صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر به اعضای UC برکلی جامعه در هفته گذشته:

ما در یک لحظه منحصر به فرد در تاریخ است. حوادث هفته های اخیر نشان داده اند که برای بسیاری از آمریکایی ها و مردم در سراسر جهان وحشیانه واقعیت است که آمریکایی های سیاه و سفید زندگی می کردند با پس 1619: یک engrained و سیستمیک ضد سیاهی در سراسر جامعه است. صداها در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس مطرح شده در خیابان ها و در جداول آشپزخانه در boardrooms شرکت های بزرگ و در سطح ملی و جهانی در رسانه های. ما عقب افتاده برای عمیق خود سؤال ما موسسات و سازه ها — از جمله دانشگاه ما — و یک تعهد ملی و دانشگاه فرهنگ است که حمایت و در آغوش عدالت, سهام شمول و احساس تعلق.

به عنوان صدراعظم از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی من می خواهم به صراحت به دولت من متعهد به آدرس مهلک نژاد پرستی در هر کجا که آن را ممکن است در بر داشت در دانشگاه ما و در جامعه ما است. UC برکلی توسط لنگر ارزش های اصلی ما اصول جامعه و ماموریت تاریخی برای تبدیل زندگی و جهان اطراف ما نقش مهمی را بازی کند.

من می خواهم برای روکش کردن برخی از اقدامات ما گرفته اند ساختمان در بیانیه ای از حمایت است که من و معاونت سهام و ورود اسکار Dubón فرستاده شده به دانشگاه و جامعه در مه 29, همراه با مه 31 مشترک ارتباطات توسط رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو و رجنت صندلی John A. Pérez:

  • در ژوئن 15, UC رجنت به اتفاق آرا تایید مجمع اصلاح قانون اساسی 5 (ACA 5) و همچنین لغو گزاره 209 که ممنوع در نظر گرفتن نژاد و جنسیتی در پذیرش تصمیمات از یک ربع قرن پیش. پس از تایید توسط دولت قوه مقننه ACA 5 را قبل از رای دهندگان در نوامبر. 3 انتخابات و رای گیری که در آن نیاز به رای اکثریت برای عبور.
  • در ژوئن 18, من با ارسال یک پیام به جامعه دانشجویی ترسیم گام های اولیه است که من را دوباره تصور جامعه ایمنی در دانشگاه ما.
  • من می خواهم را نیز با شما به اشتراک گذاشتن این ویدئو از ما پذیرش تیم در زندگی مهم است.

پردیس نیز دو برابر تلاش ها برای رسیدگی به تنوع و تجربه دانش آموز برای ایجاد یک واقعا استقبال پردیس محیط زیست و افزایش متنوع نمایندگی از اعضای هیات علمی دانشجویان و کارکنان. این است که در انعکاس کار دانشجو در مقطع کارشناسی تنوع پروژه که من اعلام کرد در ماه دسامبر سال 2018 است. ما اقدام به توصیه های گروه های کاری در سه جبهه: پذیرش سیاست و عمل; فراگستر, استخدام, بازاریابی و عملکرد و دانشگاه تجربه. ما نیز پیاده سازی توصیه های دانشجوی تنوع نیروی کار, راه اندازی در پاییز گذشته که شامل مراحل را برای حمایت بهتر از سیاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

این لحظه ای است برای انعکاس و اقدام و ما نمیتوانیم اجازه دهیم این فرصت نادر برای تغییر لغزش دور.

آن را بیش از چهار دهه پیش که جیمز بالدوین آمد به برکلی به صحبت می کنند به یک جمعیت مونتاژ در Wheeler Hall. کلمات او هنوز هم طنین انداز با درد اخلاقی وضوح هشدار آمریکا در سال 1979 در مورد اثرات تجمعی از تخریب و غیرانسانی از مردم است.

آینده تاریخ از عصر کنونی ما نشان خواهد داد که چگونه ما در پاسخ به تماس فوری از این لحظه.

در این نقطه عطف در جامعه لطفا می دانم که من ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و من از شما دعوت برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را و پیوستن به من در کار با هم برای تغییر. من مشتاقانه منتظر به شناسایی فرصت هایی برای گفت و گو و مکالمه با رهبری, سیاه, انجمن فارغ التحصیلان در هفته های آینده به خصوص که ما باید واضح تر حس ترم پاییز و سال تحصیلی جدید. در ضمن لطفا دریغ نکنید برای رسیدن به من به طور مستقیم در صدراعظم@berkeley.edu. من هیجان زده به شنیدن ایده های خود را.

در پایان من می خواهم به اذعان و قدردانی من برای بسیاری از کمک های ساخته شده توسط فارغ التحصیلان به نفع UC برکلی دانشجویان دانشکده و دانشگاه. شما بخشی از یک افتخار جامعه است که در تولید رهبران گسترده حوزه های جامعه از جمله کنگره افسانه مانند اواخر ران Dellums و باربارا لی ایالات متحده در منطقه قاضی Thelton Henderson, کالیفرنیا, جراح عمومی نادین برک هریس, NBA ستاره و فعال Jaylen قهوه ای, Dallas Mavericks مدیر عامل سینتیا مارشال رمان نویس تری مک میلان و مبتکر و کارآفرین غم و اندوه Mapp. UC برکلی و جهان ساخته شده است بیشتر توسط خود سهم و رهبری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو