارشد گیرنده تئو Howard.

در عین حال بزرگترین مبارزه خواهد بود و جایگزین Asiasi در انتهای تنگ سپاه. پس از یک فصل برک آوت در سال 2019 به اشتباه تاریخ اولین Bruin انتخاب شده در ماه آوریل پیش نویس NFL به عنوان 91 کلی انتخاب توسط New England Patriots.

در راه

برونز برداشت میامی گراد انتقال شواهد Njoku در ماه ژانویه است. در حالی که برونز خواهد شد استفاده از این عمق اضافه در انتهای تنگ موقعیت Njoku که برادر بزرگتر از برونز دانشجوی سال اول گیرنده چارلز Njoku ندارد بسیار برای نشان دادن زمان خود را با طوفان.

درد و رنج پایان فصل آسیب واقعی خود را دانشجوی سال اول فصل در سال 2017, شواهد Njoku تا به حال تنها یک پذیرش برای 11 متری در هشت بازی به عنوان یک گیرنده در سال 2018 است. او ساخته شده سوئیچ به تنگ پایان 2019 اما در بازی تنها یک بازی در فصل گذشته قبل از اعلام تصمیم خود برای انتقال در ماه نوامبر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب