ساکرامنتو بودجه های هر دو احمقانه و مضر به کالیفرنیا

کالیفرنیا بودجه روند تبدیل شده است به طوری منحرف آن را حتی Niccolò Machiavelli سرخ. سالانه هزینه های طرح هرگز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 تیر 1399

کالیفرنیا بودجه روند تبدیل شده است به طوری منحرف آن را حتی Niccolò Machiavelli سرخ. سالانه هزینه های طرح هرگز آسان برای شهروندان و رسانه ها و حتی سیاسی خودی به درک. اما در دهه اخیر شده است, منحرف شده, به طور کامل روند سیاسی عاری از شفافیت.

ساکرامنتو سیاستمداران خواهد شد کلاغ که آنها را صادقانه انجام شده خود در قانون اساسی وظیفه با عبور یک "در زمان" بودجه. درست است که اصلی لایحه بودجه (سنا لایحه 74) تصویب شد در ژوئن 15, فقط ساعت قبل از قانون اساسی مهلت. اما هیچ کس نباید به فکر فریب خورده که ویژگی های تصویب لایحه بودجه است و هر معنای واقعی. تا کنون از سال 2010 آن را تبدیل به مشترک به تصویب انگیزه های سیاسی قانون در اصطلاح بودجه "تریلر لوایح" به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از نظارت عمومی.

سال 2010 سال بود که روند بودجه خراب شده بود با عبور از گزاره 25, جالب اینجاست که با عنوان "در زمان قانون بودجه سال 2010." ("تریلر صورتحساب" و عموزاده خود را "تاریخ و بودجه و لوایح" در حال حاضر تصویب و پس از قانون اساسی مهلت ژوئن 15). رای دهندگان گفته شد سه چیز در مورد نگه داشتن. 25: اول بودجه در حال حاضر می توان در گذشت زمان; دوم روند بودجه خواهد بود transparent; و سوم قانون گذاران خواهد جریمه خود را پرداخت اگر بودجه بود نه گذشت زمان است. هر سه نفر نهفته است. علاوه بر این از آنجا که هدف اصلی از پیشنهاد 25 به کاهش رای آستانه تصویب لایحه بودجه از دو سوم به یک اکثریت ساده آن محروم اقلیت حزب از هر معنی دار ورودی و یا نظارت.

پیشنهاد 25, انحرافی, روند بودجه در سه راه مجزا. برای اولین بار پس از سال 2010 ده ها تن از لوایح تعیین شده به عنوان "بودجه مربوط" که هیچ ربطی به بودجه. این لوایح اغلب برخی از نشانه تخصیص بودجه برای یک مقدار اسمی (مثلا 1000 دلار) در ضعیف تلاش می گویند قانون است که به نحوی مربوط به بودجه. این در حال حاضر به این معنی است که واقعا وجود دارد نه هر گونه لایحه بودجه در تمام اما یک سری بی پایان از صورت حساب های معرفی شده در طول سال.

دوم مرتبط با حزب اکثریت است به استفاده از "تریلر لایحه" برچسب برای جلوگیری از اساسی مورد نیاز برای قانونی که در غیر این صورت نیاز به دو سوم رای دادن. شایع ترین موارد نقض حقوق بشر شامل دور زدن دولت و مفاد قانون اساسی است که نیاز به دو سوم رای گیری برای تخصیص بودجه صندوق به طور کلی و به طور کلی استفاده از "ضرورت " بند" به صورت اسکناس به اثر را بلافاصله.

سوم همانطور که قبلا اشاره شد حزب اکثریت است موفق به بازتعریف "در زمان بودجه" به منظور گرفتن حقوق خود را. این امر منجر به موقعیت عجیب و غریب از قانون شناخته شده به عنوان "بودجه صورتحساب" در حال تصویب نزدیک به یک سال پس از ژوئن 15, مهلت, با وجود قانون گذاران پس از جمع آوری حقوق خود را در میان.

شده اند وجود دارد سوء استفاده بی حد و حصر اما چند ایستادگی کردن به عنوان به خصوص فاحش. در این سال برای مثال در امنیت عمومی "تریلر بیل" است که زبان گسترش تعریف از ممنوع نیمه اتوماتیک سلاح. این قانون اساسی را برای جلوگیری از جلسات عمومی به دلیل آن تلقی خواهد شد "بودجه مرتبط است."

هوارد جارویس انجمن مالیات تا به حال برخی از اما نه کامل, موفقیت در مبارزه با این سوء استفاده ها است. HJTA برنده یک اقدام قانونی بیش از یک "بودجه تریلر بیل" که نقل مکان کرد و رژیم صهیونیستی است. جری براون بزرگ 2012 افزایش مالیات پیشنهاد (پیشنهاد 30) از هشتم موقعیت در انتخابات سفارش به شماره یک. (متاسفانه این تصمیم خیلی دیر رسیده به تاثیر انتخابات و جای تعجب نیست که گزاره 30 گذشت).

HJTA است یکی دیگر از پرونده های مربوط به, تریلر, لایحه نقض حقوق بشر است که در حال بررسی در دادگاه تجدید نظر برای بیش از دو سال است. اما آنچه که واقعا مورد نیاز است که یک متمم قانون اساسی را لغو گزاره 25 توقف این بودجه سوء استفاده و در نهایت به کالیفرنیا شفافیت آنها سزاوار بیش از چگونه مالیاتی خود را به دلار صرف شده بودن.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن