کلیپرز تسهیلات توقیف, اما, بازیکنان, برگزاری نمایشگاه شور و شوق آنلاین

قضاوت توسط شمع زیادی از کفش تصویر در Instagram, خوراک کلیپرز sneakerhead/مرکز Montrezl Harrell است که فقط در م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

قضاوت توسط شمع زیادی از کفش تصویر در Instagram, خوراک کلیپرز sneakerhead/مرکز Montrezl Harrell است که فقط در مورد آماده برای رفتن.

او و کلیپرز هم تیمی ملحق خواهد شد 21 دیگر تیم NBA محدود برای اورلاندو حباب این هفته که لیگ را به پایان برساند آن 2019-20 فصل است که قطع شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس است.

کلیپرز بازگشت به عنوان یکی از تیم های مورد علاقه به عنوان برنده در پایان از آنچه که پیش بینی می شود سه ماه به اتمام است. مسابقه رسمی آغاز خواهد جولای 30 با هفت بذر بازی منجر به پلی آف — همه از آن برگزار می شود در یک محیط بسته در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر و بدون فن و با هزینه ای بیش از 150 میلیون دلار به لیگ برتر با توجه به ESPN.

اما فقط به عنوان NBA ramped تا آماده سازی در هفته گذشته با شروع مورد نیاز تمرینات فردی در چهارشنبه کلیپرز خود را تعطیل تمرین تسهیلات در Playa Vista در پنجشنبه احتیاطی حرکت زیر این خبر که یک عضو خود را از سفر پارتی آزمایش مثبت برای coronavirus. پنج دیگر تیم NBA گزارش همچنین توقیف عمل خود را طبقه زیر مثبت آزمون در هفته گذشته.

NBA اعلام کرده است که آن را باید دقیق بهداشتی و پروتکل های ایمنی در محل برای زمانی که تیم های زمین در پردیس در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر.

کلیپرز نیست اظهار نظر پس از بسته شدن ساختمان خود را, اما قبل از هر کسی در کلیپرز' اردوگاه گزارش شده بود برای تست مثبت برای coronavirus مربی Doc Rivers صحبت در مورد چگونه مشتاق او و تیم ملی خود را به عقب بر گردیم به آن است.

"من بسیار هیجان زده در مورد گرفتن رفتن" رودخانه گفت: در هفته گذشته در یک زوم چت با رسانه ها. "من فکر می کنم کسی خواهد بود بسیار هیجان زده در مورد بازگشت به کار. ما شده ایم از کار — و نه فقط ورزشکاران, اما بسیاری از این کشور — به صورت سه به علاوه ماه, بنابراین من فکر می کنم هر کسی می خواهید به بازگشت به کار.

"من فکر می کنم بدیهی است که در حرفه ما, ما در حال کار برای چیزی امیدوارم که نتایج در چیزی بزرگ برای ما به طوری که خودخواه بخشی."

انجام که "چیزی بزرگ" خواهد شد یک آزمایش از تیم' سازگاری خارج از دادگاه و در آن.

"آن متفاوت خواهد بود بدون طرفداران, و این واقعیت است که شما می توانید همه چیز را" رودخانه گفت. "من فکر نمی کنم ما نیاز به پیشاهنگی در حال حاضر به دلیل هر بار که یک مربی باعث می شود یک تماس ما در حال رفتن به آن را بشنوند. ما را به یکی از آنها در حال رفتن به آن را بشنوند. حتی زمانی که یک مربی باعث می شود یک سیگنال بازیکنان خواهد داد آن را.

"من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت بسیاری از اسرار است که برای مطمئن. بازیکنان خواهد شنیدن چیزهایی که آنها هرگز قبل از شنیده. مقامات متاسفانه خواهد شنیدن چیزهایی که آنها هرگز قبل از شنیده.

"بدیهی است که ما می خواهم به جای طرفداران وجود دارد" رودخانه اضافه شده است. "(اما) شما با قرار دادن دو مرد در یک حلقه بوکس یا پنج یا 10 بچه ها در, دادگاه بازی در حال رفتن به نوبه خود به یک رقابت است. آن را همیشه می کند و آن را همیشه خواهد شد."

پاتریک بورلی ممکن است چیزی در مورد آن.

در حالی که در این حمله بازی بازی های "ندای وظیفه" آنلاین به تازگی با NBA پیش نویس چشم انداز تره جونز در "کار از خانه" سری در یوتیوب کلیپرز' چابک گارد مطمئن میزبان سنجاقک Jonez و هر کس دیگری مشاهده است که او را از کار اخراج شدند تا بازی در فلوریدا — حتی بدون فن.

"این قراره افشای تیم حتی بیشتر گفت:" بورلی که غنی شده خود را در طول بازی های ویدئویی در جلسه با هویج و موز. "من درمان همه یکسان است. هر تیم من بازی من بازی آنها مانند ما بازی گلدن استیت زمانی که آنها تا به حال کوین دورنت. هر نقطه گارد من بازی من بازی Steph کاری. هر گارد تیراندازی من بازی من بازی جیمز هاردن. هر 3 مرد من بازی من بازی LeBron (جیمز) و KD و پایین جاده..."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن