هنرمند در میان ما: برکلی هاس برجسته کارمند با غرور ماه

Emeric Kennard است که برنده جایزه هنرمند که آثار نیز در برکلی هاس به عنوان یادگیری تجربی هماهنگ کننده پروژه بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399
Staffer Emeric Kennard, wearing wire rims and dangly earrings, smiles at the camera

Emeric Kennard است که برنده جایزه هنرمند که آثار نیز در برکلی هاس به عنوان یادگیری تجربی هماهنگ کننده پروژه برای برکلی هاس MBA برای مدیران برنامه. (عکس از جیم بلوک)

وجود دارد چیزی در مورد دانشگاه برکلی کارمند Emeric Kennard اثر هنری به عنوان کیم گیررد یک نویسنده و اخبار سردبیر در برکلی هاس ارتباطات دفتر کشف هنگامی که او به تازگی به دنبال استعداد هنرمند تجسمی و تصویرگر برای مصاحبه که کمک می کند تا جشن غرور ماه.

Kennard که ترجیح ضمیر "آنها" است که یادگیری تجربی هماهنگ کننده پروژه برای برکلی هاس MBA برای مدیران برنامه. آنها پشتیبانی و تدارکات مورد نیاز برای این MBA دانشجويان در خارج از دانشگاه همهجانبه دوره های آموزشی در دره سیلیکون در واشنگتن دی سی و در دیگر مراکز کسب و کار در سراسر جهان.

اما زمانی که Kennard است خارج از محوطه دانشگاه آنها ایجاد برنده جایزه هنر است که می گوید داستان منعکس کننده دوران کودکی خود را در دره ویلامیت اورگان و Kennard زندگی به عنوان یک مخلوط نژاد, نسل سوم کره که شناسایی به عنوان عجیب و غریب nonbinary و نما.

"وقتی که من نگاه Emeric هنر چیزی است که وجود دارد بنابراین عمیقا متفاوت از چیزی بسیار ویژه ای در مورد آن می گوید:" گیررد. "من در پاسخ به آن را بلافاصله و فقط می خواستم برای رفتن به عقب و دوباره نگاه کنید. وجود دارد یک dreaminess به آن جنبش و اثیری غرابت است."

گرارد می گوید از او خواسته Kennard به انتخاب اخیر چهار قطعه از آثار هنری خود را و بحث در مورد آنها را برای او در ژوئن 29 داستان در برکلی هاس Newsroom سایت. در زیر هر تصویر Kennard می گوید داستان در مورد آن — چگونه به این بود که چه کشیده و چه درک و احساس Kennard در تلاش است برای انتقال.

می گوید Kennard "وجود دارد همیشه یک داستان گفته می شود."

خواندن برکلی هاس داستان در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن