خواهد فروش اموال به رهن منفجر پس از مهلت برداشته است ؟

به یاد داشته باشید قافیه مهد کودک خودداری کنند "ما همه سقوط؟"باور نکردنی چشم انداز مثبت از COVID-19 مانند یک م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

به یاد داشته باشید قافیه مهد کودک خودداری کنند "ما همه سقوط؟"

باور نکردنی چشم انداز مثبت از COVID-19 مانند یک مواج آتش سوزی کالیفرنیا. در اوایل این هفته دکتر Anthony Fauci گمان ایالات متحده می تواند تجربه 100,000 جدید کروناویروس مورد در هر روز است. با جمعیت ایالات متحده در حدود 337 میلیون آن را فقط بیش از یک سال برای هر کس در آمریکا به این ویروس اگر مسیر خود را تغییر نمی کند.

هولناک!

فرض بیشتر آمریکایی ها را امن تر اجتماعی فاصله و دیگر شیوه های پیشگیری و معجزه واکسن است فقط در اطراف گوشه, شاید COVID-19 مسیر به شدت کاهش مییابد. حتی پس از چه مدت می تواند به مستاجرها صاحبخانه صاحبخانه و وام مسکن کنندگان را نگه دارید ؟

COVID-19 یک قاتل است در بیماری و زندگی را از دست داده و سلامت مالی.

ایالات متحده تا به حال 119 میلیون خانوار در سال 2017 36 درصد است که مستاجرها با توجه به ریچارد Gollis رئيس جمهور از گروه کنکورد. آن است که روشن نیست که چگونه دقیقا چگونه بسیاری از مسکونی اجاره نمی تواند از پرداخت اجاره خود را. و یا چگونه بسیاری از به سادگی حاضر به پرداخت اجاره خود را.

به دانش من آنها را رد یا چون آنها می ترسند از در حال اجرا از پول به عنوان پس انداز خود را رو به کاهش هستند و یا آنها از ترس درآمد را کاهش دهد.

در بالای همه که فوق العاده 600 $در هر هفته از بیمه بیکاری می رود bye-bye این ماه است.

پس از اخراج است نه یک گزینه برای اکثر صاحبخانه برخی از مستاجرها استراتژیک defaulters.

فدرال تامین مالی مسکن آژانس به تازگی تمدید مهلت قانونی برای اخراج خواص متعلق به فنی می و فردی تا Aug. 31 و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تمدید کالیفرنیا اخراج مهلت قانونی از طریق سپتامبر 30.

موفق باشید به صاحبخانه جمع آوری و برگشت اجاره از کسانی استراتژیک defaulters.

همان ترس به درخواست صاحبان اموال. صاحبخانه ممکن است به صورت بار اضافی خود را اجاره نمی ponying ، اثر دومینو در واقع!

آنچه ما میدانیم این است که تقریبا 8.5 درصد از دارندگان وام مسکن در تحمل با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن های اخیر وام servicer بررسی. که تعداد پایدار است در هفته های اخیر اما به سرعت سنبله به عنوان مستند سفارشات بازگشت در سراسر کشور است.

از این رو بیشتر احساس وحشت و نگرانی کمتر جریان نقدی رو به کاهش پس انداز و یکی دیگر از افزایش در کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و از دست دادن شغل مطمئن هستید که به دنبال. خوب نیست!

مراقبت عمل ارائه شده پرداخت وام مسکن تحمل تا 12 ماه برای همه فدرال بیمه وام مسکن. به طور جداگانه و بدون سلب حق مالکیت در فن یا فرد وام حداقل تا آگوست ، 31. حدود دو سوم از تمام وام مسکن فدرال بیمه با توجه به ملی حقوق مصرف کنندگان ،

کالیفرنیا تعلیق از سلب حق اقامه دعوی اقدامات باقی مانده در اثر تا 90 روز پس از همه گیر اضطراری برداشته شده است و یا مقامات قضایی در غیر این صورت تعلیق قوانین است.

محلی 2,663 خواص در لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو در برخی از مراحل فرآیند سلب حق اقامه دعوی به عنوان از ژانویه با توجه به Attom راه حل داده ها — معنی آنها یا دریافت کرده اند اطلاع از به طور پیش فرض دارای یک حراج تاریخ تنظیم شده اند و یا وام و واگردانی به قرض دهنده. که بالاتر از میانگین 2,438 خواص در برخی از مراحل از سلب حق اقامه دعوی.

سریع به جلو به ارقام ممکن است برای کسانی که چهار کالیفرنیای جنوبی counites. فقط وجود دارد 632 در فرآیند سلب حق اقامه دعوی و یا فقط یک نفر از هر 10,123 خواص. که 75 درصد کاهش به احتمال زیاد با توجه به تحمل.

چه مدت می تواند وام مسکن کنندگان نگه دارید قبل از آنها به منظور بالا بردن پرچم سفید?

وام مسکن کنندگان ممکن است نیاز به پیشرفت حدود 3.5 میلیارد دلار در هر ماه به دارندگان اوراق-وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در COVID-19 مربوط forbearances.

که در بالا به $1.4 میلیارد دلار در مالیات بر املاک و صاحب خانه پرداخت بیمه است که باید به نمایندگی از وام گیرندگان با توجه به شوالیه سیاه.

وام مسکن کنندگان به طور جداگانه به 8.4 میلیارد دلار رسید P & I, پرداخت, پیشرفت (چهار ماه از منکر) به فنی می و فردی نیز با توجه به شوالیه سیاه.

پس از توقف سلب حق اقامه دعوی است برداشته خواهد شد و سلب حق اقامه دعوی اعداد منفجر می شود ؟

"آن را سخت به تصور کنید که چیزی جز افزایش و احتمالا یکی از بزرگ-در سلب حق مالکیت" گفت: Todd Teta, Attom ارشد محصول و تکنولوژی افسر. "در برخی از نقطه بانک ها در حال رفتن به نیاز به دارندگان وام مسکن به پرداخت آنچه که آنها مدیون و پس از رفتن کسانی که نمی کنند."

دیگر آن طول می کشد به جای اسب و گله COVID-19 بیشتر از من نگران عواقب برای مستاجرها صاحبخانه و وام دهندگان. COVID-19 may outlast این گسترش-و-تظاهر استراتژی است.ما نیاز به یک پایدار راه حل — قبل از همه ما سقوط به پایین.

فردی مک رای نیوز: این 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.07% پایین 6 امتیاز در اساس از هفته گذشته به پایین ترین میزان در تقریبا نیم قرن. 15 سال با نرخ ثابت به طور متوسط 2.56% پایین 3 امتیاز در اساس از هفته گذشته و بستن تمام زمان کم گذشته رسید و در مارس 2013.

وام مسکن بانکداران انجمن گزارش 1.8 درصد کاهش در درخواست وام جلد از یک هفته قبل است.

خط پایین: فرض کنید یک وام گیرنده می شود متوسط نرخ ثابت 30 ساله در یک منطبق $510,400 وام در سال گذشته پرداخت شد $192 بیش از این هفته پرداخت $2,172.

آنچه من می بینم: محلی نیز واجد شرایط وام گیرندگان می توانید زیر نرخ ثابت وام مسکن با 1 نقطه هزینه: 30 سال FHA (تا $442,750 در امپراتوری درون مرزی تا $510,400 در لس آنجلس و اورنج استان ها) در 2.75% به 15 سال معمولی در 2.25% 30 سال معمولی در 2.75% 30 سال معمولی بالا-تعادل ($510,401 به $765,600) در 2.875%, و 30 سال ادم تنومند و بدقواره قابل تنظیم نرخ وام مسکن است که قفل شده است و برای اولین بار پنج سال در 3.125%.

چشم گیر وام هفته: 30 سال ثابت نرخ وام مسکن متعارف در 2.5% با 2 امتیاز هزینه.

جف Lazerson یک دلال وام مسکن و استاد کمکی در Saddleback College. او را می توان در 949-334-2424 یا jlazerson@mortgagegrader.com. وب سایت خود را است www.mortgagegrader.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب