بولتون می گوید تهمت خواست چین برای کمک به او را انتخاب خواهد

توسط ZEKE میلر DEB RIECHMANN و جیل COLVINواشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "التماس" با چین شی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

توسط ZEKE میلر DEB RIECHMANN و جیل COLVIN

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "التماس" با چین شی جین پینگ در طول یک سال 2019 اجلاس خود را برای کمک به انتخاب مجدد چشم انداز با توجه به یک داغدار کتاب جدید توسط سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور جان بولتون که متهم رئیس جمهور از رانده شدن توسط محاسبات سیاسی زمانی که امنیت ملی تصمیم گیری.

کاخ سفید کار می کرد با عصبانیت به بلوک کتاب, درخواست یک دادگاه فدرال به صورت اضطراری و موقت سفارش محدود چهارشنبه در برابر انتشار آن است.

بولتون اتهامات که تهمت بینی چینی کمک به او برای انتخاب مجدد تلاش انجام پژواک از مغلوب ساختن پیشی جستن را به تلاش برای سیاسی کمک از اوکراین را که منجر به استیضاح.

"من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات" بولتون نوشت.

این 577-صفحه: کتاب رنگ صاف و پوست کنده پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او به مقدار واضح ترین اول شخص حساب و در عین حال از نحوه مغلوب ساختن پیشی جستن انجام خود را در دفتر. چند تن دیگر از مقامات سابق باید کتاب نوشته شده اما بسیاری شده اند چاپلوس در مورد رئیس جمهور. دیگر مقامات سابق نشان داده اند آنها صرفه جویی در حساب خود را از وقت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تا بعد از او در سمت چپ دفتر به منظور صحبت صادقانه تر. آسوشیتد پرس به دست آمده و یک کپی از بولتون کتاب پیش از انتشار آن در هفته آینده.

بولتون تهمت مشاور امنیت ملی برای یک ماه 17 دوره به نام تهمت تلاش برای تغییر ژوئن 2019 گفتگو با یازدهم به ایالات متحده در انتخابات یک حرکت خیره کننده و نوشت که آن را در میان بی حد و حصر مکالمات که او در بر داشت در مورد. او اضافه کرد که کنگره باید گسترش دامنه آن استیضاح پرس و جو به این حوادث دیگر.

عمیقا انتقادی از رئیس جمهور و خیلی از ارشد تیم بولتون نوشت که چون کارکنان خدمت کرده بود او خیلی ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن "را دیدم توطئه پشت سنگ و باقی مانده فوقالعاده ناآگاهانه در نحوه اجرا به کاخ سفید اجازه دهید به تنهایی بزرگ دولت فدرال است." او اضافه کرد که در حالی که او در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول تا به حال تنها دو هوش جلسات یک هفته "و در بسیاری از کسانی که او صحبت می کرد در طول بیشتر از briefers اغلب در مورد مسائل کاملا نامربوط به موضوعات در دست است."

این کتاب همچنین شامل شرم آور ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر فنلاند بخشی از روسیه نمی دانم که بریتانیا یک قدرت هسته ای و به نام خبرنگاران "scumbags" که باید "اعدام شده است."

همانطور که برای ملاقات با رئیس جمهور چین در اوزاکا, ژاپن, بولتون نوشت که تهمت یازدهم گفت که دموکرات ها بودند خصمانه به چین است.

"او سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین توانایی ایجاد جریان مبارزات شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده" بولتون گفت. "او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه."

بولتون نوشت که او را چاپ مغلوب ساختن پیشی جستن دقیق کلمات "اما دولت قبل از انتشار بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت."

این کتاب با عنوان "اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات" است منتشر شد سهشنبه توسط Simon & Schuster. آن است که موضوع از یک نبرد طولانی بین بولتون و کاخ سفید است.

وزارت دادگستری در زمینه کت و شلوار سه شنبه در تلاش برای تاخیر در انتشار این کتاب این ادعا آن هنوز هم موجود بسیار طبقه بندی شده و اطلاعات که مورد نیاز بررسی توسط شورای امنیت ملی شده بود به این نتیجه رسیدند. با توجه به پر کردن یک شغل رسمی تعیین می شود هیچ طبقه بندی مواد باقی مانده در مارس اما مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین آغاز ثانویه بررسی است که تلقی اطلاعات اضافی طبقه بندی می شود.

کاخ سفید مشاجره که خیلی از این کتاب طبقه بندی شده به نظر می رسد به یک ضمنی پذیرش است که بسیاری از بولتون اتهامات دقیق بودند — به عنوان اطلاعات نادرست می تواند نمی شود طبقه بندی.

بولتون نوشت که با توجه به بررسی روند او "های متعدد تغییرات نسخه خطی به منظور به دست آوردن ترخیص کالا از گمرک به انتشار گسترده فله که نظر من را تغییر نمی دهد حقایق مندرج است." او گفت: در برخی موارد از او خواسته شد برای اضافه کردن عبارات مانند "به نظر من" به آن را روشن او در بیان نظر خود را به جای تکیه بر اطلاعات حساس است. در دیگران از او خواسته شد که به توصیف چیزهایی به طور کلی. او خواسته شده بود برای حذف علامت نقل قول تقریبا هر بار که او را بازگو مکالمه بین تهمت و رهبران خارجی و خود و رهبران خارجی.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer گفت: او با حضور در یک نشست بین تهمت و یازدهم در این گروه از 20 سازمان ملل در اوزاکا اما او هرگز شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن و شفاعت با یازدهم به خرید بیشتر محصولات کشاورزی به اطمینان حاصل شود او برنده می گشتند. Lighthizer صحبت در مجلس سنا شنوایی در مسائل تجاری و خواسته شده بود در مورد بولتون خاطره ای از حوادث است.

"کاملا نادرست است. هرگز اتفاق افتاده است. من وجود دارد. من هیچ خاطره که همیشه اتفاق می افتد. من باور نمی کنم این درست است. من باور نمی کنم آن را تا به حال اتفاق افتاده است" Lighthizer گفت. "من بحر تفکر غوطهور شدن چیزی به عنوان دیوانه به عنوان آن ؟ البته من بحر تفکر غوطهور شدن آن است."

بولتون نوشت که او مطرح شده برخی از نگرانی های خود را درباره مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با رهبران خارجی با دادستان کل ویلیام Barr و پرچم مشابه با نگرانی کاخ سفید از وکیل و وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

"الگوی شبیه انسداد عدالت به عنوان یک راه زندگی است که ما نمی تواند قبول," او نوشت.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec را تکذیب کرد, در بیانیه ای که بر حال با بیان این که مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با رهبران خارجی بودند نامناسب.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستمر pandered به Xi, Bolton نوشت. در یک مجلس شام کریسمس در سال 2018, Bolton گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید چرا آمریکا تحریم چین بیش از آن در درمان Uighurs. چین مظنون Uighurs که عمدتا مسلمان و فرهنگی و قومی متمایز از اکثریت چینی هان جمعیت از پناه دادن به گرایش های جدایی طلب. در سال های اخیر چین به طور چشمگیری تشدید مبارزات خود علیه آنها را بازداشت بیش از 1 میلیون نفر در اردوگاه های اقامت اجباری و زندانها که در آن مراکز آموزش فنی و حرفه ای.

"در باز کردن شام از اوزاکا G-20 جلسه با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داد: به مغلوب ساختن پیشی جستن چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ" بولتون نوشت. "با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که به نظر او خیلی درست و به جاست. "

بولتون ادعا می کنند که تهمت بود جذاب به چین برای کمک به او انتخاب مجدد تلاش می آید به عنوان رئیس جمهور شعارهای سوی ایالات متحده آمریکا جغرافیای سیاسی رقیب رشد بیشتر تیز و برنده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اما ممکن است تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین تلاش های که در سال های اخیر تلویزیون در تبلیغات و اظهارات به رنگ presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان نرم افزاری در چین است.

در این کتاب بولتون توصیف هر تهمت تصمیم به عنوان هدایت نگرانی خود را از انتخاب مجدد یک ادعا می کنند که موجب رسوایی است که موجب تهمت را استیضاح سال گذشته است.

این کتاب مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم گره خورده است ارائه کمک نظامی به اوکراین به این کشور تمایل برای انجام تحقیقات به Bidens. در یک مکالمه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "او در حمایت از ارسال آنها را به هر چیزی تا زمانی که همه روسیه-بررسی مواد مرتبط با کلینتون و بایدن تبدیل شده بود بیش از" بولتون می نویسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی بایدن چراغ خانه را به اتهام تهمت بود سوء استفاده از قدرت خود را. کمک شد و در نهایت منتشر شد یک بار نگه دارید تا شد ، ایران-کنترل سنا در نهایت تبرئه رئیس جمهور که در تعداد و تعداد مانع در کنگره بررسی این حادثه است.

بولتون نامیده می شد به شهادت قبل از قانونگذاران مجلس انجام استیضاح استعلام اما او کاهش یافته است نشان می دهد او می خواست یک دادگاه فدرال به تصمیم بگیرد که آیا او باید توجه کاخ سفید بخشنامه به همکاری با پرس و جو.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد جزئیات در بولتون کتاب فرستاده گذشته خبرنگاران به نقل از قانونگذاران دموکرات impugning سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار اعتبار. پیش از این گزارش های عمومی در مورد جزئیات مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: کتاب "کامل از اطلاعات طبقه بندی شده که غیر قابل توجیه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن