کارناوال و شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط شکایت بیش از coronavirus گسترش

لس آنجلس — یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام دوم در عرض یک هفته به ثبت در لس آنجلس مدعی است که شاهزاده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

لس آنجلس — یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام دوم در عرض یک هفته به ثبت در لس آنجلس مدعی است که شاهزاده خانم و کارناوال کروز دریایی با خطوط آگاهانه کمک به گسترش COVID-19 همه گیر در میان مسافران.

وکلای مدافع برای بیش از 2800 نفر بودند که مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم در آن کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک از Feb. 11 از طریق Feb. 21 ظ کت و شلوار در دادگاه فدرال در روز پنج شنبه ادعا سهل انگاری فاحش در جابجایی مسافر بهداشتی و ایمنی در طول شیوع کروناویروس.

شکایت مدعی است که سانتا کلاریتا مبتنی بر شاهزاده خانم و آن Miami-دفتر مرکزی شرکت مادر کارناوال Corp. نیست اقدامات احتیاطی مناسب در تمیز کردن و یا مطابق با کشتی در بین سفرهای و هیچ چیز را به درستی در صفحه نمایش و یا تست های موجود و یا جدید مسافران روی عرشه کشتی کروز که در انجام به هاوایی در فوریه. 21.

خط کروز بارها گفت در پاسخ به مشابه دعاوی مربوط شاهزاده بزرگ که آن را در انتظار دادخواهی نظر.

"شاهزاده Cruises شده است حساس به مشکلات COVID-19 شیوع باعث شده است که ما به مهمانان و خدمه" این شرکت گفت: در بیانیه منتشر شده پس از دیگری با توجه به آن واصل شد این هفته. "پاسخ ما در طول این فرایند متمرکز شده که به خوبی از مهمانان و خدمه در درون پارامترهای به ما توسط سازمان های دولتی درگیر و در حال تحول پزشکی درک درستی از این بیماری است."

شکایت مدعی است که حداقل 100 مسافر که سفر پردازنده شاهزاده بزرگ در مکزیک سفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو سالگی درگذشت و پس از پیاده. یکی از کسانی که مرگ و میر بود و در آن زمان گفت: برای اولین بار گزارش مرگ ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا است. تمام گفته کارناوال کروز گزارش شده است همراه با بیش از 1500 مثبت COVID-19 عفونت و نزدیک به 40, مرگ و میر, شاکیان ادعا می کنند.

"کارناوال و شاهزاده خانم اجازه بالقوه افراد آلوده در مکزیک کروز برای به اشتراک گذاشتن فضای محدود با دیگر مسافران معمولی و callously افشای تمام 2500 مسافر به بیماری های جدی از COVID-19," ادعا شاکیان شرکت مشاور Lieff Cabraser که در زمینه جدیدترین کت و شلوار.

کت و شلوار نیز مدعی است که در فوریه. 25 وقتی که شاهزاده بزرگ بود در راه خود را به هاوایی کارناوال و شاهزاده ارسال ایمیل به مسافران که تا به حال متحرك از سان فرانسیسکو به مکزیک سفر چهار روز قبل از آن هشدار آنها را که آنها ممکن است در معرض COVID-19. اما هیچ گونه اطلاع قبلی ارائه شده به مسافران بودند که روی Grand شاهزاده خانم که در آن زمان شاکیان ادعا می کنند.

به عنوان متهم در شکایت پس از کارناوال و شاهزاده آگاه شد از مورد اول روی عرشه کشتی آنها کار می کرد به "نگه داشتن سرگرم کننده رفتن" توسط "تشویق (مسافر) به معاشرت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de