داور گسترش ایالات متحده مرکز SafeSport تعلیق امی Nyman

داور تمدید آمریکا مرکز SafeSport را تعلیق اوهایو بدنسازی مالک و مربی امی Nyman از ایالات متحده, ژیمناستیک,' او

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

داور تمدید آمریکا مرکز SafeSport را تعلیق اوهایو بدنسازی مالک و مربی امی Nyman از ایالات متحده, ژیمناستیک,' اولین ورزش, علم و پزشکی, مدیر جسمی و عاطفی سوء استفاده.

نیمان به حالت تعلیق برای یک سال از تمام فعالیت های تحریم توسط آمریکا ژیمناستیک و ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته باید انجام خدمات اجتماعی تحت SafeSport آموزش و پرورش است و نیاز به ملاقات ماهانه با یک روانشناس ورزشی با توجه به محرمانه آمریکا مرکز SafeSport اسناد و مدارک به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

Nyman نیز خواهد شد قرار داده شده در تعلیقی به مدت سه سال او را زیر تعلیق.

ایالات متحده مرکز SafeSport در اصل به حالت تعلیق Nyman در مارس 3 به مدت شش ماه برای "تعامل عاطفی و جسمی سوء رفتار در برابر چند جزئی (سن) ورزشکاران در نقض" ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست و نقض ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سیاست های مربوط به مصرف الکل در حضور minor-سن ورزشکاران با توجه به SafeSport محرمانه 13-صفحه اطلاع از تصمیم گیری است.

نیمان به حالت تعلیق در آمد یک سال اضافی برای خونخواهی دو برابر افراد بالغ که شرکت با SafeSport بررسی است.

SafeSport با استناد به یک مزیت از شواهد ارائه شده توسط 14 متقاضیان یافت که Nyman "ایجاد یک محیط در ورزشگاه بود که کمی مثبت اجرای و جزئی (سن) ژیمناست به طور مداوم احساس می ترسم تخریب و تحقیر."

Nyman 12 ماه تعلیق شروع خواهد شد از اصلی تعلیق تاریخ 3 آوریل سال 2020 با توجه به حکم صادر شده توسط داور Christian S. Dennie پنج شنبه.

در حالی که داور تمدید Nyman اصلی تعلیق به صورت فیزیکی و سوء استفاده احساسی از شش ماه تا یک سال او تعیین وجود شواهد کافی برای ایجاد Nyman انتقام در برابر شاهدان در مورد تحت SafeSport کد یا "سوء استفاده از الکل (به عنوان مخالف به استفاده از)" در مقابل جزئی سن ژیمناستیک.

دوشنبه حاکم می آید 16 ماه پس از ادوارد Nyman جونیور, امی, شوهر, شد, اخراج تنها پس از یک روز در کار خود به عنوان ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اولین مدیر پزشکی ورزشی و علم است. ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک گفت SCNG در آن زمان اخراج نیمان برای عدم افشای ورزشکار ایمنی شکایت علیه او و دیگر مربیان در ارتفاعات شمال غربی اوهایو ژیمناستیک باشگاه متعلق به Amy Nyman.

"دکتر Nyman متوقف شد برای شکست خود را به فاش ورزشکار ایمنی شکایات مربوط به این باشگاه است که با او است وابسته به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک" ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در بیانیه ای گفت به SCNG در سال 2019. "این نشان می دهد قضاوت ضعیف و ایجاد تضاد منافع که رد صلاحیت او از خدمت در این مهم نقش است. ما با اعتماد به نفس این بهترین تصمیم برای رفاه ورزشکاران ما و جامعه ما است."

اما ادوارد Nyman گفت: در مصاحبه با SCNG که او مورد بحث و بررسی شکایات علیه ارتفاعات جدید و همسرش گسترده با علامت Busby, یک, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, در خانه مشاوره قبل از او استخدام شد.

Busby آگاه بود از شکایت علیه امی نیمان و ارتفاعات جدید پس حداقل تا تابستان سال 2017 با توجه به یک فرد آشنا با شکایت. یکجور کلاه پوستی در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه 2019 تشویق پدر و مادر به پرونده شکایت علیه امی نیمان و ارتفاعات جدید با ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و آمریکا مرکز SafeSport با توجه به چهار نفر آشنا با شکایت.

شکایت علیه ارتفاعات جدید بودند به اندازه کافی جدی برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ارجاع آنها به ایالات متحده مرکز SafeSport در فوریه 2019 دو ماه قبل از نیمان استخدام شد.

یک وکیل برای Nymans نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

امی Nyman دستور ژیمناستیک برای انجام بسیاری از تکرار طناب صعود که در داخل از پاهای خود را بلد و سلاح های خود را بیش از حد سخت برای ادامه آموزش با توجه به اسناد و مدارک. هنگامی که یک ارتفاعات جدید ژیمناست گفت که او از ترس به تلاش تعادل پرتو مهارت در طول یک سال 2016 کمپ تیم حضور در پنسیلوانیا Nyman تمسخر دختر در مقابل هم تیمی های او و سپس او را به انجام یک سری از sprints تا تپه و 1000 فشار یو پی اس با توجه به SafeSport اسناد و مدارک. آن را در زمان تا زمانی برای تکمیل فشار یو پی اس است که او از دست رفته شام.

با استناد به آنچه از آن به عنوان "تحقیق کامل," SafeSport یافت Nyman درگیر "در روحی و جسمی سوء رفتار در برابر چند جزئی (سن) ورزشکاران" بین سال های 2002 تا 2005 و 2010 تا 2019. فیزیکی سوء اشاره به بیش از حد و تنبیهی مطبوع. Nyman بود نه جسمی لمس ورزشکاران در سوء استفاده صورت با توجه به SafeSport اسناد و مدارک.

هیچ ربطی به ژیمناستیک انجام مطبوع است که "بیش از مقدار مناسب" و در نتیجه "صدمات جسمی." او نیاز به نگه داشتن مواد غذایی مجلات که SafeSport یافت "تا به حال یک امضا و اثر منفی بر روی سلامت عاطفی از چند جوان ژیمناستیک."

Pussy SafeSport گفت: "بارها و بارها شنیده نظرات اهانت آمیز" از نیمان. این مربی با اشاره به یک ژیمناست به عنوان یک "زباله از مادرش پول" با توجه به SafeSport اسناد و مدارک.

نیمان با توجه به SafeSport همچنین تهدید به منزوی ژیمناست او ناراحت شد با با نشستن آنها را در یک "fuhj ivy winters hd صندلی" حدود شش اینچ قد بلند, پلاستیک, Little Tikes صندلی قرار داده شده در مقابل ورزشگاه دیوار.

در علاوه بر این به او معلق و مشروط شدن Nyman, Dennie حکومت " فاش و او را وابسته به التزام به وضعیت هر سازمان در درون جنبش المپیک که در آن او به کار داوطلبان و یا در غیر این صورت شرکت از جمله USOPC (و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک).

"در طول این دوره مشروط شدن (Nyman) باید فعالانه مربوطه اطلاع NGB اگر/وقتی که او می شود به کار گرفته شده توسط داوطلبان در, و یا در غیر این صورت شرکت با هر جدید یا متفاوت وابسته به سازمان باشگاه یا NGB. عدم رعایت این افشای مفاد میتواند جداگانه نقض (SafeSport کد).

Nyman نیز "ممنوع از برقراری ارتباط در هر راه را با هر یک از متقاضیان در طول دوره تعلیق. ارتباطات شامل, اما نه محدود به: تماس با تلفن از طریق ایمیل یا پیام متنی از طریق هر برنامه رسانه های اجتماعی و یا سایر رسانه های الکترونیکی در تعاملات فرد (کلامی و غیر کلامی) و یا تماس با تسهیل از طریق یک شخص ثالث. باید مخاطب و هر مدعی اتفاق می افتد به در همان محل در همان زمان علاوه بر خودداری از هر نوع ارتباط مخاطب باید تلاش معقول و منطقی برای حفظ فاصله و جلوگیری از گرفتن بیش از حد نزدیک است."

Nyman باید تکمیل SafeSport آموزش و پرورش دوره اوت 10 سال 2020 است. او همچنین مورد نیاز با توجه به حکم به انجام 20 ساعت از خدمات اجتماعی برای یک سازمان غیر انتفاعی توسط آوریل آینده. "از جمله خدمات اجتماعی ممکن است مربوط به ورزش ژیمناستیک" با توجه به خلاصه ای از داوری شنیدن امضا شده توسط Dennis C. Evans, SafeSport را هماهنگ کننده برای پاسخ و حل و فصل.

Nyman نیز نیاز به ملاقات با یک روانشناس ورزشی تایید شده توسط SafeSport یک بار در ماه تا آوریل آینده.

"این جلسات باید با تمرکز بر چگونه مثبت برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات به ورزشکاران" با توجه به شنوایی خلاصه. "پاسخ دهنده باید ارائه تاییدیه کتبی به SafeSport ماه از اتمام جلسات خود با یک روانشناس ورزشی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب