چهار نمونه های خیره کننده از ثبت آگهی تبلیغاتی زیبا

اگر از عبارت عمومی همچون تراکتور استفاده کنید، از جستجو کنندگانی ترافیک به دست میآورید که به دنبال تراکتورهای

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

اگر از عبارت عمومی همچون تراکتور استفاده کنید، از جستجو کنندگانی ترافیک به دست میآورید که به دنبال تراکتورهای الکتریکی تجاری، تراکتورهای گازی اختصاصی و تراکتورهای خورشیدی تجاری و صنعتی هستند. اما به خاطر داشته باشید افرادی که به تراکتورهای الکتریکی یا تراکتورهای گازی علاقه مند هستند و بر روی تبلیغ شما کلیک میکنند و درنتیجه بودجه تبلیغاتی شما را نابود خواهند کرد. خوب واضح است که دوست ندارید بیشتر از این بودجه را صرف تبلیغات خود کنید. یک آگهی شناور، یک نوع از آگهی رسانههای ثروتمند است که بر روی محتوای وبسایت مورد تقاضا گذاشته شده ظاهر میشود. ۶- استفاده از کلمات جذاب ، جملهبندی مناسب در متن آگهی تبلیغاتی تاثیر زیادی در جلب مخاطبان دارد. با مانیتور کردن کمپین های تبلیغاتی در گوگل، می توانید سرمایه خود را با کلمات کلیدی مناسب منطبق کنید. بعد از اینکه کلمات کلیدی مدنظر خود را انتخاب کردید، از این ابزار استفاده کنید تا بودجه بهینه و CPC مناسب را برای به دست آوردن بهترین نتیجه از کمپین خود تعیین نمایید. AdWords will set my bids to help maximize clicks within my target budget: این گزینه به ادوردز اجازه می دهد CPC را برای کلمات کلیدی شما تنظیم نماید و در عین حال بودجه تان را به گونه ای مدیریت کند که بیشترین کلیک را برای هر روز دریافت نماید.

سیاست ما آن است که تمامی آگهی ها را بتوان بدون پرداخت هیچ هزینه ای و به رایگان ثبت نمود . ما این امکان را فراهم کرده ایم که با پایین ترین هزینه ، توانمندیهای شما را در زمینههای تولیدی و خدماتی به مخاطبین پرشمار دنیای مجازی معرفی نماییم. همانطور که در بخش های قبلی مقاله نیز بیان کردیم، کلمات کلیدی منفی به شما اجازه می دهد کلیدواژه های خاصی را از کمپین خود مستثنی کنید. درج آگهی رایگان و یا ویژه در کلیه سایتهای تبلیغاتی موجود جایگاه خاص خود را دارد .با توجه به توسعه روز افزون فضای مجازی و دنیای اینترنت در میان مردم دنیا و کم رنگ شدن قدرت فضای سنتی تبلیغات (همانند ثبت آگهی در روزنامه ها و مجلات ، چاپ و پخش تراکت و مواردی دیگر ) ، این تبلیغات و ثبت آگهی اینترنتی است که به روشهای مختلف جایگاه ویژه خود را گسترده تر نموده و محبوبیت خاصی را به خود اختصاص داده است . ۲ سرویس ویژه هم برای تبلیغ فروشگاه اینترنتی در نظر گرفتهایم که با کمک آنها دیگر نیاز نیست صاحب فروشگاه آنلاین تبلیغ بسازد! همان نام و اعتبار باعث شده است افراد زیادی حالا به سایت آنها سر بزنند.

سایت آگهی تخصصی چیست؟ در همین سایت می توانید از طریق کنترل پنل در فروشگاه محصول آموزشی برای فروش قرار دهید و با درآمد حاصل از آن آگهی ویژه تدریس ثبت کنید و شاگرد جذب نمائید. این کار باعث افزایش امکان بازدید سایت و حضور در جستجوی گوگل می شود . آن، بازاریابی با ایمیل، موتور جستجوی بازاریابی، رسانههای اجتماعی بازاریابی، بسیاری از انواع نمایش تبلیغات،(شامل تبلیغات عنوان وب) و تبلیغات موبایل را شامل میشود. به عنوان مثال، اگر کار شما فروش مبلمان است بهتر است کار خود را از واژه های عمومی همچون صندلی یا مشاهده وب سایت مبل آغاز کنید. به عنوان مثال، اگر یک شرکت خاص در تهران فعالیت می کند، به دست آوردن مشتریان بالقوه از این ناحیه از کشور بسیار ارزشمند خواهد بود. این همه سختی تنها برای پیدا کردن یک شغل یا یک خدمت در شهر بود که آن هم معلوم نبود که پیدا شود یا خیر. هر چقدر تعداد متغیرهایی که برای کلیدواژه خود انتخاب می کنید بیشتر باشد، دسترسی به مشتریان نیز بیشتر خواهد بود.

این مقدار نشان دهنده میانگین جستجو در 12 ماه گذشته برای هر کلیدواژه خاص است. در نهایت CPC تقریبی در ستون آخر نشان دهنده CPC تخمین زده شده برای آن کلیدواژه است. با تطبیق ماکزیموم CPC یا بودجه روزانه میتوانید به بهترین نتیجه مورد نظر دست یابید. این موضوع به بودجه شرکت شما بستگی دارد، اما ابزار Traffic Estimator به شما اجازه خواهد داد بودجه بهینه و CPC را برای تعداد بازدیدها یا کلیک هایی که به دنبالش هستید تعیین نمایید. زمانی که در ابزار Traffic Estimator قرار گرفتید، کلمه کلیدی مدنظر خود را وارد کنید و بر روی Get Estimates کلیک نمایید. فرض کنید بودجه روزانه 600 دلاری برای فروشگاه مبلمان خود دارید. نرخ کلیک برای صنایع مختلف را در این پست ببینید. در مثال پایین، نمودار بالا تعداد کلیک هایی که برای قیمتهای مختلف تخمین زده شده است را نشان میدهد. پس از آن، میتوانید کمپین تبلیغات کلیکی را در فرمتهای مختلف (بنری، همسان، پوش نوتیفیکیشن و ویدئویی) بسازید. کسب و کارهایی که برای خود وب سایت دارند و تمایل دارند که مشتریان پس از مشاهده آگهی آنها وارد سایتشان شود می توانند از این قابلیت استفاده کنند. استفاده از نظر مشتریان مشهور و بنام ، نتیجه بهتری را در پی خواهد داشت زیرا افراد به استناد نظرات آنها اکتفا می کنند و به سمت آن محصول می روند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن