بلیک Treinen آماده برای 'اهرم' نقش با داجرز

هفت ماه پس از امضای قرارداد به عنوان یک عامل رایگان با داجرز بلیک Treinen به زودی به واقع نگاهی به تپه برای تی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

هفت ماه پس از امضای قرارداد به عنوان یک عامل رایگان با داجرز بلیک Treinen به زودی به واقع نگاهی به تپه برای تیم جدید خود را.

جانباز مسکن امضا یک سال 10 میلیون دلار در مقابله با داجرز در ماه دسامبر. و در حالی که سابق همه ستاره در حال آمدن است خاموش سنگی 2019, داجرز مدیر دیو رابرتز انتظار برای استفاده از Treinen در موقعیت های مهم در طول خلاصه 2020 فصل است.

"بلیک یک اهرم مسکن" رابرتز گفت: در روز یکشنبه. "او یک مرد است که می شود در سمت چپ و راست. ... بنابراین من فکر می کنم فقط یک پسر مثل او که تا به حال بسیار موفقیت, باز بودن به هر آنچه که ما از او بپرسید من فکر می کنم بسیار مفید است برای همه ما."

Treinen است که حل و فصل به زندگی در لس آنجلس. او در بر داشت یک مکان به مکان زندگی می کنند 20 دقیقه از ورزشگاه طفره زن و همسر و فرزندانش منتقل شده به شهر. و او را عادت به داجرز' clubhouse آن را به عنوان وجود دارد در طول همه گیر ("بچه ها بیشتر سعی می شود در خارج از منزل بیشتر و گسترش," رابرتز گفت: از رختکن).

Right-hander در حال آمدن است یک 2019 که او در آن نوشته شده 4.91 عصر و یک 1.62 شلاق در 58.2 نوبت کار. این عملکرد تنها در یک سال ، از Treinen همه ستاره های انتخاب در سال 2018 است.

اما Treinen می گوید برخی از فصل گذشته نتایج ناشی از مسائل مکانیکی است که او کار می کرد به تمیز کردن با اعضای داجرز کارکنان از جمله دستیار تبادل مربی کانر McGuiness. به خصوص در Treinen اولیه زمین خود وزنه که به او انداخت حرفه ای-کم 66.9 درصد از زمان فصل گذشته.

"راستش آن نشده است و بسیاری از آموزش با وزنه در گذشته است. این نیمه شده است چیزی است که من همیشه پرتاب" Treinen گفت. "این یک گروه جمعی. رفت و برگشت و نگاه تلنگر از زمانی که من انداخت در '16 و '17 و دیدن آنچه که تفاوت در '19. وجود دارد برخی از تفاوت های وجود دارد و من احساس می کنم ما قادر به مقابله با آنها."

این تغییرات به Treinen مکانیک بخشی از داجرز زمین به او را به عنوان یک عامل آزاد در زمستان سال گذشته. آنها هم قرار دادن تصاویر به صورت خودکار به زمین او را در توانایی خود را به او به عقب بر گردیم به فرم قدیمی خود. آن را یکی از دلایل او انتخاب شده را با علامت داجرز پس از گذراندن بیشتر از قبلی سه فصل با دو و میدانی.

Treinen دو نگرانی های پزشکی که می تواند بیشتر پیچیده توسط پیمانکاری coronavirus. در دبیرستان او تشخیص داده شد با پیشرو به نوع دوم دیابت است. اما مسئله بزرگتر برای او که با توجه به اینکه برای بازی در این سال او به آسم.

"همه به تصمیم گیری بر اساس اطراف خانواده" Treinen گفت. "اما آن را هرگز حتی شده در پشت ذهن من. ... من فکر می کنم آن را عاقلانه به آگاهی از آنچه در جریان است و من قطعا امیدواریم که ما می توانید این را به عنوان یک کشور تحت کنترل به زودی."

لباس تمرین

روز یکشنبه داجرز بازی برای اولین بار از سه نمایشگاه بازی قبل از باز کردن شب در روز پنج شنبه.

رابرتز گفت که او برنامه ریزی شده با استفاده از بازی ها شروع یکشنبه و دوشنبه در برابر دایاموند و سه شنبه در برابر فرشتگان به عنوان یک فرصت به صدای یورتمه رفتن اسب از آنچه خواهد بود که خود را به استاندارد ترکیب تیم برای فصل به طور منظم.

رابرتز گفت که او خوشحال شده است که با عملکرد این تیم به عنوان آنها تا سطح شیب دار برای این هفته بازکن در برابر غول و متوجه یک تغییر در نگرش در این تیم به عنوان فصل به طور منظم با نزدیک شدن است.

"بچه ها بیشتر نور دل سرزنده زود هنگامی که ما به کمپ تابستانی" رابرتز گفت. "در حال حاضر آن را شروع به گرفتن واقعا بیشتر محدود و حتی جدی تر. بنابراین من می خواهم که نوع هاله که احساس در محل باشگاه وانجمن."

ممکن است بعد

رابرتز گفت که پارچ داستین ممکن است پرتاب خواهد شد پنج زمین باز یافته داوطلبانه تمرین روز چهارشنبه. پرسید: اگر ممکن خواهد کول با واکر Buehler که نیز یک پرتاب جلسه در روز چهارشنبه و می تواند شروع به بازی پنجم از فصل در برابر هوستون رابرتز گفت: "این قطعا یک احتمال است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب