برکلی مکالمات: سهام, سلامت, نابرابری و تغییر آب و هوا

دانشیار معاونت ارتباطات و امور عمومی دیانا هاروی ارسال پیام را به جامعه دانشگاه دوشنبه:

پس از برنامه ریزی برای آینده “برکلی مکالمات: COVID-19” یک سری از زنده, آنلاین, حوادث شامل دانشکده کارشناسان از سراسر دانشگاه برکلی دانشگاه که آنچه می دانیم و آنچه را که آنها در حال یادگیری در مورد این بیماری همه گیر. رویدادهای جدید اضافه شده به طور منظم. اگر شما از دست دادن زندگی می کنند ارائه; همه چیز در حال ثبت و در دسترس برای مشاهده در هر زمان در برکلی مکالمات وب سایت.

روز شنبه, مارس 21 10-11 صبح (اقیانوس آرام)

درک و به دنبال عدالت در میان COVID-19: برکلی محاسبات و داده های علم در عمل

در حال ظهور اطلاعات نشان می دهد COVID-19 همه گیر است تقویت نابرابری اجتماعی و اقتصادی به عنوان
coronavirus پیشرفت در سراسر کشور و جهان است. در این گفتگوی تعاملی سه دانشکده پژوهشگران به بحث در مورد چگونه آنها در حال ساخت انتخاب در مورد داده های منابع روش تحقیق و فن آوری برای شناسایی و آدرس اجتماعی و نابرابری. آنها را در نظر بگیرید که چگونه این انتخاب و همچنین به عنوان روش برای ایجاد روابط با به حاشیه رانده شده و در معرض خطر جوامع می تواند به شکل پژوهش در پرداختن به اثرات COVID-19 سراسر جمعیت های مختلف.

این رویداد توسط بخش محاسبات داده های علم و جامعه و برکلی موسسه اطلاعات علمی.

زیاد Obermeyer یک اقدام دانشیار بهداشت, سیاست و مدیریت. او یک پزشک و محقق که با این نسخهها کار در تقاطع یادگیری ماشین و سلامت.

نیلوفر صالحی استادیار در دانشکده اطلاعات وابسته به انتصاب در مهندسی برق و علوم کامپیوتر. علایق پژوهشی او در اجتماعی محاسباتی مشارکتی و بحرانی طراحی و تعامل انسان و کامپیوتر.

Sarah E. Vaughn استادیار در بخش مردم شناسی. او اوليه زمینه بررسی انتقادی از تغییر آب و هوا و راه های که در آن تولید مشکل فضاها و ادعا می کند به تجربه و تخصص.

سهشنبه, مارس 24 12-1 p. m. (اقیانوس آرام)

مستقیم صحبت: گفتگو در مورد نژاد پرستی, سلامت, نابرابری و COVID-19

در حال ظهور اطلاعات نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار ایالات متحده و دیگر اقلیت های قومی هستند که زده توسط COVID-19 در یک نرخ بالاتر و تجربه بیشتر بیماری و بالاتر مرگ و میر نسبت به دیگر آمریکایی است. برخی گفته اند که COVID-19 است “چربی” سیاه جوامع است. در این گفتگوی تعاملی پنج اعضای هیات علمی از دانشکده بهداشت عمومی به بحث در مورد چگونگی نژادپرستی اشکال آسیب پذیری به COVID-19 چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که به شدت تحت تاثیر و به همین دلیل این تفاوت مهم است.

این رویداد توسط Othering و متعلق موسسه در UC برکلی و دانشکده بهداشت عمومی.

دنیس گله (مدیر) یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی و کاردانی مدیر Othering و متعلق موسسه در UC برکلی. تحقیقات خود را با تمرکز بر سلامت, نابرابری اجتماعی, جنبش های اجتماعی ساخت های بهداشتی و اجتماعی اپيدميولوژي سوء مصرف مواد مسائل در ایالات متحده آمریکا جمعیت اقلیت قومی.

امانی آلن استادیار در دانشکده بهداشت عمومی. کار خود را به بررسی چگونه عوامل اجتماعی مانند نژاد پرستی و وضعیت اجتماعی و اقتصادی تعیین تجربیات زندگی و فرصت های متفاوت برای گروه های مختلف اجتماعی و اثرات نژادی و بی عدالتی در سلامت روانی و جسمانی با توجه خاص به cardiometabolic خطر بیولوژیکی پیری و بیماری های مزمن.

Jason Corburn استاد در دانشکده بهداشت عمومی و اداره شهرستان و برنامه ریزی منطقه ای. تحقیقات خود را به بررسی رانندگان سلامت, نابرابری در شهرستانها در سراسر جهان با تاکید بر مشارکت جامعه و شهروند علم و سیاست عمومی

Cassie مارشال استادیار در S chool بهداشت عمومی. تحقیقات خود را با تمرکز بر توسعه و ارزیابی فرد-محور مداخلات برای ترویج باروری و سلامت مادران سهام.

Mahasin مجاهد است دانشیار در دانشکده بهداشت عمومی. تحقیقات خود را به بررسی نژادی/قومی سلامت بی عدالتی و ساختاری عوامل خطر قلبی-عروقی در طول زندگی ،

Osagie Obasogie استاد در دانشکده بهداشت عمومی و مشترک برنامه های پزشکی. تحقیقات خود را به نظر می رسد در تقاطع مسابقه اخلاق زیستی و بهداشت نابرابری.

جمعه, مارس 27 12-1 p. m. (اقیانوس آرام)

تغییر آب و هوا و COVID-19: می تواند به این بحران تغییر پارادایم?

با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر جهانی اقتصاد در حال لغزیدن به رکود است. کاهش مصرف و حمل و نقل همچنین به معنای کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2. از هند به چین به ایالات متحده, آسمان آبی و هوایی پاک و سالم در شهرستانها از آن شده است برای سال ها. همه گیر شده و باعث لرزه ای تغییرات در نحوه تولید و مصرف کالاها و می تواند باز کردن یک مسیر به یک آینده پایدار. یا دولت کمک مالی و سرمایه گذاری می تواند دو برابر پایین در اقتصاد سوخت فسیلی و مجموعه تلاش ها برای جلوگیری از فاجعه بار تغییر آب و هوا. این گفتگو را از ویژگی های برکلی و محققان بحث علم و سیاست پشت CO2 تولید گازهای گلخانه ای و فرصت ها برای یک مسیر متفاوت رو به جلو است.

این رویداد توسط Rausser دانشکده منابع طبیعی.

دن Kammen استاد و صندلی از منابع انرژی و استاد گلدمن دانشکده سیاست عمومی و بخش مهندسی هسته ای. او متخصص در سیستم های انرژی و علم و سیاست در پشت راه حل آب و هوا.

کیت اونیل است, استاد گروه علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت. او زیست محیطی است دانشمندان علوم اجتماعی و مطالعات سیاسی جهانی اقتصاد آب و هوا تغییر سیاست و اخیرا جهانی زباله تجارت و دایره اقتصاد است. او کتاب های اخیر زبالهبود مورد بحث NPR, Fresh Air with Terry Gross.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>